• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ewuniabel

Święto Panny Młodej w Lisa Ferrera Radom 17 MARCA!!!

28 postów w tym temacie

W czwartek 17 marca zapraszamy na Dzień otwarty w salonie Lisa Ferrera w Radomiu.

. Każda klientka, która wcześniej umówi się na wizytę, nie tylko będzie mogła w komfortowych warunkach przymierzyć suknie ślubne, ale także skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji:

- bezpłatne makijaże ślubne oraz próbne fryzury wykonywane przez SHINTAI DAY SPA, (Radom, ul.Slowackiego 210)

-bezpłatne porady dekoratorów oraz mozliwośc obejrzenia bukietów ślubnych kwiaciarni "Ellite"( Radom, ul. Żeromskiego 69, ul.Królowej Jadwigi 13)

- degustacja ciast, tortów wykonanych prze Cukiernię "Orłowscy" (Radom, ul. Lotnicza 67)

Tego dnia można wziąć udział w konkursie z wspaniałymi nagrodami.

Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej www.lisaferrera.radom.pl

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc aby skorzystać z oferty, należy się umówić telefonicznie (48 365 17 27) lub wysyłając e-mail na radom@lisaferrera.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA jestem na 14 :)

[ Dodano: Sro Mar 16, 2011 18:11 ]

Wiecie może czy każda dziewczyna która jest umówiona na godzinę będzie mogła skorzystać z próbnego uczesania i makijażu???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz