• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
puciek

Videofilm

57 postów w tym temacie

Współpracowałem z Robertem 09.08.2014 r. podczas Przyjęcia weselnego - ja w charakterze DJ-a. To było już drugie wspólne wesele, które realizowaliśmy. Robert jest bardzo miłą i kontaktową osobą, zna się na swojej profesji. Doskonale się dogadywaliśmy.. Kiedy mówiłem, że będę realizował jakiś punkt programu weselnego Robert od razu był w gotowości i miał kamerę na "standby-u". Również na parkiecie był tam gdzie potrzeba i wyłapywał najważniejsze momenty. Szczerze polecam Roberta jako profesjonalnego kamerzystę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie!

Mieliśmy okazję pracować z Panem Robertem, nasz ślub odbył się 23 sierpnia tego roku. Jesteśmy pod wrażeniem wykonanej pracy. Od samego początku podobał nam się sposób, w jaki wyglądały nasze ustalenia i spotkania. Szczegóły, o których nawet ja z mężem nie pomyśleliśmy, były w 100% dopracowane przez Pana Roberta. Oprawa muzyczna-wprost genialna! Czego, nie ukrywam, najbardziej się bałam. Co podobało nam się najbardziej to kontakt, na bieżąco dowiadywaliśmy się, na jakim etapie jest realizacja filmu oraz mieliśmy przesyłane fragmenty, więc jeśli coś trzeba było zmienić-zrobione było natychmiast, a następnie po raz kolejny przesłane już w tej ostatecznej formie. Jeśli chodzi o termin realizacji-również jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Niektórzy czekają nawet pół roku, a my zaledwie 2 miesiące. Każdy był zaskoczony, że tak szybko. Co najważniejsze-to, że film dostaliśmy szybko nie oznaczało, że był gorszej jakości-wręcz przeciwnie jesteśmy nią zachwyceni!

Serdecznie polecam każdemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie!

Nasz ślub odbył się 13 września 2014 r. Chcieli byśmy razem z męzem polecić każdemu usługi wykonywane przez Roberta, który w profesjonalny sposób Kamerował nasz ślub i wesele. Po dwóch miesiącach od wesela dostaliśmy, gotowe nagranie. Robert doskonale zmontował wszystko w całość co kamerował na weselu, do tego dobrał bardzo fajna oprawę muzyczna. Podczas oglądania filmu z wesela w formacie Blu-ray czuliśmy się tak samo jakbyśmy byli tam z powrotem, dźwięk na nagraniach jest w 100% taki sam jak na weselu. Robert swoja pracę wykonał bardzo profesjonalnie, na dodatek ma doskonały sprzęt który podkreśla jego profesjonalność. Jesteśmy z jego pracy zadowoleni w 100% i polecamy każdemu jego usługi.

Sylwia i Damian G

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytam powyższe komentarze i nawet nie wiem co więcej napisać, bo wszystko już zostało omówione: sprzęt, jakość nagrań, współpraca, otwartość na pomysły Państwa Młodych oraz czas realizacji. Jednym słowem - SUPER :) od siebie mogę tylko dodać, że Robert jest osobą bardzo przystępną, co jest niezwykle ważne a chyba nie do końca brane pod uwagę przez przyszłych Państwa Młodych podczas organizacji wesela. Z doświadczenia wiem, że dzień ślubu jest niezwykle stresujący. Wiem tez że są kamerzyści, którzy te nerwy potrafią jeszcze bardziej podkręcić przez dublowanie jakiś ujęć, ustawianie Państwa Młodych i generalnie narzucanie się w taki czy inny sposób. A to przecież nie o to chodzi. Z dnia ślubu macie pamiętać te najważniejsze momenty a nie irytującego kamerzystę. Dlatego szczerze polecam Roberta, który jest wesoły, a jednocześnie spokojny, dyskretny i potrafiący umieścić w swym materiale najważniejsze momenty. Jeśli chodzi o cenę usługi, moim zdaniem jest ona przystępna. Wszystko zależy od tego, co interesuje przyszłych Państwa Młodych i jaką sumę pieniędzy chcą przeznaczyć na wideo ze ślubu. Szczerze polecamy videofilm ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, korzystaliśmy z usług Pana Roberta podczas naszego wesela 20.06.2015 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca układała się nam bardzo dobrze czego owocem jest bardzo przejmujący i profesjonalny film. W pracy Pana Roberta cenimy poważne podejście do pracy, profrsjonalizm oraz humor który bardzo często pomaga w tremie i chwilach stresowych. Wszystkim przyszłym parom młodym życzymy takiego komerzysty który sprawi że ten wyjątkowy dzień stanie się jeszcze bardziej piękniejszy :D Reasumując ocena 10/10 :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie,

Z Robertem mieliśmy przyjemność współpracować pod koniec lipca. Naszego wyboru w żadnym wypadku nie żałujemy i ze szczerym sumieniem możemy go polecić innym parom chcącym mieć piękną pamiątkę ze swojego ślubu i wesela.

Jeszcze przed ceremonią spotkaliśmy się w celu ustalenia szczegółów, gdzie mogliśmy przedstawić naszą wizję ostatecznego filmu, a równocześnie dostaliśmy kilka pomocnych porad, które później rzeczywiście były bardzo pomocne. Ponadto Robert jest bardzo sympatyczną i żywiołową osobą, przez co bardzo pozytywnie nas nastawił w tym jakże stresującym dni. Film dostaliśmy szybciej niż się spodziewaliśmy, co było miłym zaskoczeniem. Wykonanie również nie sprawiło zawodu, wszystko było wykonane profesjonalnie i zgodnie z naszymi życzeniami.

Podsumowując - serdecznie polecamy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym wraz z mężem polecić pana Roberta i jego ofertę video. Film jaki zmontował z naszego ślubu i wesela jest przepiękny, będzie to naprawdę świetna pamiątka! Współpraca i kontakt był bardzo udany, film powstał szybko i przerósł nasze oczekiwania. Pan Robert jest bardzo profesjonalny w tym co robi poza tym jest niezwykle sympatycznym człowiekiem. 

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Paulina i Wojtek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.