Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Kosmetyczny ul. Witolda 3
Autor Wiadomość
Basia 
Dopiero zaczynam

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 20:16   Salon Kosmetyczny ul. Witolda 3

Dziewczyny co sądzicie o tym salonie w aspekcie makijażu ślubnego?

elewina 
Rozkręcam się

Data ślubu: 23.07.2011
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 23:28   

Widziałam koleżankę na ślubie której makijaż bardzo mi się podobał wyglądała naprawdę ślicznie bardzo naturalnie. Zapytałam gdzie była i okazało się że właśnie na witolda więc zapisałam się tam na próbny makijaż i byłam bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta markowe kosmetyki i naprawdę fajny makijaż. Pani dokładnie przeprowadziła wywiad żebym dobrać kolory które mnie się podobają i że makijaż tworzył całość z suknią. makijaż trzymał się cały dzień i cała noc bez najmniejszych zmian nawet po dotyku ręką bo kilka razy się zapomniałam. zapisałam się oczywiście i do tego mamę i teściową także polecam. dodam jeszcze że to nie był mój pierwszy próbny więc miałam jakieś porównanie.

elewina 
Rozkręcam się

Data ślubu: 23.07.2011
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 19:30   

tak jak pisałam wcześniej zapisałam się na makijaż ślubny i paznokcie. Paznokcie były ok. aczkolwiek makijaż hmm dziwna sprawa. ponieważ skończył się pani utrwalacz do makijażu i próbowała wmówić mi że jednak się nie skończył i próbowała mnie popryskać jakimś specyfikiem na odczepne. ponieważ byłam na próbnym to wiedziałam że to nie utrwalacz zreszta przy wejściu akurat słyszałam że już nie maja utrwalacza. liczyłam że chociaż się pani przyzna a nie bedzię w tak okropny sposób manipulować. makijaż nie wytrzymał nawet do przyjazdu na salę po życzeniach musiałam zetrzeć większość ponieważ miałam okropne plamy na twarzy po prostu puder spłynął.... zostały mi tylko oczy umalowane dobrze że nie mam problemów ze skórą bo w innym przypadku naprawdę bym się zdenerwowała. Także ogólnie salon fajny ale wpadka okropna a przede wszystkim minus za brak uczciwości. już nie chce całej sytuacji opisywać w każdym razie ośmieszyła kompetencje tej firmy.

Odpowiedz do tematu