• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
lol_inc

Buty ślubne skleb KRIBUT Radom, ul. Witolda

25 postów w tym temacie

kolezance w tym sklepie z dwoch par maja zrobic jedna. tzn w jednych podobal jej sie przod, a w drugich obcas.

a jesli jeszcze jest mozliwosc wyboru koloru to ja sie tam wybiore w najblizszym czasie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dodam tutaj tylko, że butki, które kupiłam w kribucie były wygodne, nie obtarły mnie nigdzie (tydzień przed ślubem trochę w nich spacerowałam, żeby je rozchodzić i dopasować do stopy). ze względu na niski obcas nie miałam nic na zmianę i nie czułam takiej potrzeby. generalnie polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez bylam w tym sklepie i spodobaly mi sie buciki. Dla mnie to kolor ecru do sukni. tez na 5 cm obcasiku i pelne, bo chce porzadnie sie wyszalec na parkiecie wiec wysoki obcas nie wchodzi w grę. Cena to 120 zł wiec wydaje mi sie, że przystepna. A suknie mam z salonu obok tego z bucikami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jeszcze takie pytanie, jaki to jest sklep z sukniami ślubnymi, doslownie drzwi obok od tego z butami? Bo musze sie z tym sklepem skontaktowac. Dokladniej chodzi o ten sklep z niebieskim szyldem i jest napisem Suknie ślubne. niestety jestem za granica i nie moge zidentyfikowac, ktory do jest dokladnie i nie moge zadzwonic bo nie mam podstawowych danych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

ja tez miałam swoje buciki właśnie z tego salonu:)

I mogę z czystym sumieniem polecić, w pierwszej wersji miałam kupić wiązane przy kostce myslam ze będą wygodniejsze, ale o dziwo zdecydowałam się na klasyczne pantofelki obcas 6.5 cm. Pani w salonie zaproponowala mi za dodatkowa oplata 5 zl od sztuki ozdóbkę do nich. Buty zostawiłam w salonie a następnego dnia odebrałam już z przyklejonym dodatkiem bardzo fajnie to wszystko wyglądało:) Buty kosztowały 99 zl plus dwie ozdóbki razem 119 zl wiec na prawdę niedrogo:)Rozchodziłam je trochę przed weselem, i o dziwo przetrwałam w nich do samego rana , ani mnie nie obtarły ani bąbli nie było rewelacja!

Dodam ze kupiłam sobie tylko wkładki żelowe do środka dzięki czemu noga się nie pociła i co ważniejsze nie ślizgała w bucie, polecam sklep , obsługa również bardzo mila:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

buty z tej firmy maja tez (bo sama kupowałam) na wernera w tej nowszej hali. wchodząc głównym wejściem pierwsza alejka od prawej strony i po lewo ten pierwszy sklep :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak sie wkurzyłam.. kupiłam buty ślubne,były bardzo wygodne. Kiedy dziś poszłąm z nimi do przymiarki i założyłam ciężką suknię, okazało się ze bardzo mnie upijają -jest mocniejszy nacisk, stopa mi sie w środku tak porozlewała,że max 10 min w nich ustoję! Byłam wymienic w sklepie na większy numer i facetka powiedziała,że ABOLUTNIE. Ze to nie sieciówka i że mierzyłam. Tłumaczę jej ze parametry buta pod cięzarem sie zmieniły,że zatrzymuje mi sie krążenie w stopie po założeniu ciężaru sukni. NIC TO NIE DAŁO. Miałyście taka sytuację? Może to ja jestem zbyt niespraweidliwa,że buty ślubne nie podlegaja wymianie rozmiarowi?Jestme konsumentem i moim zdaniem mam prawo do wymiany. Czuje jakbym miala żyłka obwiązane stopy. zakladalam je raz kiedy w sklepie je przymierzalam i raz dzis u krawcowej,ale oczywiscie juz pare ziarenek piasku jest powtykanych w spody, wiec jak nówki nie wyglądają. Ona by ich chyba juz nie sprzedala.Nie wyglądaja jak z polki,bo w pracowni nie bylo sterylnie co juz od spodu zrąbało te buty...

Poza tym nosże rozmiar 38, a ona wcisnęła mi 37.... i stąd ten rpoblem! Jakbym posłuchała swojej intuicji i wzięła 38, to stopa by sie rozlała i nie upijałoby mnie...

Kobieta strasnzie niemiła.... Napisałam w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumentów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem bardzo zadowolona z usług Kributa, bardzo miła obsługa nie mogłam na nic narzekać, doradzą a przede wszystkim mają doświadczenie w tym co robią, więc bardzo serdecznie polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.
    • Zwolnił się termin w sali Dworek Saski w Radomiu na 8.06.2019. Zapraszam do kontaktu. 
    • No własnie niekoniecznie.Jeśli bóle głowy sa bardzo częste i bardzo uporczywe to faktycznie dobrze jest z lekarzem porozmawiać.Jednak w wiekszości przypadków ból głowy nie jest zwiastunem niczego poważnego.... I o wiele mniej musimy się o niego martwić niż o ból brzucha.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
      http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna zwalczyc uporczywy ból głowy. Dobrze jest zastanowic sie na przykład nad masazem. Taki masaż może naprawde pomóc
    • Cześc. Od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa. Czy jest to coś bardzo groźnego?