Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A4
Autor Wiadomość
menka 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Wto Lis 11, 2008 14:27   A4

A co sądzicie o zespole A4? Był ktoś z Was na weselu lub studiówce, gdzie oni grali? (3 panów + 1 pani)

malaczarna5 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 22:17   

Słyszałam pozytywne opinie na temat tego zespołu.Czy ktoś z Was wie,ile biorą za granie na rok 2010?z góry dziękuję za informacje :)

rachel223
Rozkręcam się

Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:37   

Będą grali na naszym weselu w czerwcu 2010 i za wesele chcą 3000zł. Jak ktoś chce jeszcze poprawiny dodatkowo 1000zł.

ONA
Rozkręcam się

Wysłany: Pon Lis 24, 2008 10:30   

czy macie namiary na ten zespół? i czy możecie je podać?
a i jeszcze czy nagrania można posłuchać gdzieś w internecie?

kinia 
Lubię tu być

Data ślubu: 5.06.2010
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 17:09   jak grają?

Ktoś z Was był na weselu, na którym grał ten zespół? jakie macie zdanie na ich temat?

szaleni25
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pią Lip 31, 2009 17:16   

Orkiestra suuperrrrrrrrrr!!!! Jestesmy z nich zadowoloni bardzo fajni ludzie z poczuciem humoru nie pija nie pala ....... Grali na studniowce(19,01,2008) r u mnie rok temu bylo jedwabiscie i w tym roku na naszym weselu 25.07.2009rok!!! Orkiestra taka jaka moglismy sobie wymarzyc naprawde nie pozalujecie.... Nauczyli sie piosenki w jeden dzien dla naszych rodzicow i brata poniewaz obchodzili rocznice slubu.... sa w stanie zagrac wszystko uwierzcie zaluje tylko jednego ze nie wzielismy w ogole poprawin.... Cale towarzystwo z wesela gratulowalo nam wyboru orkiestry... jak bysmy mieli jeszcze raz robic wesele napewno bym ich wziela ZESPÓŁ A4 JEST NIE POWTARZALNY NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO JAK ONI!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAMY I POLECAMY A4
ULA I KAROL

Barney 
Zadomawiam się

Data ślubu: single ;)
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 23:28   

szaleni25 napisał/a:
Nauczyli sie piosenki w jeden dzien dla naszych rodzicow i brata poniewaz obchodzili rocznice slubu.... sa w stanie zagrac wszystko
Chyba raczej "ściągnęli aranż w jeden dzień" bo przecież na żywo to oni nie grają, więc raczej są w stanie "puścić" wszystko, nie zagrać, to różnica :mrgreen:

szaleni25
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pon Sie 10, 2009 16:06   

Barney napisał/a:
szaleni25 napisał/a:
Nauczyli sie piosenki w jeden dzien dla naszych rodzicow i brata poniewaz obchodzili rocznice slubu.... sa w stanie zagrac wszystko
Chyba raczej "ściągnęli aranż w jeden dzień" bo przecież na żywo to oni nie grają, więc raczej są w stanie "puścić" wszystko, nie zagrać, to różnica :mrgreen:

Co do tego nie masz racji super zagrali na zywo wiem bo to u mnie zagrali na weselu

pieguska 
Zadomawiam się

Data ślubu: 20.11.2010
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 21:11   

barney z ciekawosci przeczytalam mnostwo postów na tematy orkiestr- pisze z ciekawosci bo ja nie szukam juz orkiestry i zadziwia mnie fakt ze w wielu swoich postach piszesz ze dany zespol nie spiewa na zywo.....wszystkim zarzucasz spiewanie z playbacku, nie mam zamiaru z toba dyskutowac...ale skoro jestes tak obeznany to moze napiszesz wszystkim tym ktorzy poszukuja liste zespolów ktore graja na zywo...bo jak narazie wychodzi na to ze nikt nie spiewa na zywo a to akurat jest maloprawdopodobne. pozdrawiam.

kinia 
Lubię tu być

Data ślubu: 5.06.2010
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 22:32   

Dokładnie tak, popieram Przedmówczynię w 100%

Barney 
Zadomawiam się

Data ślubu: single ;)
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 11:47   

To proste, wystarczy popatrzeć na składy i ilość osób - minimalna ilość do grania na żywo to 4 osoby grające więc wokalistek nie liczę, musi być gitara, bas, perkusja i klawisze. Jesli w kapeli jest np. 3-ech facetów plus wokalistka to znaczy że czegoś brakuje i nie grają całkiem na żywo. Jest jeszcze kwestia ze niektóre zespoły graja częsciowo na żywo a częśc aranżu puszczają.
Ja nie zarzucam że nie graja na zywo, stwierdzam tylko fakty, sa zespoły które bardzo fajnie wspomagają sie aranzami bo tych ktore leca na full z dysku nie uznaje w ogole, wole wtedy dj-a i oryginalne nagrania. Nie uznaje rowniez zespołów ktore maja wgrany wokal, to jeszcze gorsze od wgranego aranzu.

A lista to dobry pomysl ale chyba niemozliwa do zrobienia, tym bardziej ze zespoły czesto staraja sie ukryc to jak "graja" i na ile "puszczaja".

pieguska 
Zadomawiam się

Data ślubu: 20.11.2010
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 19:39   

rozumiem, wiec mam prosbe i chyba nie tylko ja abys zaprzestał komentarzy zarzucajacyhc playback itp. zapewne jestes wiazany z tą dziedzina wiec tym bardziej powinienes zachowac sie profesjonalnie i zaprzestac takich komentarzy. nie znasz wszystkich zespolow wiec nie jestes w stanie stwierdzic czy graja na zywo czy nie...poza tym wymienione przez ciebie instrumenty nie musza zawsze wystepowac razem. czasem muzykanci rezygnują np z basów. uklad jaki podajesz nie jest standardowy i uniwersalny dlatego nie nalezy porownywac tego modelu z innymi zespolami.pozdrawiam

Odpowiedz do tematu