• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ja_ot_tak

Nasze stylizacje

188 postów w tym temacie

Klaud_88 włąsnie pokazałam identyczny makijaż pani, która mnie malowała, bo chcę mieć wiązankę z czerwonymi kwiatami (chyba), ale stwierdziła, że nie ma sensu podbijać koloru wiązanki makijażem.

O ile mnie wzrok nie myli, to w tej pdrugiej wiązance jest połączenie fioletu i czerwieni, więc jakieś nawiązanie na powiekach by było ;) Ta druga tez mi się bardzo podoba.

Nie zmyłam makijażu na noc i cienie trochę się starły, ale rzęsy i podkład są na swoim miejscu, więc to chyba dobrze? :)

Bardzo podobają mi się dziewczyny w delikatnym makijażu, z różem, i wiązanki też w delikatnych koloroach, ale to do mnie nie pasuje, nie jestem taka eteryczna i delikatna ;)

Włosy chcę mieć upięte, zawsze na wesela chodzę w rozpuszczonych i nie dość, że jest mi bardzo gorąco, to też jednak loki tracą swój kształt i puszystość. Myślę, że powinnam mieć troszkę mniej podniesione włosy, bo ta "góra" mi przeszkadza ;)

Jeszcze jedno - będę chciała rozjaśnić włosy (tak jak na tym zdjęciu) i wtedy też wszystko nabierze innego charakteru ;)

Generalnie jeszcze nic nie wiem...za kilka miesięcy zacznę kompletować i dobierać wszystkie dodatki do sukni, wtedy poproszę Was o rady, ok? ;)

Są tu Panny Młode kwietniowe i majowe - gdzie Wasze stylizacje???!!!! :>

post-795-14782086598883_thumb.jpg

post-795-14782086599148_thumb.png

post-795-14782086599369_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjrzałam się dziś na spokojnie zdjęciom i stwierdzam, że prawie nic nie widać tego fioletu, schował się za rzęsami...Muszę być umalowana zdecydowanie mocniej. A, i pani inaczej przykleiła mi kępki na lewej i inaczej na prawej powiece. Chyba lepiej wygląda lewe oko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klaud 88 piękny ten makijaż. :P Też chcę taki podobny: czarne kreski, bo bez nich się zle czuję, ten akcent fioletowy fajny tylko ja bym wolała szary zamiast brązu, bo mam niebieskie oczy a jak ty masz zielone to tobie brąz jak najbardziej pasuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak a wlosy kiedys mówiłas że bedziesz miała proste i co z tym pomysłem?Jeśli chodzi o włosy to niezbyt mi sie podoba to upiecie, a makijaż...róż wydaje mi sie za słaby do ciebie, fiolet byłby lepszy no może jakieś jaśniejsze brązy i może perłowe bo nadaja fajny efekt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak, jezeli makijaz ktory pokazalas kosmetyczce to ten ktory mialas to kurcze .. ja tez musze byc pomalowana zdecydowanie mocniej.. w ogole nie widac kreski... a mnie sie marzy taka mocna kreska.. taki kocie oko ;)

acha i ladna kobietka z ciebie.. masz taka egzotyczna urode.. wzobrazam sobie tylko jak dlugie musza byc twoja wlosy gdyby byly proste..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ot tak ja też widzę cię w bardziej wyrazistym makijażu, fiolet ok, ale jeszcze powinna być czarna kreska. Myślę, że ładnie by ci było też w ciemnym szarym, bo masz niebieskie oczy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NA pewno nie mam niebieskich oczu, mam zielone ;P

Na zamkniętych powiekach widac fiolet, a na otwartych nie :) Ja mam dość trudne do malowania oczy, bo nie są gładkie i napięte, także wiecie.

Ja też lubię czarne kreski, ale one jednak zmniejszają oko...widac to nawet na tym zdjęciu dyplomowym, które wkleiłam. W sumie to miałam inne wyobrażenie o makijażu slubnym, ale to jest taka impreza dzienno-wieczorna i nie można umalować oczu na czarno tak jak na każdą imprezę ;)

Tak naprawdę to poza kolorem na powiekach ważne jest dla mnie zakrycie wszelkich niedoskonałości, których mam ostatnio sporo, a tu pani naprawdę świetnie się spisała.

Nigdy nie pisałam, że chcę mieć proste włosy...nigdy nawet nie prostuję włosów. Chyba że chodziło o prostą fryzurę..no to jest bardzo prosta i naturalna ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jak w pazdzierniku mialam wesele to malowala mnie taka fajna kobietka.. mila byla i w ogole ale niestety polecic jej nie moge. Makijaz trzymal sie bardzo krótko i nie bylam zadowolona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja ot tak, a co bys powiedziała na ciemna częśc ruchoma oka a góre jasna np srebrną ? co do fryzury to ja bym dała poł na pól. czyli przód spięty, ale tak porządnie, nie nieład, tył rozpuszczony...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj obejrzałam płytę z wesela znajomej i ona była super opalona, ma ciemną oprawę oczu i w ogóle duże oczy i miała makijaż w tonacji szaro-srebrnej i był mega wyrazisty. Tez taki chcę :) Mam sukienkę ecru, zdobienia bezbarwne i ni to srebne, ni złote ;) i trochę perełek. I nie wiem czy pasuje do tego złoto czy srebro?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie lubie makijażu w złocie, wydaje mi się troche tandetny :)

dlatego stawiam na srebro. a dodatki jakie bedziesz miała tj bizuterie? jak srebrna to zdecydowanie srebrny makijaz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiesz, nie chodzi o to, że zmalować powiekę na złoto, ale drobne akcenty, bo złoto ociepla a srebro jest chłodną barwa, co nie? :) Z biżuterii planuję tylko kolczyki, ale nie wiem jeszcze jakie - może coś z perełkami, takimi beżowymi, kolor nude, a nie białymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz