Maxima Hotel

Szukaj Szukaj  Użytkownicy Użytkownicy  Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PAŁAC DOMANIOWSKI
Autor Wiadomość
Lulu 
Rozkręcam się

Data ślubu: ,
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 20:38   

Zdjęcia są prawdopodobnie z uroczystości otwarcia . A co do klientów z grubszym portfelem to myślę że się znajdą i niekoniecznie z Radomia. Pałac Domaniowski to przecież hotel z wieloma atrakcjami a nie dom weselny .Wiem bo dowiadywałam się u źródła , może za jakiś czas będzie inaczej ale teraz tak to wygląda. Pewnie mniej policzą jak zrobisz wesele na 200 osób i wynajmiesz pokoje za kilka tysięcy ,wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć kasy .

eluniaa 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Śro Maj 23, 2012 11:58   

Może ktoś, kogo odbyło się już tam wesele lub gość opisze swoje spostrzeżenia na temat tego pięknego miejsca ?

Jadzia 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 13:35   Pałac Domniowski

sala bardzo ladna ciekwe jak jedzenie i no ten slub w plenerze ??? A może ktoś bedzie miał tam przyjecie chętnie wymienie sie informacjami pozdrawiam

amfar 
Firma

Data ślubu: 07.09.2013
Przedstawiciel firmy
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 13:37   Re: jakies przyjecie było

Osobiscie nie polecam. Fakt, że pałac Domaniowski robi wrazenie, jest przepiekny, ale warunki jakie dają to zenada.
Cena za talerzyk to ok 250zł w sob, w pt cena za talerzyk wynosi 230zł. Dodatkowo trzeba wynająć minimum połowę pokoi czyli 20 - cena za pokój to 350-390zł. Albo zapłacić jednorazowo 4000zł za ... NIC.
Na stołach nie ma nic!!! Nie ma ani alkoholu ustawionego, ani posiłków, przekąsek. Jedynie zastawa. Zakąski i dania są w formie bufetu, trzeba chodzić i sobie nakładać samemu.
Znajomy miał tak kilka tygodni temu wesele i bardzo narzekał, ze na stolach nic nie bylo doslownie. Jedzenie kiepskie, marne. Obsluga nieprofesjonalna.

Zastanówcie sie. Miejsce przepiekne, ale czy o to chodzi?

Pałac Domaniowski 
Firma

Właściciel firmy
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 08:05   

Pani/Panie amfar,

ciężko się bronić przed każdą niesprawiedliwą oceną w sieci, nie mniej mam o tyle łatwiejsze zadanie, że historia organizacji ślubów i wesel w Pałacu Domaniowskim jest na tyle krótka, że każde z nich dokładnie pamiętam.

Tworzymy nezapomniane chwile dla Młodych i ich gości. Osobiście rozmawiałem PO z każdą Parą Młodą - i wszystkie były zachwycone przebiegiem ślubu i wesela (śluby też organizujemy).

Ponieważ do tej pory nie mieliśmy na ŻADNEJ uroczystości podawanych dań w formie bufetu, mogę tylko przekazać, że albo nastąpiła pomyłka w lokalu, albo Pani/Panie amfar wykazuje się Pani/Pan doskonałą znajomością możliwości i oferty Pałacu. W celu jeszcze lepszego rozeznania zapraszam na mój koszt na obiad do Pałacu (proszę się zapowiedzieć wcześniej na recepcji bym miał szansę być) i Pana/Panią i Pana/Pani znajomego. Pokażę wtedy realizacje dotychczasowe oraz chętnie posłucham co dokładnie było kiepskiego i marnego z podawanych dań, by poprawić to w przyszłości.

Pozdrawiam

Zespół Ślubny Radom 
Firma

Przedstawiciel firmy
Zespół Ślubny Radom
Wysłany: Wto Lip 31, 2012 08:24   

Ten ślub w plenerze to tylko cywilny chyba? Dobrze rozumiem?

Pałac Domaniowski 
Firma

Właściciel firmy
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 20:51   

Zapraszam do nas - na miejscu wszystko opowiemy i pokażemy
pozdrawiam

piomanik 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 22:18   

Hmmm.. Tak się składa że byłam tam jako gość na weselu 04.07. Nie mogłam być w tym samym miejscu co Amfar ani na tym samym weselu, bo było pięknie! Pierwszy raz w życiu widziałam salę balową, gdzie sufit jest cały w lustrach. Jedzenia było dużo, wszystko na stołach, widok na wodę. Mój kolega miał ślub plenerowy - ślub był jak z bajki - dekoracje, kwiaty, biały namiot, na biało ubrane krzesła... Wszytsko tuż nad wodą, naprawdę byłam pod wrażeniem. Zdjecia też są na stronie Pałacu z tego wesela.

Zdjęcia z tego ślubu zostały pokazane na portalu cozadzień - na żywo było jeszcze ładniej. Jedyne do czego można się przyczepić to jeszcze praktykująca obsługa, widac że lokal dopiero świeżo otwarty, ale była bardzo miła - młodzi ludzie, starali się bardzo. Nie byłam (niestety) gościem hotelowym więc nie wiem jak pokoje.

Nie wiem ile młodzi za ten ślub i wesele zapłacili, ale cokolwiek zapłacili moim zdaniem (gościa :mrgreen: ) było warto.

Didi 
Rozkręcam się

Osoba prywatna
Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 23:48   Pieknie, ale bardzo drogo

Pałac jest piekny, brakuje jednak tam "ciepła". Jest bardzo dużo szkła, kryształów, luster- dużo bieli- wszystko to sprawia wrazenie sterylności i niedostępności. Ze znajomymi na obiedzie czuliśmy sie troche jak w galerii albo muzeum, gdzie trzeba patrzec na co stajesz i czego dotykasz... a przyjechalismy sie powygłupiac w marinie i na obiad- ubrani luźno czuliśmy sie źle w tym szklanym pałacu.
Natomiast ogród to totalne przeciwieństwo, trawa zaniedbana, zero roślinności, pełno chwastów.
W restauracji obsługa otepiała, niezdarna a jedzenie tez sie nie obroniło. Dziki ryż dostałam tak twardy jakby prosto z pudełka na talerzu wylądował. Stek wołowy męża również twardy i żylasty. Poziom gastronomiczny o wiele niższy niż wskazuja na to ceny.
Miejsce nie wiem dla kogo stworzone... może na konferencje z warszawki, bo żeby zorganizowac wesele za takie pieniądze to napewno nielicznych bedzie na to stać, szczególnie ze to tak daleko od Radomia.

beltek_2007 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 17:57   Ślub 6 października

Witam,
Chciałam się podzielić wrażeniami z mojego wesele, które odbyło się 6 października w Pałacu Domaniowskim. Po wcześniejszych opiniach byłam lekko zaniepokojona tym co tam zastanę. Do dziś nie rozumiem opinii negatywnych o tym miejscu i obsłudze. Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim organizację takiej uroczystości.
Nasze wesele było na ok 80 osób.
Jeśli chodzi o jedzenie- było wyśmienite. Takich kombinacji smaku dawno nie próbowałam np kurczak po tajlandzku smakował jak w Bangkoku.
Alkohol był taki jak ustaliliśmy z menadżerem.
Z cukierni Ewa były zamówione przepyszne ciasta. Jedzenia na stołach było dużo i jeszcze do domu dostaliśmy niezłą wyprawkę z tego co zostało. Goście byli zachwyceni.
Na kelnerów nie mogę narzekać - widać było, że się starali. Do tego cały czas na miejscu był "szef" więc nadzorował wszystko.
Salę stroiła nam żona menadżera- i bardzo mile nas zaskoczyła. Dobrze dobrane kolory oczywiście po ustaleniach z nami. Dokładnie ustaliliśmy co ma być i w jakiej cenie. Bez żadnych niedomówień.
Duża część naszych gości była przyjezdna więc mieli wynajęte pokoje w Pałacu. Pokoje ładnie urządzone, wszystkie w podobnym stylu. Rano bardzo dobre śniadanie dla gości hotelowych.
Myślę, że cena talerzyka jest adekwatna do tego co zastaliśmy.
Menadżer elastyczny w ustaleniach dotyczących uroczystości. W razie jakichkolwiek pytań można się ze mną kontaktować przez menadżera. Pozdrawiam.

KarolaTomi 
Dopiero zaczynam

Data ślubu: 29-09-12
Osoba prywatna
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 20:53   

Witamy!!!
My również mieliśmy to szczęście, że nasze przyjęcie weselne odbyło się w Pałacu Domaniowskim( 29.09.12), który uraczył nas wspaniałą gościnnością, wyśmienitą atmosferą i profesjonalną obsługą. Każde kłamliwe, zmyślone i zmataczone komentarze powstają pewnie z chęci zabrania temu miejscu prawdziwego uroku i klasy, jakie sobą reprezentuje. Co możemy napisać to na pewno to, że jedzenie, sposób podania, klimat tworzony na sali są na najwyższym poziomie, a w każde danie jest włożony kawał serca i duszy. Sala, jak również cała otoczka pałacu tworzą niepowtarzalny klimat, dzięki któremu każdy z gości może się poczuć wyjątkowo. I właśnie tak każdy z naszych gości się czuł. Co do ustaleń z Dyrekcją każda kwestia jest jak najbardziej do dogadania, a wszystko można elastycznie dopasowywać do własnych potrzeb i zamierzeń. Również możliwość skorzystania z różnorakich atrakcji tworzy to miejsce nieporównywalnym do innych ( sushi, poprawiny w marinie z motorówka i nartami wodnymi itp. ) Reasumując z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce każdemu zainteresowanemu stworzeniem wspaniałego wydarzenia, gdzie rolę główną będą grać Państwo Młodzi, a klimat Pałacu stworzy wspaniałe tło, aby pełniej przeżyć te najważniejsze chwile w życiu. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości pozwolimy zamieścić sobie link do zdjęć z naszego ślubu, które bedą potwierdzeniem zawartych przez nas "słów" : http://blog.dr5000.com/20...lubny/#comments ... Proszę nie traktować tego wpisu jako kryptoreklamy, lecz jako szczere i przeżyte na własnej skórze doświadczenie, które pozostanie wspaniałym wspomnieniem do końca naszych dni! Jeszcze raz serdeczne dzięki dla Dyrekcji Pałacu. Naprawdę robicie robotę i życzymy Wam jak największych sukcesów, bo w pełni na nie zasługujecie!
Młodzi

akowalska 
Dopiero zaczynam

Osoba prywatna
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 19:41   

Odwiedziłam z męzem to miejsce i musze przyznać że robi ogromne wrażenie. Wystój, kolory, oświetlenie tworzą swoisty klimat prawdziwego Pałacu. Zamówiliśmy sobie stolik w restauracji, jedzenie było bardzo dobre a kelnerzy którzy nas obsługiwali bardzo mili. Obecni na sali jednocześnie nie narzucali się. Jedynym minusem było to że musieliśmy "odczekać swoje" na posiłek ale to pewnie dlatego, że oprócz nas bylo jeszcze sporo innych osób. W tle słychać było muzykę poważną co tez dodaje uroku. Na pewno zajrzymy tam ponownie.

Odpowiedz do tematu