Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Actross Band
Autor Wiadomość
koza1990 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 15:37   Actross Band

Witam wszystkich forumowiczów!
Potrzebuje kontakt do kapeli z tematu. Jeśli istnieje już forum tego zespołu proszę moderatora o usunięcie tego tematu.

Pozdrawiam!
Proszę o jak najszybsze odpowiedzi!
koza1990@autograf.pl

aga.kaczor89 
Rozkręcam się

Data ślubu: 12.05.2012
Osoba prywatna
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 11:35   Actross Band - kontakt

Hej.
actross@onet.pl
504 545 971 wysłałam Ci też na maila. Dzwoń szybo bo terminy szybko się zapełniają. Mój zajęty był pół tora roku wcześniej;/

slawomir.kotowski 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 12:06   

Muzyka na żywo, rozsądna cena stąd mają dużo klientów. Byłem starszym na weselu jak grali. będziemy na balu sylwestrowym z nimi. Myślę że warto:) Na mnie największe wrażnienie wywarły głosy (super naprawde śpiewają!!) oraz prowadzenie wesela. b. wysoki poziomn. Fajnie też zabawa biesiadna zaaranżowana. Znają przyśpiewki fajne;-D

kasiarobak 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 18:34   

Zespół rewelacja!!!! Wczoraj byłam na balu sylwestrowym gdzie bawili. Brak słów!! Muzyka dla każdego, cały parkiet non stop zapełniony a bal prawie na 200 osób! Śpiewali i grali kapitalnie, pełen profesjobnalizm. Młodzi energiczni ludzie -cały czas coś się działo. efekty świetlne jak na koncercie. Mało że dobrze grali to atrakcje pierwsza klasa. Słyszeliśmy tylko jak ludzie przy innych stolikach chwalili orkiestre i pytali skąd ją organizatorzy wzięli. Mamy ich wizytówke i choć jeszcze zaręczyn nie było wiemy że na 100% ich wynajmiemy ;D

Pozdrawiamy Kasia i Robek
buziaki dla chłopaków:*:)

kociapsocia 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 22:11   

Mają stronę www?

aga.kaczor89 
Rozkręcam się

Data ślubu: 12.05.2012
Osoba prywatna
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 17:44   

kociapsocia napisał/a:
Mają stronę www?

Właśnie sama nie wiem.. szukałam długo i nie znalazła. Nie wiem jak się reklamują bo nigdzie nic nie znalazłam. Wiem że jak grali u mojej ciotki i pytałam o własny termin to już zajęty był (a to bardzo dużo czasu.. sporo ponad pół tora roku wcześniej) więc nie wiem jak się reklamują że aż tak odległe terminy zajęte. U mnie w rodzinie w tym roku 17 listopada też grali i też jeszcz na weselu ciotki mówili że wolne już tylko dwa terminy na 2012 więc para młoda się dostosowała i wzięli ślub w listopadzie. Zespół organizował pokaz zdjęć pary młodej na torcie, był animator dziecięcy w stroju Kubusia Puchatka - też z zespołu. Organizowali lampiony i muzykę do nich na zewnątrz, oprawę ślubu. Zabawy były nie tylko na oczepinach tylko cały czas (chyba w każdym bloku muzycznym coś było). za stołami sporo. Ogólnie jak się dużo dzieje na weselu, nie ma rutyny to jest zawsze udane i tu tak było. cena za listopad to 4200 (nie wiem czy oprawa mszy św. , animator i pokazy multimedialne są wliczone w cene). Już chyba jest nawet film z tego wesela..:-)

kwiatuszek 
Rozkręcam się

Data ślubu: 5.10.2013
Osoba prywatna
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 14:25   

koszt 4200 na 2013, orkiestra bardzo profesjonalna. odpowiadają nam w każym calu lecz nie wiem czy jest sens żeby zmieniać termin wesela bo mają jeden termin w tym roku wolny tj. 26.10

Pozdr.
Kasia O.

kwiatuszek 
Rozkręcam się

Data ślubu: 5.10.2013
Osoba prywatna
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 22:31   

Dziś byliśmy na weselu z nimi w Hotelu Wincentów pod Lubartowem http://www.zajazdwincentow.pl/ - bardzo ładna sala w przystępnej cenie. Porządek na weselu zachowany w całkowitej należności. Pełen profesjonalizm - mocne wokale i wodzirejka, jak ktoś wyżej napisał biesiada przy stołach mistrzostwo świata! Przemyślana cała noc: przerwy robili tylko, kiedy kucharki wydawały jedzenie dlatego czasem grali nawet po 1,5h - ale w tak świetny sposób prowadzili że nikt z parkietu nawet przez tyle czasu nie schodził. Kontakt z gośćmi zachowany, wszystkie dedykacje realizowane a repertuar to cud.. mmmm.. niczego nie brakowało. Od klasycznego disco polo (przy którym z resztą najlepiej się bawiliśmy:) po hity wszech czasów, michael jacskon w świetnych aranżacjach, tina tarner, mariah carey, abba, c.c. catch, modern talking po prostu malina. Polecam wszystkim dbającym o szczegóły ponieważ w ich przypadku nie ma żadnych zastrzeżeń do świetnej zabawy z idealnie taktownym i rozważnym prowadzeniem wesela, który zawsze spoczywa na barkach orkiestry. Nie wspomnę o ślubie gdzie dali pokaz który wspominany był do końca wesela. Minus to terminy. Na ten rok tylko parę terminów w listopadzie.

Pozdrawiam Kasia i Marcin

Odpowiedz do tematu