• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ewuniabel

Święto Panny Młodej w Lisa Ferrera Radom 17 MARCA!!!

28 postów w tym temacie

bylam dziś na tym otwartym dniu i muszę przyznać że jestem głęboko rozczarowana :(

obsluga byla bardzo miła ale: podeszła do mnie pani czy chce isc teraz na uczesanie bo fryzjerka jest wolna no to się zgodziłam, powiedziałam jej jakie uczesanie chciałabym mieć to skrytykowała je całkowicie że mam za krótkie włosy a tak do porównania: (nie obraz sie ze użyłam Cię do przykładu) Klaudia 88 ma fotkę i widać jakiej długości ma włoski ja mam o 5 cm dłuższe i niby mam za krótkie( dołączyłam fotkę do jakiej fryzurki mam za krótkie) a uczesanie które mi zrobila było okropne , byle jak włosy spięte wsuwkami wyglądałam okropnie, pozniej ide się zapytać co z tym makijażem i okazało się że jeżeli miałam robioną fryzurę to makijaż już odpada, no ale kurcze nikt mnie wcześniej nie poinformował że to jest do wyboru :evil: następnie zeszłam na dół przymierzać sukienki wybrałam z katalogu 5 sukni, jak przyszło do przymierzania to pani dawała mi co jej się podobało a nie moje wyboru...

uważam że to był stracony czas, nie wiem jak wy dziewczynki ale ja jestem rozczarowana , drugi raz nie poszłabym ...

post-1163-14782086670709_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również jestem bardzo rozczarowana. Sukeinki ktore wybrałam w rzeczywistosci wygladaja o wiele gorzej, wszystkieo kilka rozmiarów za duze, ani jedna nie byla choc trochę dopasowana. Kilka wiązanek do obejrzenia. Na górze kolejne rozczarowanie: siadłam na fotel fryzjerki i tak samo usłyszalam ze mam za krótkie wlosy i nie opłaca się teraz proby z uczesaniem robić!!! A jak bym miala taką długość w dniu śluby to co?? Nie uważam ze wlozy za raniona sa zbyt krótkie, aby zrobic próbną fryzurę, wiec z łaską mogłam skorzystać z makijażu, który trwał 4 minuty !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie obrazam sie :) spokojnie :)

ja rozwiazalam problem tak ze poprostu sobie doczepie wlosy, tak jak to robie zawsze przed imprezami typu wesela i z takich wlosow mozna wiecej fryzurek wymyslic..

ja mam troszke krotsze wlosy niz ta kobietka ze zdjecia, ale proste :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też będę przedłużała włosy, niby teraz już nie obcinam drastycznie, tylko same końcówki, ale moja 'wymarzona' fryzura potrzebuje naprawdę długich włosów dlatego wolę przedłużyć i mieć tak jak chcę :)

z Waszych relacji w sumie dobrze się stało że nie poszłam. Uważałam salon Lisa Ferra za naprawdę wart uwagi salon, ale po tych Waszych opiniach sama nie wiem co myśleć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rowniez musze sie wypowiedziec !

jestem strasznie rozczarowana Paniami i ogolna atmosferą na gorze czyli u makijazystki i fryzjera. panie w ogole nie doradzały mowily ze dzisiaj to robia taka prowizorkę nie beda sie specjalnie przykładać bo po co... najpierw mowa byla ze i makijaz i frzyury beda robione, pozniej jak przyszlo co do czego to kazały mi wybrać wiec wybrałam makijaz , miałam pomalowane rzęsy i ogólnie nałożony podkład, a ta pożal sie boże makijażystka nawet nie raczyła mi tego zmyc tylko nakłada na to swoje mazidła. wiec mowie jej ze mam swoj makijaz i j ak to tak bedzie na to kładła, a ona z enie ma zamiaru tego zmywac bo jej za dlugo zejdzie! no szok. pozniej nic absolutnie nie doradzila, zapytała tylko jak chce . wiec jej powiedzialam jak chce to skrytykowała ze tak na slub to nie bo teraz jest inaczej modnie itd. to ni ewiem po co sie w ogole pytała. oczekiwałam od niej jakiejsc fachowej porady a ona jakby z kosmosu byla...

co mnie jeszcze wkurzylo to to, ze widzilam inne dziewczyny ktore mialy juz fryzury zrobione, co prawda słabo, ale pozniej przyszly na makijaz. ja juz nie chcialam sie upierac i poprostu wyszłam!!! totalne dno!

co do dziewczyn z salonu LIssa Ferrera- to jestem zadowolona z ich obsługi, sukienki dostalam te ktore wybrałam, fakt nie wszysktie rozmiarowo dobre, ale bylo, ok. mile doradzały, pokazywały wszystko co chcialam, nie bylo problemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Także byłam rozczarowana sukni nie mierzyłam bo już mam, a na górze mogłam wybrać albo makijaż albo fryzura. Wybrałam fryzurę szczerze mówiąc myślałam,że bedzie to fryzurka z prawdziwego zdarzenia, a nie prowizorka, chociaż muszę przyznać,że nawet pani doradziła mi niezłą fryzurkę (mam kręcone włosy i zawsze mam z nimi problem u fryzjera), a jak widziałam kosmetyczka robiła makijaż w 3-4 min jak to zobaczyłam postanowiłam się zabrać do domu bo to była strata czasu. Byłam tam pół godziny. Jak bym wiedziała że tak będzie to bym z domu się nie ruszała bo mieszkam 25km od Radomia. :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lola to Ty straciłaś pol godziny a ja tam byłam od 11 do 15 :/ bo najpierw tłok do sukni, ale ok to rozumiem no bo kazda mogla zamierzyc ile chciała. ale pozniej na górze, to wybierali przebierali kto najpierw kto pozniej:/ przyszłam jako 3 w kolejce a tu wyskakuje jakas dziewczyna z jakiegos innego pomieszczenia i mowi ze ona przede mna itd... jakies wszystko do dupy tam była. jeden plus to trwałe cienie, na prawde umalowała mnie koło 14.45 a o 23 jeszcze mi sie super trzymał wcale nie było widac roznicy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba nie żałuje, że nie próbowałam dostać się na ta listę, sukienki może kiedyś wpadnę po przymierzać w wolnej chwili jak już zorientuje się jakie mi się podobają :)

agagwiazdeczka a zwróciłaś uwagę jakimi kosmetykami pani wykonywała ci makijaz ? tzn chodzi o cienie i czy używała bazy pod cienie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

własnie niestety nie :( tak to sprytnie schowała że nie dałam rady... ale powiem szczerze że super sie to trzymało, az byłam zaskoczona. nie wiem tylko jak np z podkładem pudrem itd, bo tym mnie nie malowała, gdyz ona tylko malowała oczy.

ale zastanawiam się czy nie zamowic sobie tam makijazu na maj na wesele, więc wtedy sie przekonam jak faktycznie maluje w całości. ale makijaż wieczorowy jest tam dość drogi, bo 80 zł :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to faktycznie dość drogo, zaryzykować możesz w końcu to jeszcze nie twoje wesele :) jeżeli nie będzie ci odpowiadało jak cię umaluje zawsze możesz poprosić o zmianę makijażu w końcu płacisz i wymagasz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie dzisiaj zostalam oszukana przez ekspedientke lisa ferrera radom. Zaplacilam 40 zl za przymierzenie sukienki chociaz pani twierdzila ze to tylko po to abym przyszla przymierzyc sukienke a po przymiarce ona mi zaliczke odda. Niestety pani wprowadza w blad i bezczelnie nie chce oddac pieniedzy. Nie wierzysz sprawdz sama ile kosztuje jedna przymiarka sukni.... Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz