• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Suknie Ślubne - "Mariaż"

143 postów w tym temacie

Ja też płacę 2800 z dodatkami :)

Ale w styczniu podobną sukienkę mogłam wziąć za 1500zł tyle że to były początki moich poszukiwań a suknia oczywiście po sezonie. Obeszłam chyba wszystkie salony w R-u i wróciłam do mariażu. Ceny są może kilkaset zł wyższe ale jakość szycia i materiałów znacznie wyższa. Nie mówiąc o renomie projektanta. (Sincerity, Sweetheart etc.)

Obsługa też dla mnie była bardzo miła. Panie doradzały, przynosiły kolejne suknie.

Nie mam zastzeżeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładna.

Mi podoba się pewien model z kolekcji Sarah Danielle, niestety nie miałam jeszcze okazji jej nawet przymierzyć.

Nie wiesz, czy wszystkie modele z tego roku będą również dostępne za rok. Wiem, że z tą kwestią jest bardzo różnie. Pobieramy się za rok i nie wiem, czy kupować suknie jeszcze w tym roku, skoro właściwie jestem już zdecydowana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim przymierz - nie wszystko co wygląda ładnie na zdjęciu musi wyglądać ładnie na nas. Po drugie jakoś na jesieni zaczynają się wyprzedaże tegorocznych kolekcji więc może uda Ci się kupić tę suknie 40% taniej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mierzylam dzisiaj tą suknie o ktorej mowisz Anulka - boska! :) ale mnie zachwyciła sukienka o numerze 8278 z ich salonu, ktora jest na www.justinalexanderbridal.com - tylko cena mnie nie zachwyca... 5200zł.. Ale czułam się jak ksiezniczka :) Ogolnie sukienki w tym salonie są boskie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mają kilka modeli :) Teraz na manekinie na wystawie jest taka gładka złamana biel z bodajże cappucino kokardą w pasie :) To jest wlasnie z tej kolekcji. A ja mierzylam zupelnie inny fason ale tez boskie. Tylko ze niestety zamawiac trzeba MINIMUM 4 miesiace przed slubem (bo suknie sa sprowadzane z Niemiec) no i koszt jest niemały.. Ale są przepiękne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Lizii - już chyba gdzieś się spotkałyśmy ;)

Ja dzisiaj byłam na przymiarce a suknia miała być dopiero po 20 września. Zamawiałam jakoś w czerwcu więc terminy to chyba trochę na wyrost. No ale lepiej zamówić wcześniej niż zostać w dzień ślubu bez sukni :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłam w tym salonie i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Suknie najpierw obejrzałam w internecie i spisałam sobie te które mi wpadly w oko. Nie wszystkie były w moim rozmiarze ale panie mi wyszukały podobne. i naprawdę duzy wybór pięknych sukien. a obsługa bardzo pomocna. minusem są ceny, dla mnie są drogie. bedę wiec szukac dalej, ale nie wykluczam, ze jednak wrócę do tego salonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamowilam w tym salonie suknie :) A M kupil tam garnitur :) takze jestesmy ubrani ;)

I co smieszniejsze - jak mierzylam suknie to panie musialy ją z tyłu przytrzymywac..ale jak przyszłam zamowic to okazalo sie ze nawet sie dosunę :) Wiec widzialam sie w mojej sukni niemal tak, jak bedzie w dniu slubu (mierzylam z przykladowym welonem ale swoim diademem i bizuterią slubną) 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Nie jestem przeciwna.Poza tym zabiegi medycyny estetycznej są bardzo rożne. Od mniej do bardziej skomplikowanych: http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/jakie-zabiegi-oferuje-chirurgia-plastyczna/ hmm.. jeśli ktoś czuję taką potrzebę ... albo gdy operacja jest konieczna ze względów estetycznych .. myślę że dobrze że mamy obecnie taką możliwośc.. Sama  Sama poddałam się dwóm zabiegom: botoksowi i mezoterapii  Jak na razie na tym poprzestanę
    • Stres potrafi wszystko popsuć,ale jest i na niego pewien sposób.Warto skorzystać z dobrego masażysty,oferującego masaż przy użyciu świec do masażu o różnych zapachach.Może to być zapach dojrzewających brzoskwiń,lilii,cydru czy gałki muszkatołowej.Takie świece dostaniemy  też w sklepie https://sofri.pl/kategoria-produktu/swiece-do-masazu/ Stanowią one fantastyczne dopełnienie masażu,sprawiają,że nasze ciało i dusza odpoczywa,odpręża się i nabiera sił, a stres znika i długo nie wraca.
    • Ja zawsze byłam przeciwna, ale kurcze jak teraz patrzę na moją koleżankę, która ma problem po urodzeniu dzieci z piersiami i brzuchem i naprawdę zmieniam zdanie... Coraz częściej myśli o operacji... Ja w sumie kiedyś miałam korekcję nosa (krzywa przegroda), ale to nie był zabieg estetyczny...
    • Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu?