• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ja_ot_tak

Nasze stylizacje

188 postów w tym temacie

Ja miałam szafirki, hiacynty, jaskry i stokrotki. Wszystkie bardzo delikatne kwiaty. I po weselu stały jeszcze 10 dni. A przecież takie szafirki są tak delikatne, ze i w doniczkach zasadzone krócej stoją. Agagwiazdeczka ma rację z tym utrwalaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasnoluska piekna stylizacja:) Zawsze jak ogladam wklejane przez Ciebie zdjecia to ciesze sie, ze istnieje to forum i mozna sobie polecac firmy:) Mam nadzieje, ze tez bede miala taka piekna pamiatke:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Janoluska, dziekuje:) Koncepcja sukni troszke sie zmienila, ale jest bardzo podobna do poprzedniej:) Juz zamowiona, zaklepana:) Juz tak niewiele czasu zostalo, a mnie sie tak dni dluza. A zdjecia, ktore wklejasz sa naprawde przepiekne, wierze ze moje beda chociaz troche podobne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasnoluska, wyglądaliście wspaniale!

Szkoda, że wątek ucichł, fajnie by było, gdyby panny młode 2013 też pochwaliły się zdjęciami wspaniałych stylizacji, które miały ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz