• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
rmc

Barmani na weselu

161 postów w tym temacie

Miałam okazję być na weselu gdzie był barman. Fajna ''atrakcja'' , po północy barman miał sporo pracy :) Moim zdaniem taki barman to swietny pomysł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Chciałam podziękować za obsługę barmanowi Marcinowi Pożyczka. Pan Marcin robił bar na naszym weselu w tym roku , 30 lipiec 2016. Jesteśmy bardzo zadowoleni tak jak nasi goście. Dziękujemy za bardzo dobre drinki, pomoc w zakupach oraz pełne zaangażowanie przy obsłudze naszego wesela. Z tego forum dowiedzieliśmy się o Panu Marcinie i okazało się że było warto, bo zna się na rzeczy. Polecamy kolejnym młodym parom, Marcin Pożyczka tel 507 768 875

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z jednej strony tak i na pewno taki pokaz barmański czy też obsługa gości i robienie drinków też ma swój urok i dodatkowo podnosi prestiż. Czasem odstraszyć mogą jedynie dosyć wysokie ceny za tego typu usługi, to już zależy od konkretnego barmana. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie barman to to niepotrzebny wydatek. Mało kto pije jakieś szczególnie wyszukane drinki na weselach. Jeśli ktoś nie lubi wódki pozostają jeszcze inne alkohole, np. wino czy jakieś nalewki;) U mnie tak będzie- winko i kilka nalewek w różnych smakach no i oczywiście wódeczka- bo większość gości właśnie taki trunek preferuje. Wybraliśmy Weselną z Polanina- ktoś z Was miał może z nią styczność? Bo ja jak na razie spotkałam się z samymi dobrymi opiniami;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej chodzi o zapewnienie gościom alternatywy i rozrywki iż notoryczne picie wyszukanych drinków, ale oczywiście wszystko moim zdaniem zależy od ceny w zamian za usługi barmana. Jeżeli goście piją tylko i wyłącznie wódkę, to faktycznie barman będzie tutaj zbędny i lepiej postawić na inne atrakcje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Genialny pomysł, wiadomo! Dla kobiet lepsze to, niż kielony, czy winko, ale wydaje mi się, że to dość droga sprawa? Moja koleżanka miała u siebie jednego barmana, który zresztą być ubrany obłędnie (garniak, taki jak tu) niebieskie dodatki, muszka, wszystko pięknie się komponowało, że aż stały przy nim młode wielbicielki, które nagle stały się fankami drineczków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myśleliśmy o barmanie a w końcu nie wzieliśmy, ale mieliśmy stolik z winami, na https://winezja.pl/# taki spory zestaw weselny zakupiliśmy i każdy miał do wyboru do koloru :) poszło prawie wszystko a nie spodziwałam się że tyle wina goście wypiją

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja. Wiele osób nie chce już pić wódki na weselach. Na weselu mojej znajomej był barman, który robił bardzo fajny pokaz swoich umiejętności i goście byli zachwyceni.  To jest kosztowne, ale jeśli zależy nam na urozmaiceniu wesela to zdecydowanie warto. Widziałam kolejki ustawiające się do tego barmana więc mogę zapewnić o tym, że nie będzie mógł narzekać na brak pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie tutaj mogę się zgodzić, barmani na weselu to bardzo ciekawa opcja, w szczególności jeżeli chcemy gościom zafundować drinki. Musimy liczyć się jedynie z wyższymi kosztami, sam barman plus zdecydowanie więcej alkoholu jaki pójdzie na drinki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz