• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
puciek

Videofilm

57 postów w tym temacie

Videofilm montował nasze nagranie weselne [...] - opinia została usunięta przez administratora.

Muszę stanowczo zaprzeczyć, gdyż blednie nas pomylono ten Videofilm http://studiovideofilm.pl/, to nie my. Bez urazy ale nie pamiętam aby czołówka wesel majowych była w stylu Hes pirate.

Powtarzam to nie ta sama firma

W takim razie przepraszam za pomyłke - moja wypowiedz dotyczyła firmy ktorej adres www jest w Pana poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok przyznałem notę. kamerzysta to bardzo miły i sympatyczny człowiek, rozweselał nas podczas sesji i całego wesela, służył radą i pomocą. Nasze wesele zostało oddane w przeciągu tygodnia, było wszystko to co chcieliśmy, a na dodatek dostaliśmy 1 komplet gratis, za polecenie tej firmy. Nam się podobało to co zostało nam przedstawione .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oto oferta VIDEOfilm :

od kwietnia do końca października obniżka usług nawet o 30% * ,

*(przy poleceniu innej parze usług firmy.)

warto uczciwie tę gwiazdkę pokazać i przedstawiać ofertę dokładnie :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowa oferta na rok 2012

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi steadycam, slidecam oraz floatcam. Na życzenie państwa młodych kran ekranowy 5m i 7m.

Cena zależna od wymagań klienta. Zadzwoń sprawdź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakieś 5 tygodni temu korzystałam z usług tego kamerzysty, pan Robert zachwycił nas profesjonalizmem łatwym kontaktem oraz świetnie zmontowanym materiałem, Polecam każdemu. na naszym weselu grał dj który także sprawdził się znakomice w razie potrzeby służę kontaktem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak najbardziej polecamy Pana Roberta :) sympatyczna osoba i profesjonalne podejście do pracy!!! :>

Wszystko świetnie zrealizowane!!!

(P.S. Po obejrzeniu filmiku uśmiech nie schodził nam z twarzy) :D

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!!! I Szczerze polecamy!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz