• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
lol_inc

Buty ślubne skleb KRIBUT Radom, ul. Witolda

25 posts in this topic

kolezance w tym sklepie z dwoch par maja zrobic jedna. tzn w jednych podobal jej sie przod, a w drugich obcas.

a jesli jeszcze jest mozliwosc wyboru koloru to ja sie tam wybiore w najblizszym czasie

dodam tutaj tylko, że butki, które kupiłam w kribucie były wygodne, nie obtarły mnie nigdzie (tydzień przed ślubem trochę w nich spacerowałam, żeby je rozchodzić i dopasować do stopy). ze względu na niski obcas nie miałam nic na zmianę i nie czułam takiej potrzeby. generalnie polecam!

Tez bylam w tym sklepie i spodobaly mi sie buciki. Dla mnie to kolor ecru do sukni. tez na 5 cm obcasiku i pelne, bo chce porzadnie sie wyszalec na parkiecie wiec wysoki obcas nie wchodzi w grę. Cena to 120 zł wiec wydaje mi sie, że przystepna. A suknie mam z salonu obok tego z bucikami :)

Mam jeszcze takie pytanie, jaki to jest sklep z sukniami ślubnymi, doslownie drzwi obok od tego z butami? Bo musze sie z tym sklepem skontaktowac. Dokladniej chodzi o ten sklep z niebieskim szyldem i jest napisem Suknie ślubne. niestety jestem za granica i nie moge zidentyfikowac, ktory do jest dokladnie i nie moge zadzwonic bo nie mam podstawowych danych.

Hej

ja tez miałam swoje buciki właśnie z tego salonu:)

I mogę z czystym sumieniem polecić, w pierwszej wersji miałam kupić wiązane przy kostce myslam ze będą wygodniejsze, ale o dziwo zdecydowałam się na klasyczne pantofelki obcas 6.5 cm. Pani w salonie zaproponowala mi za dodatkowa oplata 5 zl od sztuki ozdóbkę do nich. Buty zostawiłam w salonie a następnego dnia odebrałam już z przyklejonym dodatkiem bardzo fajnie to wszystko wyglądało:) Buty kosztowały 99 zl plus dwie ozdóbki razem 119 zl wiec na prawdę niedrogo:)Rozchodziłam je trochę przed weselem, i o dziwo przetrwałam w nich do samego rana , ani mnie nie obtarły ani bąbli nie było rewelacja!

Dodam ze kupiłam sobie tylko wkładki żelowe do środka dzięki czemu noga się nie pociła i co ważniejsze nie ślizgała w bucie, polecam sklep , obsługa również bardzo mila:)

buty z tej firmy maja tez (bo sama kupowałam) na wernera w tej nowszej hali. wchodząc głównym wejściem pierwsza alejka od prawej strony i po lewo ten pierwszy sklep :)

tak sie wkurzyłam.. kupiłam buty ślubne,były bardzo wygodne. Kiedy dziś poszłąm z nimi do przymiarki i założyłam ciężką suknię, okazało się ze bardzo mnie upijają -jest mocniejszy nacisk, stopa mi sie w środku tak porozlewała,że max 10 min w nich ustoję! Byłam wymienic w sklepie na większy numer i facetka powiedziała,że ABOLUTNIE. Ze to nie sieciówka i że mierzyłam. Tłumaczę jej ze parametry buta pod cięzarem sie zmieniły,że zatrzymuje mi sie krążenie w stopie po założeniu ciężaru sukni. NIC TO NIE DAŁO. Miałyście taka sytuację? Może to ja jestem zbyt niespraweidliwa,że buty ślubne nie podlegaja wymianie rozmiarowi?Jestme konsumentem i moim zdaniem mam prawo do wymiany. Czuje jakbym miala żyłka obwiązane stopy. zakladalam je raz kiedy w sklepie je przymierzalam i raz dzis u krawcowej,ale oczywiscie juz pare ziarenek piasku jest powtykanych w spody, wiec jak nówki nie wyglądają. Ona by ich chyba juz nie sprzedala.Nie wyglądaja jak z polki,bo w pracowni nie bylo sterylnie co juz od spodu zrąbało te buty...

Poza tym nosże rozmiar 38, a ona wcisnęła mi 37.... i stąd ten rpoblem! Jakbym posłuchała swojej intuicji i wzięła 38, to stopa by sie rozlała i nie upijałoby mnie...

Kobieta strasnzie niemiła.... Napisałam w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumentów

Ja jestem bardzo zadowolona z usług Kributa, bardzo miła obsługa nie mogłam na nic narzekać, doradzą a przede wszystkim mają doświadczenie w tym co robią, więc bardzo serdecznie polecam