• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Suknie Ślubne - "Mariaż"

143 postów w tym temacie

powiem szczerze ze zasmucilam sie. mimo ze wybralam suknie juz, zamowioną mam, ale weszlam osatnio do tego salonu. zdjęcia które krąża w sieci, na stronie ... hm na nich kilka sukni mi sie podobalo. natomiast na zywo zadna. zdziwilam sie ze az tak zdjecie odbiega od rzeczywistosci. raczej salon ma dosc dobra renome, myslalam ze sama sie czyms zachwyce, no ale niestety :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

renata - ale to chyba nie jest wina salonu ;) Zdjecia sa zwykle ze strony producenta i suknia tez pochodzi od niego. Salon nie ma nic wspolnego z tym jak bardzo rozni sie suknia na wieszaku od sukni prezentowanej na szczuplej i wysokiej modelce ;) Bo inne salony z tego co wiem, tez nie przedstawiaja na stronach zdjec sukni wiszacych u nich w pracowni :roll: Ja przegladalam zdjecia na stronie zanim sie wybralam do Mariażu ale niewiele konkretnych modeli wpadlo mi w oko - bo nie wszystkie sa na www ;) Ostatecznie powiedzialam jaki fason mnie interesuje, a te ekspedientki naprawde trafnie dobierają suknie - druga taka obsługa ktora tez "ma oko" - wg mnie, jest w Gali na ul. Waryńskiego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ojej Liziii, śliczna :mrgreen: taka cos w deseń mojej tzn fason taki sam, tez się tak warstewka układa na spódnice, no i tak samo mam koronki przyszyte na dole. Tylko, że ma całkiem inne materiały. Mi ze wszystkich salonów radomskich to wlaśnie tam najbardziej podobają suknie :P dlatego wybrałam bardzo podobną :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renata - ja wiem wiem ;) Grunt ze mamy juz wybrane kiecki - najpiekniejsze pod sloncem 8-)

Martuś - powiem Ci ze kilka dni temu przegladalam moj katalog z takimi naj naj slubnymi wyborami i patrze, a tam zdjecie tej sukni podpisane podobna.jpg :D Okazuje sie ze wpadla mi w oko jakis czas temu, jak jeszcze w głowie siedziała mi suknia Justina alexandra ;) Takze jednak cos w sobie ma..

Jakos mi nie zalezalo by kupic w tym czy innym miejscu, choc w Mariazu i Gali podobaja mi sie dosc spore przymierzalnie :) Cale w lustrach, dywan, miejsce by zrobic kilka krokow - to tez jest wazne :) A najwazniejsza suknai of course ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liziii śliczna sukienka :) a myślałaś o cienkich ramiączkach do niej? Na początek schować do środka, a potem gdyby w czasie szalonej zabawy było Ci niewygodnie mogłabyś sobie założyć. Moja koleżanka miała właśnie bez ramiączek, przed ślubem ze stresu zgubiła parę kilo i sukienka mimo że na przymiarkach wydawała się dobrze dopasowana potem zaczęła jej się zsuwać i okropnie to wyglądało jak cały czas chodziła i ją podciągała. Oczywiście mam nadzieję, że Tobie się będzie dobrze trzymać ale wydaje mi się, że lepiej być przygotowanym na każdą ewentualność, niż potem miałoby coś nam popsuć zabawę. A suknia naprawdę śliczna. A jakie dodatki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

narzeczona - dzieki :) Suknia ma dopinane i ramiączka i szelkę na szyję. Mozna dopiąc w kazdej chwili (są metalowe haftki). Ja mierzyłam akurat z szelką i ta opcja mi sie podoba. ale sprawdze jak sie nosi z ramiączkami i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pewnie do tanca cos załoze, zeby byc pewniejszą. Choc jesli chodzi o rozmiar to zamowilam 10-tke, taka jaka jest w salonie i była ciut ciasna na plecach - ale ze juz 2kg zgubiłam to mam nadzieje ze do ostatecznej przymiarki bedzie w sam raz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śliczna sukienka Liziii :)

Renatka też ma piękną suknię ;D

W salonie Mariaż jest dość duży wybór,bo byłam,oglądałam.

No ale ja swoją upatrzyłam w innym salonie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej dziewczyny...mam zamiar wybrac się do tego salonu ale boję się ze nie będzie na mnie rozmiaru... :oops:

na codzien nosze 42/44...

i w jakich kwotach mozna kupic tam sukienkę?

:?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Gali na Waryńskiego mają sukienki do rozmiaru 50. Co do cen to nie mam szczególnego rozeznania, ale ta o którą ja pytałam 2900, koleżanka tam szyje za 3200.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w mariażu hmm pewnie od 2500 conajmniej i w góre jesli chodzi o ceny.

Arozmiarem sie nie przejmuj :) zmieryc mozesz i suknie 38, najwyzej dopnie sie/dosznuruje nie do konca, panie cie przytrzymaja bys mogla sie jak najlepiej obejrzec w sukience.

Jesli chcesz koniecznie zmierzyc cos w swoim rozmiarze to tez polecam Gale :) maja rozne rozmiary... ale ja np czulam sie lepiej w mniejszych sukniach niz za duzych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Nie jestem przeciwna.Poza tym zabiegi medycyny estetycznej są bardzo rożne. Od mniej do bardziej skomplikowanych: http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/jakie-zabiegi-oferuje-chirurgia-plastyczna/ hmm.. jeśli ktoś czuję taką potrzebę ... albo gdy operacja jest konieczna ze względów estetycznych .. myślę że dobrze że mamy obecnie taką możliwośc.. Sama  Sama poddałam się dwóm zabiegom: botoksowi i mezoterapii  Jak na razie na tym poprzestanę
    • Stres potrafi wszystko popsuć,ale jest i na niego pewien sposób.Warto skorzystać z dobrego masażysty,oferującego masaż przy użyciu świec do masażu o różnych zapachach.Może to być zapach dojrzewających brzoskwiń,lilii,cydru czy gałki muszkatołowej.Takie świece dostaniemy  też w sklepie https://sofri.pl/kategoria-produktu/swiece-do-masazu/ Stanowią one fantastyczne dopełnienie masażu,sprawiają,że nasze ciało i dusza odpoczywa,odpręża się i nabiera sił, a stres znika i długo nie wraca.
    • Ja zawsze byłam przeciwna, ale kurcze jak teraz patrzę na moją koleżankę, która ma problem po urodzeniu dzieci z piersiami i brzuchem i naprawdę zmieniam zdanie... Coraz częściej myśli o operacji... Ja w sumie kiedyś miałam korekcję nosa (krzywa przegroda), ale to nie był zabieg estetyczny...
    • Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu?