• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ja_ot_tak

Nasze stylizacje

188 postów w tym temacie
klaud_88 w komplecie masz też dekorację na klamki.Po jednym kwiatuszku do każdej klamki.

a to mocowanie na klamki jest w jaki sposób? fajnie ze są przyssawki, bo niestety ale juz nie można naklejać na taśmę klejącą, moze to i dobrze bo zostaja slady :/

Mocowanie jest i na przyssawki (jeżeli klamki nie są wystające ) A jeżeli klamki są te wystające to można na tasiemkę przymocować. Nie ma z tym problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

luizap ojej ciężko będzie,bo już tak dokładnie to nie pamiętam... :? Wiem,że płaciliśmy od sztuki,a zamawialiśmy 12 tych kwiatów z przyssawkami. Sztuka wychodziła gdzieś koło 8zł. Za wszystko nie wyniosło drogo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczynki, byłam dziś na makijażu i czesaniu w SCENIE na Żeromskiego....efekty widać poniżej :) Sama nie wiem co myśleć - od razu mówię, że nie lubię delikatnego makijażu oczu. Ale patrząc na zdjęcia, to oczy są dość słabo podkreślone, chociaż na żywo wyglądało to zdecydowanie mocniej...Na zdjęciach robionych w świetle dziennym kolory są trochę bardziej wyostrzone niż na tych, które wkleiłam. Na powiekach mam szarość, róż i fiolet, ale myślę, że lepiej chyba pójść w brązy. I zamiast kępek rzęs mają być "całe" rzęsy, tzn. na całą powiekę. Trochę żałuję, że drugiego oka nie zrobiłyśmy w innych barwach, miałabym porównanie. Obecnie mam dośc problematyczną cerę, ale podkład pięknie wszystko przykrył. I nie czuję, że mam coś na twarzy, zero efektu maski, nawet mogę swobodnie marszczyć czoło! :)

No i włosy - efekt potargania był zamierzony ;) Chciałam mieć włosy lekkie, rozwiane, w stylu romantycznym.

Co myślicie? Proszę o konstruktywną krytykę... :>

P.S. Jeśli chodzi o samo studio - zdecydowanie polecam, spędziłam tam prawie 2 godziny, czułam się super, panie słuchały i robiły to, o co prosiłam. Jeśli macie pytania - chętnie odpowiem.

post-795-14782086549704_thumb.jpg

post-795-14782086549961_thumb.jpg

post-795-14782086550243_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawdę mówiąc, ja Cię widzę raczej w odcieniach szarości, niebieskiego- podkresliłyby one kolor Twoich oczu, ale i w brązach też byłoby Ci ładnie.

Najważniejsze jednak jest to, żebyś w którymś kolorze sama się dobrze czuła i podobała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie sie osobiście byś podobała w szarości lub brązie... te włosy? taki artystyczny nieład, mnie osobiście się nie podobają, moze bym jakoś dopracowała jednak tą fryzurę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fryzura i makijaż super! Bardzo podobają mi się takie upięcia i naprawdę zazdroszczę Ci kręconych włosów :D Moim zdaniem bardzo Ci pasują - fiolet również :)

Makijaż chyba zawsze zarówno na zdjęciach, jaki i na filmie wychodzi delikatniej niż w rzeczywistości ;) Pamiętam, że ja na początku obawiałam się, że mój make up był zbyt mocny - na zdjęciach wyszedł bardzo subtelnie :)

Ja miałam kępki sztucznych rzęs tylko w kącikach oczu, efekt był taki trochę koci ;) Pamiętam, że strasznie namęczyłam się z ich odklejaniem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za wszelkie uwagi ;) Co do kolorów - szary tak, ale raczej na imprezę, bo smutno w nim wyglądam. Niebieski zupełnie odpada, zostają brązy lub fiolety...kwestia przemyslenia, mam czas do września :D Sama gdy się maluję uzywam właśnie fioletu, bo super wydobywa kolor mojej tęczówki.

Minęło 12 godzin i makijaż się nie ściera :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym postawiła na coś bardziej wesołego niż brązy ;)

Wybrałaś już kolor wiązanki? Pytam, bo można, by go w jakiś sposób wykorzystać :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja wlasnie mam taki zamiar :Pale zobaczymy

wklejam zdjecie makijazu oka jakie chcialabym zrobic :)

wiadomo - zalezy jak to bedzie u mnie wygladac bo mam zielona tęczówke

post-916-14782086551432_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak nie znam Cię,tylko ze zdjęcia :) I ja bym Cię widziała właśnie w fiolecie...brąz też może być,ale chyba jednak bardziej żywsze kolory. Ale w tym makijażu też Ci ładnie :) No i ta fryzurka...ach taki fajny "nieład" na głowie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz