• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
anesia89

Bogumiła Maj kwiaciarka ze wsoli

34 posts in this topic

Na moim ślubie pani Bogumiła dekorowała kościół, samochód i robiła bukiety i butonierki.

Efekt przerósł moje oczekiwania, zwłaszcza w przypadku bukietów - które zrobiła tak jak sobie wymarzyłam.

nam 3 dni temu robiła pani Maj dekoracje kościola, samochodu jak i wiązanki i jestem maga zadowolona. jest to kobieta znająca się na swojej pracy, potrafiąca doradzić... kościól był pieknie udekorowany-tak jak chciałam żeby wyglądał;)) polecam;)

kościół 1200-piekne duze bukiety, full wypas kwiatów, stojaki wzdłuż ławek z bukiecikami i świecami (były dwa sluby więc po 600 zł wyszło ale ogólnie pani Maj jest osobą do dogadania si,ę czyli jeśli młodzi powiedzą jej że dekoracja ma być do 600 zł to taka też bedzie:) za wiazanke moja z gożdzikó i storczyków zapłaciłąm 120 zł, starszej 80 zł, auto 100 zł butonierki w cenie wiazanki już są. ja moge poloecić panią Maj z czystym sumieniem:)

My zamawialiśmy wszystkie kwiaty u Pani Maj. Ceny następujące:

-kościół- 1000zł (podział na 2 pary)piękna dekoracja, każdemu się podobało, kwiatów bardzo dużo i dobrane z gustem

-samochód-100zł przystrojenie było ze storczyków

-wiązanka młodej +butonierki- 130zł przewaga eustomy

-wiązanka starszej- 80zł biała eustoma

-bukiety dla rodziców- 2x50zł

Pani Bogusia naprawdę zna się na rzeczy i ma serce do kwiatów. Widziałam kilka dekoracji przez nią wykonanych i naprawdę były przepiękne, takie w moim guście :) co najważniejsze kwiatów było bardzo dużo i wydaje mi się, że cena też jest przystępna w porównaniu z niektórymi radomskimi kwiaciarniami.

Również dolaczam się, że jest super i to co jest uzgodnione jest zrbione u kolegi w zeszłym roku robila dekoracje były śliczne. Polecam

Sama zamówiłam kwiaty u p. Maj, widziałam jak zrobiła dekoracje u koleżanki i mi się spodobało. Na pewno nie ma takich cen jak kwiaciarnia. Mi cenę powiedziała jaka chodziła w zeszłym roku i na 2015 w zależności jak będą stać kwiaty na giełdzie a bukiet będę mieć prosty bo tylko czerwone goździki :) do tego wiązanka na starszej i małe dekoracje do klamek w samochodzie. Dekoracje kościoła wykonuje u mnie siostra zakrystianka więc muszę to z nią ustalić :)