Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Sukien Ślubnych "Gracja"
Autor Wiadomość
Majka 
Administrator

Data ślubu: 19. 07. 2008
Pomogła: 2 razy
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 12:39   Salon Sukien Ślubnych "Gracja"

"Gracja" S.C. Salon Sukien Ślubnych
Teodora i Tomasz Kuszewscy

Adres: Radom, ul. Witolda 6 /8 lok. 14,
Dane kontaktowe: tel. 048 3600275

wesolabeti 
Rozkręcam się

Data ślubu: 13-06-2009
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 20:50   

gorąco polecam wszystkim :)
rok temu wybrałam tam suknię razem z siostrą na jej wesele a kilka dni temu sobie:):):)
suknie są śliczne, ceny przystępne i pani obsługująca bardzo miła
POLECAM

arno
Rozkręcam się

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 13:04   

Także polecam. Zamawiałam tam swoją suknię. Nie było żadnych problemów natury organizacyjnej i formalnej. Wszystko doskonale zorganizowane. Ceny ok.

menka 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Pią Sty 15, 2010 22:15   

Ja byłam tam raz pod koniec roku i nie zamierzam tam wracać. Pani była niemiła i opryskliwa. Nie pozwoliła dotykać sukien i gdy dowiedziała się, że mam ślub w czerwcu to stwierdziła, że nie można przymierzać sukien jeśli nie chcę jakiejś kupić (czytaj: jeśli nie jesteś zdecydowana to nie zamierzam tracić na ciebie czasu)!!! Byłam tak zniechęcona wizytą w tym pseudosalonie, że już nigdzie tego dnia nie poszłam. Odradzam wybranie tego sklepu jako pierwszego do poszukiwania sukni bo można się przykro rozczarować. A właścicielom salonu polecam przeszkolenie personelu z obsługi klienta.
Jak do tej pory byłam w kilku salonach w Radomiu i w Warszawie i w żadnym nie potraktowano mnie tak niemiło jak właśnie w tym.
A porównując salony radomskie i warszawskie, to tylko na Witolda spotkałam się z tabliczkami, by nie dotykać sukien. Ciekawe jak mam obejrzeć suknię skoro jej nie mogę dotknąć? :/

Liziii 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 00:17   

a ja wiem ze w wielu salonach nie pozwala sie dotykac sukien - gdyby kazdy dotykał to suknie wygladalyby pewnie koszmarnie. Mozna przeciez poprosic ekspedientke by pokazala ten czy inny model jesli z wieszaka wyglada zachecająco ;)

andzik1109
Lubię tu być

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 20:42   

byłam w tym salonie w piątek i jestem pod wrażeniem tej pani, jakbym mogła to strzeliła bym ja w zęby i je zbierała. jestem niska i szczupła, ale to nie upoważnia jej do wygłaszania głupich komentarzy, sukienki bardzo ładne, a pani nieprzyjemna.

czarna 
Zadomawiam się

Data ślubu: 02.10.2010
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 22:26   

pani bardzo bardzo miła, poprzymierzałam suknie,doradziła, nawet podpowiedziała gdzie można kupić buty,bardzo sympatyczna Pani, gorąco polecam ten salon

kinia 
Lubię tu być

Data ślubu: 5.06.2010
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 08:41   

Ja też nie mam zbyt miłych wspomnień z tego salonu, to że nie mogłam niczego przymierzyć, bo niby za wcześnie to inna sprawa, ale suknie wiszące na wieszaku też mi za wiele nie powiedzą jeśli nie mogę jej sama dotknąć i obejrzeć.

Klientka 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Nie Paź 02, 2011 12:08   

Ja też nie jestem zadowolona z obsługi tych wrednych Pań! Wyobraźcie sobie, że kupiłam w salonie Gracja welon. Kosztował 120zl. Przypieli mi go żebym zobaczyła w lustrze jak się układa, po czym zapakowali i zabrałam do domu. Wisiał w szafie w folii. Nawet rodzicom go nie pokazywałam, bo stwierdziłam, że zobaczą już razem z suknią. Za jakis czas odebrałam suknię od krawcowej, więc wzięłam welon, żeby powiesić razem w worku z suknią. Patrzę, a na welonie jak się go rozłoży przy cekinie ma dziurę. Poszłam do Gracji z reklamacją a ta wredna Pani z obsługi krzyczy na mnie że to na pewno nie jest ich wina, że nie sprzedałyby mi welonu z taką dziurką (ok.8mm średnicy) i że to ja pewnie musiałam gdzieś zaczepić i porwać! Mówię do niej z ironią że tak, zakładałam codziennie welon do pracy i w nim paradowałam! Żałosne! Żuciłam im ten welon na lade i wyszłam z tego sklepu! Nie polecam zakupów w tym salonie! Obsługa jest po prostu bezczelna! Tez pracuję w sklepie i wiem, że mam prawo do reklamacji!! Tym bardziej, że miałam go na głowie jeden raz w salonie.

kinia 
Lubię tu być

Data ślubu: 5.06.2010
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 13:10   

A jeszcze jedna sytuacja, jak ja byłam to 2 dziewczyny oglądały suknie tak z wieszaka a pani mówi, że "te suknie były wypożyczane już kilka razy, widzicie nawet byście nie zauważyły", czyli co? mogą komuś sprzedać taką używkę, bo nawet ktoś nie zauważy? no nie wiem, jakieś to niesmaczne też było...

i.t.d. 
Znam tu każdy kąt

Data ślubu: 14.05.2011
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 13:59   

tez tam byłam i też babsko niemiłe było, za blisko do manekinu podeszlam i bym ubrudziła... porazka ten salon

andziasek 
Lubię tu być

Data ślubu: 29.10.2011
Osoba prywatna
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 17:18   

Kurcze dziwią mnie te opinie, bo jak ja byłam, to pani był bardzo miła. Nawet mm z tego salonu suknie i na obsługę nie mogę powiedzieć złego słowa. Naprawdę miła pani. Jak już byłam na drugiej przymiarce to przyniosła mi kilka welonów, stroiki, a nawet biżuterię. I nic tamtego dnia nie kupiłam, a pomimo tego pani była bardzo miła...

Odpowiedz do tematu