Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek Saski
Autor Wiadomość
naizerek 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 00:41   Dworek Saski

Czy ktoś wie coś na temat tej sali? Na ile jest osób? A może ktoś posiada jakiś kontakt do właściciela? Pozdrawiam
Mathie napisał/a:

Podstawowe dane o sali uzupełnione o informacje z postów użytkowników z tego tematu:
1. Adres: Radom, ul. Limanowskiego 150

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: około 300 (póki co właściciele sami jeszcze nie wiedzą)

3. Cena- a) Sama sala: tak
b) Z obsługą: tak

4. Parking: tak

5. Dane kontaktowe:
Tel: 667 63 43 23
Mail: dworek.saski@onet.pl

6. Dodatkowe informacje: ogród, bacówka z grilem
a) Dodatkowe pokoje: tak
b) Kuchnia wyposażenie: -
c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: częściowo
d) Inne: Obiekt klimatyzowany, planowana data ukończenia maj 2011
7. Ocena: -

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Data ślubu: 2012
Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:32   

1. Adres: Radom, ul. Starokrakowska (obok stacji LPG)

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: około 300 (póki co właściciele sami jeszcze nie wiedzą)

3. Cena- a) Sama sala: tak
b) Z obsługą: tak

4. Parking: tak

5. Dane kontaktowe:
6. Dodatkowe informacje: ogród, bacówka z grilem
a) Dodatkowe pokoje: tak
b) Kuchnia wyposażenie: -
c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: częściowo
d) Inne: Obiekt klimatyzowany, planowana data ukończenia maj 2011
7. Ocena: -

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:56   

...oglądałam tą sale w sobotę. Znaczy póki co ciężko to nazwać oglądaniem bo pani nas wpuściła za drzwi i tyle bo właśnie układają podłogi. Sala wydaje się być duża według mnie na około 300 os. ale właściciele na razie nie deklarują się dokładnie (bo jak to panie stwierdziła) jak będą stoły to cokolwiek będzie można powiedzieć...z tego co dopytałam ma być stół wiejski, barek. Sala jadalna i taneczna ułożone w (odwróconą literę L) " _I" gdzie "_" sala taneczna "I" sala jadalna (więc tak jak wspomniałam w opisie tylko częściowo widać jedną z drugiej). Wejście jest tak jakby w złączeniu czyli pomiędzy jadalną a taneczną, ale obok drzwi jest miejsce w którym ma być szatnia... Z sali tanecznej można wyjść na zadaszony taras, gdzie mają być stoliki itp. (urządzone w stylu niby trochę góralskim tj. z drewna) obok jest postawiona też "bacówka" w której ma być grill. Pomiędzy salami (tak trochę za wyjściami z kuchni) są schody na górę gdzie ma być jeszcze jedna mała sala (ale póki co nie wiadomo czy to będzie sala gdzie będą kanapy czy porostu gdy będzie większe wesele będą tam stoły dla pozostałych gości, ale póki co właściciele skłaniają się bardziej do 2 rozwiązania) na wspomnianej małej sali tej jest tak jakby balkon przez który widać dolna sale jadalną (hehehe w praktyce głowy gości którzy będą tam siedzieć). Jest też część "hotelowa" ale póki co pani wie tyle, że pokoje są duże ale nie potrafi określić na ile osób... Nic nie wiem o kuchni i pomieszczeniach dodatkowych bo jak już wspomniałam na razie to puste ściany... Co do łazienek to ze względu na tą podłogę nie można ich zobaczyć ale zapytałam o kabiny to uzyskałam odpowiedź, że jeżeli pani „dobrze pamięta są po 2 kabiny” do których wchodzi się z sali tanecznej. Na zewnątrz mimo śniegu widać już posadzone roślinki i ułożona jest kostka tzn. parking i wjazdy (są 2), duży ładny teren i jak pani zapewniała będą jeszcze dosadzać kwiaty itp. Ogólnie ciężko oceniać bo mało jeszcze widać ale zapowiada się sala na wysokim poziomie…

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 12:13   

hm...rozpisałam się a zapomniałam o cenie;-) A więc wynajem salin na 2012 z poprawinami (pani o to pytała więc to chyba jakaś różnica w cenie) koszt to 7.500 tys. + obowiązkowe 500 zł. które mnie trochę zdziwiło bo musi je każda para zapłacić a jest to cena za "wyspecjalizowaną ekipę sprzątającą" która musi specjalnymi preparatami umyć podłogi, kuchnię, co nas oczywiście nie zwalnia z oddania sali w idealnym stanie;-)czyli pozamiataną, umyte podłogi itd., ja troszkę tak to odebrałam jakby sala kosztowała 8 tys. bo w sumie nikt na innych salach nie każe młodym dodatkowo płacić za to że po kilkunastu weselach będzie musiał umalować ściany lub zmienić parkiet (w sumie każdy powinien się z tym liczyć i chyba to już jest wliczone w cenę wynajmu). No dodatkowo do tej ceny dochodzą oczywiście media (opłaty licznikowe). W cenie jest stróż który ma taki „mały domek” przy bramach i on ma się zajmować wpuszczaniem samochodów i pilnowaniem terenu (chociaż jest ogrodzony). We własnym zakresie jest pani do szatni i sprzątania toalet. Dodatkowo pani nas poinformowała, że w umowie jest „mały aneks”, że ktoś z właścicieli lub osoba od nich „wydelegowana” ma prawo przebywać cały czas w trakcie przygotowań i samego wesela na Sali (pani uzasadniła to tym, że konieczność jest uczenia kucharek obsługi ich sprzętu), chociaż ja troszkę odebrałam to tak jakby chodziło też o pilnowanie czy wszystko jest ok bo w sumie jak komuś (kucharce) raz się pokaże jak włączyć np. piekarnik (2 dni przed weselem gdy zaczynają się przygotowania) to chyba nie trzeba tego robić później (w trakcie wesela). Jeżeli chodzi o pokoje to koszt 100 zł. od pokoju za dobę hotelową od 13 w sobotę do 12 w niedzielę (chociaż w przypadku poprawin można np. zmienić na 20 w sobotę do 18 w niedzielę lub wydłużyć o np. 3 godz. to już kwestia negocjacji;-) Sala jest do dyspozycji od czwartku godz. 9 do pn. godz. 20 (w przypadku poprawin w niedzielę to trochę krótko). I chyba tyle jak o czymś zapomniałam to pytajcie…

naizerek 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 12:25   

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Masz jakiś kontakt do właścicielki? Bo tak podjechać bez uprzedzania to chyba raczej nie można :/ Rozumiem, że ściany nie są jeszcze pomalowane? Widać już jakiś zarys klimatu w jakim sala będzie utrzymana?

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 14:21   

Nie ściany są białe, pewnie dopiero jak skończą ukladać podłogi coś w tym kierunku zacznie się dziać tzn. malować... ciężko ocenic jak sala będzie wygladała po wykończeniu bo wsumie największego uroku dodają kolory, firany, stoły, zastawa, itp czyli to wszystko czego jeszcze nie ma;-) Moim zdaniem (ale to tylko takie przypuszczenia) będzie coś na Dwór Polski w Potworowie stylizowana tzn. elegancko i z klasą...sugeruję się przy tej opinii również ceną ktora jest przecież około 2 tys. wyższa a póki to takie "kupowanie kota w worku". Przypomniało mi się jeszcze, że zaliczka to 1.500 zł. Jeśli chodzi o numer to mój narzeczony go ma więc po pracy lub jutro postaram się go zamieścić.

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 14:43   

Telefon kontaktowy do pani (córki właściciela to z nią się załatwia wszelkie formalności): kom. 667-634-323 Jak by ktoś oglądał to zapytajcie czy będzie jakieś miejsce osobne dla mlodych tzn. jakiś stół na podeście (czy coś) z dodatkową dekoracją bo ja zapomniałam a wsumie ciekawi mnie jak maja w planach to urządzić;-)

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Nie Lut 06, 2011 21:06   

Dziś na targach dostałam ulotkę więc uzupełniam nazwa to "Dworek Saski"
i e-mail: dworek.saski@onet.pl ;-)

Basia maj2012 
Dopiero zaczynam

Data ślubu: maj 2012
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 10:40   dworek saski

witam, zerejestrowałam się na tym forum ponieważ mam wesele w tej sali w maju 2012. z pośród sal które oglądałam z narzyczonym m.in. leśny dwór i wasik, sala w dworku saskim jest największa i urządzona w klasycznym, eleganckim stylu(takiego szukaliśmy). nasze wesele bedzie na 350 osób, właściciele gwarantują ze można zorganizować wesele nawet do 400 osób, a w razie wiekszej ilości osob jest jeszcze duża sala na 1 piętrze, gdzie np na studniowkach bedą siedzieli nauczyciele. z moim narzyczonym byliśmy milo zaskoczeni wystrojem sali i pokoi hotelowych, ponieważ wszysto jest na wysokim poziomie. Odwołując sie do wypowiedzi poprzedniczki to mnie nie dziwi ze w umowie własciciel zastrzega sobie obecnośc na imprezie(wszędzie tak jest tylko nikt tego w umowę nie wpisuję, a tytaj jest to zawarte). na terenie dworku znajduje sie także bacówka która jest obecnie remontowana a ma byc urządzona w stylu góralski Ja zamawiałam sale tydzień temu, i jest ona już w pełni skończona i robi ogromne wrażenie:) a i sala dworku saskiego znajduje sie na ulicy limanowskiego 150 a nie na starokrakowskiej. gorąco polecam:)

m.o.n.i.k.a 
Zadomawiam się

Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 10:53   Re: dworek saski

Basia maj2012 napisał/a:
Odwołując sie do wypowiedzi poprzedniczki to mnie nie dziwi ze w umowie własciciel zastrzega sobie obecnośc na imprezie(wszędzie tak jest tylko nikt tego w umowę nie wpisuję, a tytaj jest to zawarte). na terenie dworku znajduje sie także bacówka która jest obecnie remontowana a ma byc urządzona w stylu góralski Ja zamawiałam sale tydzień temu, i jest ona już w pełni skończona i robi ogromne wrażenie:) a i sala dworku saskiego znajduje sie na ulicy limanowskiego 150 a nie na starokrakowskiej. gorąco polecam:)

Hej...chyba troszke źle zrozumiałaś moją wypowiedź bo mnie nie dziwi sam fakt, że zastrzegają sobie prawo obecności tylko to takie "dziwne" tłumaczenie, że niby po to żeby kucharki uczyć obsługi sprzętu itd. bo wydaje mi się, że powinni poprostu wprost powiedzieć, że sala jest nowa i bardzo ładna i chcą mieć "wgląd" na to co się z nia dzieje gdyż wsumie każdy jakby tyle zainwestował chciałby mieć jakąś kontrolę;-) No ale ja byłam na sali jakiś czas temu i jeszcze wtedy "wszystkiego się uczyli" więc może teraz już bardziej płynnie rozmawiają z klientem. A skoro widziałaś już salę gotową to możesz napisać co się zmieniło w wyglądzie? czy jest osobny stół dla młodych jeśli tak to jak to jest urządzone? w jakich kolorkach ściany i firany?

Basia maj2012 
Dopiero zaczynam

Data ślubu: maj 2012
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 20:15   dworek saski

witam:) chyba faktycznie źle zrozumiałam twoja wypowiedź. Jak zamawiałam salę to ściany były już pomalowane są w odcieniach jasnego, ciemnego beżu, zawieszone były już żyrandole, firanek jeszcze nie było, a stoły nie były jeszcze ustawione.

jokerbb 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 19:19   

a mozna tam organizowac wesela wplacając od talerzyka? są jakieś ceny konkretne? ma ktoś z was jakieś zdjęcia może bo nigdzie nie moge znaleźć a ciekawi mnie jak to wyglada....

Odpowiedz do tematu