Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Spacerowa" we Wsoli
Autor Wiadomość
jasnoluska 
Znam tu każdy kąt

Data ślubu: 14.04 2012
Osoba prywatna
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 20:51   "Spacerowa" we Wsoli

Zauważyłam, że na forum nie ma jeszcze tematu o naszej sali. A być może sporo osób byłoby zainteresowanych, bo to nowa sala (nasze wesele będzie pierwszym) i jest tam sporo wolnych terminów.

1. Adres: Wsola ul. Spacerowa 42
2. Ilość osób mieszcząca się na sali: dużo :) napewno ponad 200
3. Cena-

4. Parking: jest

5. Dane kontaktowe-
tel. 606 976 295
recepcja@spacerowa.pl

6. Dodatkowe informacje- są pokoje dla gości, oprócz sali działa tam również restauracja w której można robić mniejsze przyjęcia, szatnia,
b) Kuchnia wyposażenie: całkowicie wyposażona
c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: sala jest dwu piętrowa, ale jeśli jest mniejsze wesele to można wszystko zrobić na dole, bo jest tam również miejsce do tańczenia oddzieelone czymś w rodzaju filarów
7. Ocena: bardzo dobra

8. Strona www: http://spacerowa.pl/

Brzeczyk 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:36   

Szkoda, że nie ma możliwości obejrzenia zdjęć w galerii - wymagane jest hasło, co dla mnie jest absurdalne, bo z reguły to pierwsze wrażenie po obejrzeniu zdjęć lokalu wpływa na wzięcie danego domu/restauracji/itp. w ogóle pod uwagę :) Ale to takie moje skromne zdanie tylko :)

jasnoluska 
Znam tu każdy kąt

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 15:57   

Brzeczyk, strona cały czas jest chyba w budowie, jak mówiłam nasze wesele będzie tam pierwsze i dopiero się organizują

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 22:42   Re: "Spacerowa" we Wsoli

Ja też mam zarezerwowaną salę na przyszły rok:) i miałabym prośbę..czy po waszym weselu możesz zdać mi relacje co do obsługi, jedzenia i podejścia właścicielki :) jak wyglądają stoły czy wszystko jest zgodne z umowa jak z napojami, kawa i herbata:) takie szczegóły,ale ja zwracam na to uwagę :)

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 22:43   

jasnoluska, Ja też mam zarezerwowaną salę na przyszły rok:) i miałabym prośbę..czy po waszym weselu możesz zdać mi relacje co do obsługi, jedzenia i podejścia właścicielki :) jak wyglądają stoły czy wszystko jest zgodne z umowa jak z napojami, kawa i herbata:) takie szczegóły,ale ja zwracam na to uwagę :)

jasnoluska 
Znam tu każdy kąt

Osoba prywatna
Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 23:13   

mk0000, wszystko Ci napiszę :) My tą sale braliśmy trochę w ciemno, gdy się jeszcze budowała, ale znamy właścicieli i było nam na rękę właśnie tam organizować nasze wesele. Ogólnie jak na razie wszystko bardzo dobrze się zapowiada. Jak już będziemy po to napisze coś więcej :)

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:16   

jasnoluska, będę wdzięczna:) czekam na informacje:) a Wam życzę udanego wesela i pogody!!! :)

jasnoluska 
Znam tu każdy kąt

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 19:26   

mk0000, tak jak obiecałam piszę coś więcej :) Sala całkwicie wykończona wyglądała przepięknie, jedzenie było przepyszne, bardzo ładnie podane :) Porcje wydaje mi się, że normlnej wielkości. Ani za duże, ani za małe. Kwiaty na sali były dopasowane do mojego bukietu, stół wiejski też był organizwany przez nich i kolejki się ustawiały do niego :) Bardz ładnie wyglądał i jeszcze lepiej smakował. Ciasto też był super.Mieliśmy osobne stoły na ciasto i na owoce, wyglądały bardzo ladnie. W owocach były wyciete nasze imiona i w ogole :) BYł też osobny stół na kawę i herbatę. Goście skorzystali też z noclegów. Nie wiem czy widzieliście pokoje, ale bardzo ładnie urządzone. Wszystko w pokojach przyszykowane dla gości. Pokój dla nas też fajny :) Spokojnie można było wszystko zamknąć na kluczyk.

nisia88 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 22:02   

hej:)
gratuluje zamążpójsicia i życzę wszytskiego najlepszego.

mam jeszcze pytanko odnośnie tej sali we Wsoli. jaki to jest koszt mniej więcej??

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 12:19   

jasnoluska, dziękuje bardzo za informację:) sala wiem, że ładna ale w końcu zrezygnowaliśmy bo uznaliśmy ze na naszą ilość osób trochę za mała. Gratuluje i życzę wszystkiego dobrego :)

mk0000
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 09, 2012 00:10   

nisia88, Odnośnie kosztów to zależy jaki zestaw sobie wybierzesz. Zależy ile dań gorących, przystawek, itd.:) ceny sa chyba od 170zł do 220zł :) Najlepiej osobiście pojechać obejrzeć salę i pogadać z menadżerką :)

kate909 
Rozkręcam się

Data ślubu: 14.09.2013
Osoba prywatna
Wysłany: Czw Cze 06, 2013 12:20   spacerowa

ktoś miał może ostatnio wesele w tym miejscu?? szukam jakiś aktualnych opinii??

Odpowiedz do tematu