Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon sukien ślubnych "Carmen"
Autor Wiadomość
Majka 
Administrator

Data ślubu: 19. 07. 2008
Pomogła: 2 razy
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 11:51   Salon sukien ślubnych "Carmen"

Salon sukien ślubnych "Carmen"
Teodora Kuszewska

Adres: Radom, ul.Żeromskiego 28
Dane kontaktowe: tel. 048 3636915

srebrna05
Rozkręcam się

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 20:07   

Ja w tym salonie zamowilam swoja suknie ślubną. Jezeli miałabym jeszce raz wybierac nie zdecydowallabym sie na ten sklep. Panie owszem bardzo mile, ale dopiero jak juz sie zamowi. Przed zamowieniem zapewniają że jak suknia przyjdzie (bo jest sprowadzana ze USA) to na miejscu zrobia mi wszystkei poprawki jakie tylko chce. Teraz kiedy suknia juz przyszla i poszlam na przymiarke to okazuje się, że jednak oni nie maja sowjej pracowni i jedyne co to moga mi tylko zwezic.

Lusia 
Lubię tu być

Wysłany: Nie Paź 04, 2009 15:21   

w salonie maja suknie z kolekcji Annais Bridal http://www.annaisbridal.pl/pl/index.php

k_sia86 
Rozkręcam się

Data ślubu: 11.07.2009
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 13:37   

Ja z kolei jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i jakości usług. Nie wiem jaką suknie zamówiła srebrna05 i z jakiej firmy, skoro aż z USA sprowadzana była? Ja bynajmniej miałam zamówioną suknie AGORA model 29-12 a więc szyta we Wrocławiu i wszystko było ok. Suknie zamawiałam w lutym a ślub był w lipcu, przez ten czas moja figura co prawda nie zmieniła się zbyt radykalnie jedynie 5 cm mi ubyło w pasie i trochę spódnica opadła niżej ale w salonie podszyli kilka warstw tiulu, dodatkowo zrobili zaszewki i wszystko leżało jak ulał :) suknia naprawde efektownie wyglądała, a dodatki które dobrały mi Panie tam pracujące doskonale z nią współgrały :)

szczęśliwa 
Rozkręcam się

Data ślubu: 28.08.2010
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 10:54   

szybko wyszlam z tego salonu gdy uslyszalam ze dopiero jak sie zdecyduje ze kupie suknie od nich to moge zaczac przymierzac jakie kolwiek sukienki!!!!
to skandal-jak moge zamowic w ciemno!!!!!

Liziii 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:54   

hmmm ja przymierzalam suknie bez deklaracji ze jakąkolwiek zamowie. Ale moze to kwestia ze bylam z mamą i siostrą? A ty bylas sama? z kolezanką? Bo wiem ze jak sie idzie z grupą przyjaciolek to niekoniecznie mozna cos zmierzyc..
Nieprzyjemne jest rowniez to ze na kazdym kroku ekspedientka powtarza ze suknie sa do sprzedazy wiec nie mozna ich mierzyc bez konca bo sie brudzą i niszczą. Coz - od tego chyba są?
Mierzylam tam dwie sukienki przy 2 roznych wizytach.. Owszem, ladne, ale akurat mnie nie przekonaly jakos specjalnie. ale ich jakosci nie moglam nic zarzucic.
A suknie z USA to chociazby affinty bridal czy sincerity.. i na te suknie czeka sie 3-4 miesiace..

szczęśliwa 
Rozkręcam się

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 09:08   

byłam z mamą, i bylysmy elegancko ubrane a itak uslyszalysmy ze jak sie zdecydujemy to moge wtedy dopiero zamierzyc :!:
dlamnie ten salon ma ofromnego minuuuuusaaaa :!:
a o tym ze jak sie pujdzie z kolezankami, nieubrane, niemilo pachnace itp - to slyszalam wszytkie te bujdy!! lecz ja nienaleze do osob niepowaznych badz niedbajacych o siebie, a to ze trzeba isc z osoba starsza np mama itp to dla mnie glupota-bo co wtedy gdy sie niema mamy ani zadnej zaufanej starszej cioci itp?? - pewnie sukni w calym radomiu niekupila bym :lol: :lol: :lol:
moim zdaniem trzeba dbac o klientow jacy by niebyli ;)
mozliwe ze trafilas na lepszy humor ekspendientki ;)
ja poprostu pisze jak mnie obsluzono :)

Liziii 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 13:02   

widocznie trafilam na lepszy humor ;)
no i dla mnie higiena osobista to podstawa wiec nie wyobrazam sobie isc na przymiarki brudna czy chocby nieswieza! zle bym sie czula i ja i ekspedientka bo co to za przyjemnosci mierzyc suknie jak sie jest spoconym i brzydko pachnacym? wstyd by mi bylo..
W emmi mariage to nawet mi pani sypala komplementy ze zawsze taka czysciutka przychodzilam nawet jak mierzylam suknie przypadkiem, bo szlam niby jako towarzystwo kolezanki ktora bierze slub w sierpniu ale ze epadlo mi w oko cos na manekinie to i ja przy okazji zmierzylam.. ale niestety wtedy przed nami w przymierzalni byla taka naprawde smierdząca dziewczyna :/ jak wyszla to nadal bylo nieswiezo.. pot i brudne skarpety krotko mowiac ;/ Ja niewiem jak kobiety moga nie dbac o siebie i jeszcze mierzyc suknie w takim stanie - przeciez te sukienki mierzy po nich kolejna klientka..

szczesliwa - wspolczuje, ale w carmen akurat nie ma jakiegos niesamowitego wyboru wiec polecam inne salony - napewno cos znajdziesz :) dla mnie emmi mariage, gala i mariaż to jedne z ciekawszych sklepow - zarowno pod wzgledem obslugi jak i sukni tam dostepnych :)

szczęśliwa 
Rozkręcam się

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 10:18   

dzieki, ale niema czego wspolczuc ;)
tego samego dnia znalazlam swoja wymarzona suknie :lol: :lol: :lol:
oczywiscie w innym salonie :!: :!: :!:

Liziii 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 12:34   

no to pokaz, pochwal się gdzie co i jak!

szczęśliwa 
Rozkręcam się

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:06   

pokazac nie pokaze-bo to tajemnica dla wszytkich :D
w pracowni krawieckiej na pilsudskiego w kamienicy, przymierzalam suknie na ktora sie zdecydowalam ale moja bedzie szyta przez wlascicielke ktora jest krawcawa i projektantka i przesymaptyczna Pania :lol: pare minimalnych przerobek wprowadze swoich typu - dekold, ramiaczka ;) super jesli jeszcze niewybralals to polecam-moze cos Ci w oczko wpadnie, badz mozesz przyjsc z wlasnym projektem :>

Liziii 
Znam tu każdy kąt

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 12:39   

hehe moja suknia od 2 miesiecy sie szyje hen hen daleko... za 6 tygodni powinna byc w Radomiu :)

Odpowiedz do tematu