Maxima Hotel

Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór u Antoniego
Autor Wiadomość
arno
Rozkręcam się

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 18:40   Dwór u Antoniego

Dane podstawowe o sali:
Cytat:
1. Adres: Młodocin Mniejszy 10, 26-624 Kowala Stępocina

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: -

3. Cena- a) Sama sala: 120-140 zł
b) Z obsługą: -

4. Parking: -

5. Dane kontaktowe-
a) Telefon: (48) 610-17-57
b) Mail: -

6. Dodatkowe informacje-
a) Dodatkowe pokoje:
b) Kuchnia wyposażenie:
c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej:
d) Inne:

7. Ocena:

8. Strona WWW: brak

Witam, miałam w tym roku wesele w Dworze u Antoniego w Młodocinie Mniejszym.
Gorąco NIE POLECAM tej sali. Wizualnie sala jest bardzo ładna i bardzo duża. Ale czy wygląd jest najważniejszy, kiedy nie wiemy czego możemy się tak naprawdę spodziewać w tak ważnym dla nas dniu?
Przede wszystkim nie polecam właścielki - młoda kobieta, ale zupełnie nie przystosowana do pracy z ludźmi. Zmiana decyzji co 3 tygodnie. Nie można było z nią nic ustalić, ponieważ kobieta na każdym spotkaniu mówiła coś innego. Nie chciała zapisać żadnych ustaleń, żeby można było się pod tym podpisać, a na kolejnym spotkaniu wypierała sie tego. Mało tego, podpisaliśmy razem z umową menu, które wybraliśmy na nasze wesele, i co z tego, jak w rezultacie dwie potrawy były inne?? O godz. 20.00 skończyły się napoje, mimo tego, że właścicielka zapewniała nas że da gościom tyle jedzenia i picia, że nikt glodny nie wyjdzie. Godz. 20.00, środek lata - skończyły się napoje - granda, jak mozna zrobić sobie taka antyreklamę?? Bardzo małe porcje, dysponuje zdjęciami.
Bardzo niemiła atmosfera. Właścicelka w piątek przed weselem, kiedy przywieźliśmy nasze rzeczy na salę, chodziła za nami jak za złodziejami. Nie można było się swobodnie poruszać po sali, którą sie przeciez wynajęło na własne wesele.
Ale co najlepsze..... Ojciec właścicielki podczas wesela, około godz. 21.00, kiedy nasi rodzice zaczęli z nim rozmawiać o tym, że skończyły się napoje, nawyzywał nasze mamy, bluxnił do nich i kazał im "spierd.... z tego wesela". Są na to świadkowie. Po prostu cała nasza rodzina przeżyła szok, jak właściciel sali weselnej, może w taki sposób odzywać się do gospodarzy wesela. Zaprezentował swoim zachowaniem bardzo niski poziom i tym samym, zrobił sobie antyreklamę.
Jeżeli kogoś interesują szczegóły, bardzo chętnie coś doradzę. A sali na pewno nie polecam, chyba, że chccecie mieć gratisowe niespodzianki na weselu, tak jak ja. Chce ostrzec wszystkich narzeczonych!!

misia84 
Znam tu każdy kąt

Data ślubu: 20.08.2011
Wysłany: Pon Gru 21, 2009 21:09   

Masakra. Jestem w szoku. Widziałam tę salę na zdjęciach i zrobiła na mnie wrażenie. Najlepiej rezerwować salę, która nam się podoba i ktoś był tam na weselu i nam ją polecił. W ciemno bym się bała.

arno
Rozkręcam się

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:55   

Ja wzięłam w ciemno bo to była nowa sala i sie zawiodłam.
Mam bardzo złe wspomnienia i swoje zdanie na temat właściceli.

Madziunia81 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Wto Lut 09, 2010 20:41   

Administrator:

Ta opinia jest pisana przez osobę znajdującą się na czarnej liście użytkowników.
Opinia niewiarygodna
Osoba z jednego komputera pisze pod różnymi nickami posty zachwalające jedną firmę

Dwór u Antoniego Polecam Miałam tam wesele w pażdzierniku bardzo jestem zadowolona a o waszym weselu słyszałam trudno niektórym słoma z butów wystaje od wszego wesela właściciele sale weselną zamykają do przyjazdu młodych a o braku napoi i mało jedzenia to nie u Antka z naszego wesela zstało wszystkiego na poprawiny i gości wszystkich obdarowaliśmy a mieliśmy ten tańszy jadłospis takie ceny i taka sala to mało spotykane chyba na początku dają takie ceny aby reklame mieć dobrą bo jedzenia u nich zawsze tyle i w tym starym i w nowym lokalu Ja gorąco Polecam Szykujemy tam się na chrzciny

sylwczas1
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 13:15   

:cry: :| popieram zdanie arno na szczeście w ostatrniej chwili zrezygnowaliśmy :) bo faktycznie właścicielka nie jest wiarygodna.jak z chwila ogladania sali zachęciła nas ceną która miała sie juz nie zmienic.niestety cena uległa zmianie na wyższa w przeciągu miesiąca.jestem przekonana ze jesli bysmy sie zdecydowali zostac to cena by na pewno wzrosła o30%wiec cuż ze sala ładna bo faktycznie innaa ,ale przeciez nie tylko to jest najważniejsze

Gonio 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 17:27   Wesele w drewnianym domu

Wesele miałam w tamtym roku w domu weselnym Dwór u Antoniego w Młodocinie widziałam opinie nie wiem co za problemy mieliście ale ja wesele miałam naprawdę udane kierowniczka tego lokalu bardzo pomocna a szefa lokalu praktycznie raz widzieliśmy u mnie od talerzyka było 120 zł długo szukaliśmy sali ale ceny w nowych lokalach kosmiczne a starsze sale sami pewnie wiecie że dożo by mówić Jedzenie mają rewelacyjne i co ważne dużo Polecam naprawdę można się dogadać z tymi ludźmi ale jak ktoś za darmo wesele chce zrobić no to trudno

kasiek 
Domownik

Data ślubu: 09.10.2010
Wysłany: Śro Mar 24, 2010 17:38   

Ja od siebie mogę napisać że bardzo lubię odwiedzać Bar u Antoniego. Najbardziej lubię stamtąd zestawy surówek, pieczone ziemniaczki oraz placki po węgiersku :)dodam że porcje są ogromne. na atmosferę tam nigdy nie narzekałam choć w piątki bywają tam różne "typy". z tego co mi się wydaje właścicielka Dworu jest również właścicielką Baru oraz córką pana Antka. Pani ta zawsze była miła choć oziębła... Wszystko to co opisuję tyczy się baru dlatego jak budowali Dwór to myślałam że jak będzie tak jak w barze to będzie naprawdę super i nawet braliśmy Dwór pod uwagę na nasze wesele, jednak jak zamawialiśmy salę to wszystko było w "proszku" i nie chcieliśmy brać kota w worku...
Jak wyglądają tam wesela dowiedziałam się dopiero z forum. Ale 2 października ma tam wesele sąsiadka mojego Narzeczonego więc wtedy będę wiedziała jakby z pierwszej ręki jak tam jest...

Gonio 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pią Mar 26, 2010 21:33   

Co do baru to faktycznie placki po węgiersku mają wyśmienite a jeśli o dom weselny to uważam że wszystkim dogodzić się nie da a jeśli chodzi o wesela widać że się starają i ja na pewno wszystkim będę polecać i dom weselny i bar u Antoniego a jak by źle obili to na pewno miejsca by jeszcze mieli a z tego co słyszałam to wszystko u nich zajęte a sylwestrze u nich głośno było wszędzie pustki a oni dwa mieli chyba coś to znaczy

milena21 
Dopiero zaczynam

Data ślubu: 18.09.2010r
Wysłany: Śro Maj 05, 2010 10:29   

hej
ja mam wesele tam we wrześniu i czytając wasze opinie juz sama nie wiem co o tym myśleć ale zaczynam się bać czy może ktoś ma jakieś zdjęcia i mógłby mi przesłać plis pozdrawiam

luna 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 21:55   

Witam,
Próbowałam obejrzeć tę salę, ale jakoś był z tym problem ... Tzn. akurat szykowano tam wesele i Właściciele nie bardzo chcieli nas wpuścić bo podobno już wystawili wódkę, upst... poczułam się trochę dziwnie - jakbym miała z narzeczonym ten alkohol w ciągu paru minut z tej sali wynieść :mrgreen: Ale w końcu na chwilę weszliśmy, sala robi wrażenie ... Naprawdę super to wygląda w środku, bardzo nam się spodobała, ale te opinie trochę mnie przystopowały :? Poza tym nikt nam nie chciał podać ceny !!! To trochę dziwne :shock: Mamy się kontaktować telefonicznie .. No, zadzwonie, zapytam, zobaczę jak to będzie wyglądało dalej ...

monik_ka
Rozkręcam się

Wysłany: Czw Maj 20, 2010 07:51   

a jak plasują się ceny?

i.t.d. 
Znam tu każdy kąt

Data ślubu: 14.05.2011
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 13:38   

Osobiście nie widziałam tej sali na oczy ale mój zespół był pod wrażeniem. Opowiadali że tam jest genialna akustyka. Byli naprawde zachwyceni, że wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Odpowiedz do tematu