• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ja_ot_tak

Nasze stylizacje

188 postów w tym temacie

Zawsze bardzo podobały mi się rzymianki, więc nawet chwili nie wahałam się przed wyborem sukni ślubnej właśnie w takim stylu. Wiem, że to niestety bardzo niepopularny krój na tym forum, ale jest naprawdę niesamowicie wygodny, lekki, zwiewny i dziewczęcy :>

post-304-14782086532555_thumb.jpg

post-304-14782086533012_thumb.jpg

post-304-14782086533537_thumb.jpg

post-304-14782086533846_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lilian piękną miałaś suknię i właśnie ja takie ubóstwiam - żadne bezy i rybki ;) Mogłabyś wkleić swoje zdjęcie w całej okazałości? Moze być bez twarzy... ;) Ale chciałabym zobaczyć fryzure i biżuterię :) I te różowe buty :D

P.S. A Pan Młody miał śliczną butonierkę :)

P.S. Co do dekoracji - jest oddzielny wątek na forum... :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lilian, tak.. tak.. mi też się strasznie podoba :) delikatnie.. suknia piękna.. a kwiaty.. jak pachniały tak jak wyglądają to musiał być piękny zapach :) szkoda, że nie widać na zdjęciu różu tych butów, bo przynajmniej u mnie wyglądają na beżowe.. ale wyobrażam sobie, że w całości to świetnie wyglądało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zamawialiśmy dekorację na samochód z allegro.Dekoracja była w kolorze jasnego różu (pod kolor mojej wiązanki).

Oto zdjęcia:

Na tym drugim zdjęciu troszkę cieme te kwiatki wyszły,ale ogólnie to były koloru jasnego różu :lol:

post-114-1478208654055_thumb.jpg

post-114-14782086540844_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sami przyczepialiśmy do maski,bo każdy kwiatuszek ma przyssawkę i bez problemu i szybko się je mocuje :lol:

o to super my pewnie tez tak zrobimy )

zastanawiam sie jeszcze na czyms takim: ktore ładniejsze??

post-949-14782086541789_thumb.jpg

post-949-14782086541952_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
klaud_88 w komplecie masz też dekorację na klamki.Po jednym kwiatuszku do każdej klamki.

a to mocowanie na klamki jest w jaki sposób? fajnie ze są przyssawki, bo niestety ale juz nie można naklejać na taśmę klejącą, moze to i dobrze bo zostaja slady :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agagwiazdeczka, ta pierwsza - taka prosta, klasyczna, ta druga delikatna i chyba rzeczywiście ładniejsza, ale nie podoba mi się w niej to coś zielone tam na dole.. jakiś listek.. nie wiem co to, bo dobrze nie widać :) ale pewnie takiego chwasta można urwać hi hi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
agagwiazdeczka, ta pierwsza - taka prosta, klasyczna, ta druga delikatna i chyba rzeczywiście ładniejsza, ale nie podoba mi się w niej to coś zielone tam na dole.. jakiś listek.. nie wiem co to, bo dobrze nie widać :) ale pewnie takiego chwasta można urwać hi hi :)

faktycznie ten lisc troche nie ładnie wygląda, dzieki za radę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz