Maxima Hotel

Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenia ślubne na aukcjach
Autor Wiadomość
Markosia 
Lubię tu być

Data ślubu: 09.08.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 10:34   

Moja kuzynka zamawiala zaproszenia przez allegro i ja Wam powiem, ze za taka cene, to jest rewelacja. Nie wiem jakie Wy macie podejscie do zaproszen, ale tak jak w naszych rodzinach to zaproszenie jest tylko do tego, zeby je dac, zeby bylo wiadomo kto jest zaproszony i zeby na zaproszeniu byla godzina...

http://allegro.pl/zaprosz...3085051033.html
Zaproszenia zamawiane byly w mniej wiecej tym stylu, jednak my za nia zaplacilysmy chyba 1.10, zeby nie sklamac, ale na pewno mniej niz na tej aukcji. W kazdym razie, zaproszenie wcale takie malutkie nie jest, chociaz mam wrazenie, ze te kupowane w sklepie sa wieksze. Jednak w zaden sposob to nie przeszkadza. Jesli ktos wybiera wierszyki na dziesiec linijek to moze ma nackane, u siostry wszystko wyglada ladnie.
Papier na ktorym jest wydrukowane zaroszenie - bez zastrzezen, porzadny kawalek papiery, natomiast w pierwszym odruchu mialam zastrzezenia do tej kartki z wzorkiem, do ktorej jest wkladane zaproszenie - jest jak zwykla kartka papieru, wiec cieniutka, ale prawda jest taka, ze to tez nie przeszkadza :D . Bo jesli wsadzisz wlasciwe zaproszenie w ta kolorowa czesc, to ona nie odstaje, wiec wszystko w porzadku.

Ogolnie zamowienie poszlo sprawnie. Zamawiasz ilosc sztuk, a w mailu ten caly majdan w stylu - ktora czcionka, ktore wnetrze zaproszenie itd. Pa odsyla maila z wierszykami i mozliwosciami tekstu. Odsylasz to Panu znowu. Pan przygotowuje dla Ciebie projekt tego srodka, i do Ciebie wysyla, do sprawdzenia. U kuzynki zamiast napisac ze wesele jest w 2013 roku napisal 213 :D Ale napisala do tego Pana w mailu wzrotnym i poprawil.

Musicie jednak bardzo dokladnie wypisywac zamowienie, sprawdzajcie nawet po 10 razy. My tak wysylalysmy, ze nie podalysmy ktore koperty maja byc, wiec ich nie dostalysmy :D Ale kupilysmy zwykle biale, bo nie oplacalo nam sie domawiac tych kopert... Nasza wina byla, wiec uwazajcie.

Ogolnie ja jestem bardzo na plus i w przyszlym roku ja rowniez bede zamawiala zaproszenia na allegro :) . Ale na pewno duzo uwazniej :D

Nic dwa razy sie nie zdarza...

Norbert 
Dopiero zaczynam

Data ślubu: 14.08.2010
Osoba prywatna
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 23:15   

solka88, na zaproszenia czekaliśmy 3 dni (u innych musielibyśmy czekać 7-10 dni). Efekty końcowe? Byliśmy zachwyceni :D Pięknie i elegancko wykonane, z dbałością o każdy szczegół :) Wszystkim gościom się bardzo podobały, nawet mojemu tacie, który jest bardzo wybredny ;)

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 20:53   

Osobiście polecam zaproszenia http://www.waznymoment.pl/.
Można zamówić przez internet albo po wcześniejszym kontakcie telefonicznym umówić się z właścicielka. Czas oczekiwania ok. 7 dni roboczych.

Karola05007 
Lubię tu być

Data ślubu: 03.08.2013
Osoba prywatna
Wysłany: Nie Maj 19, 2013 19:45   

My zamówiliśmy zaproszenia na Allegro...inne na sam ślub i inne na ślub i wesele...szukaliśmy czegoś na aukcjach od dłuższego czasu i w końcu się zdecydowaliśmy...

rab_barbarka 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 09:45   

ja chyba jednak zamówię w drukarni

Karola05007 
Lubię tu być

Osoba prywatna
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 19:05   

wczoraj nam przyszły zamówienia i trochę się różnią od tych co na stronie zamówiliśmy...albo na żywo po prostu inaczej wyglądają ..ale tez ładne... :)

solka88 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 08:56   

Również polecam zaproszenia z http://www.waznymoment.pl/. Realizacja zamówienia przebiegła szybko sprawnie i w dodatku dosyć tanio. A zaproszenia wyszły dokładnie tak jak to było zaplanowane albo i lepiej :)

Didi 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Śro Sie 28, 2013 22:17   

Tutaj jest sporo fajnych wzorów a jakość z próbek świetna http://decorisus.pl/

zapalka 
Rozkręcam się

Data ślubu: 19.10.2013
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 13:50   

Razem z narzeczonym zamawialiśmy zaproszenia na allegro http://allegro.pl/sklep/24792808_decor-print. Ich zaproszenia od początku bardzo nam się podobały. Klasyczne, proste, ale mają swój urok w sobie. Kontakt ze sprzedawca był bardzo dobry i wszystko uwzględniane. nawet to, że w jednym zamówieniu były wykonywane dwa projekty. no i ceny niskie. my płaciliśmy ok 1,3zl /szt :)

martapolska 
Zadomawiam się

Data ślubu: 29.06.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 12:00   

My tez raczej bedzimy zamawiac na allegro, tylko ze jszcze rok mamy wiec troche czasu przed nami ;) ja osobiscie bym chciala zapr. ze zdjeciem ale moje kochanie nie chce slyszzec nawet o tym, ech. wiec caly czas szukam nowej inspiracji ;)

Ewa90 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Śro Paź 02, 2013 09:41   

Można samemu zrobić, trochę pracochłonne ale się opłaca.

martapolska 
Zadomawiam się

Data ślubu: 29.06.2014
Osoba prywatna
Wysłany: Śro Paź 02, 2013 16:12   

No mozna, tylko ja chyba nie umialabym zrobic sama ;)
Jak ktos ma zdolnosci to na pewno mu slicznie by wyszlo ;D

Odpowiedz do tematu