• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Suknie Ślubne - "Mariaż"

143 postów w tym temacie

Suknie w salonie rzeczywiście ładne, ale chyba wolałam te momenty jak byłam tylko z młodą Panią. Ta młoda Pani szczerze mówiła co i jak, mówiła, że jak tylko jakąś suknie miałam założoną to widziała po moich oczach czy tak czy nie, doradzała, odradzała. Ogólnie super:) Natomiast ta starsza Pani cokolwiek bym nie założyła wyglądałam dla niej pięknie, chociaż widziała, że nie czuję się w danej sukni dobrze czy nawet jest mi w niej dobrze. Ogólnie obsługa jak najbardziej na plus, panie miłe, choć jak wspomniałam troszeczkę dla mnie nachalna ta starsza Pani. Obsłużone zostałyśmy od razu i w sumie choć już za parawanem czekali następni Państwo nie odczułyśmy żebyśmy były jakoś specjalnie poganiane czy coś w tym stylu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

" Starsza Pani cokolwiek bym nie założyła wyglądałam dla niej pięknie, chociaż widziała, że nie czuję się w danej sukni dobrze czy nawet jest mi w niej dobrze. " podpisuję się pod tym, uciekłam od nich czym prędzej. Byłam światkiem jak chyba koleżanka parę postów wyżej, przyszła na poprawki i właścicielka wciskała jej słodząc do porzygu, że sukienka jest ok. Jak widać nie była poprawiona do samego końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio odwiedziłam ten salon z mamą, przyjęły nas 2 miłe, młode panie. Przymierzyłam najpierw model, który sama wybrałam z katalogu i dwie zaproponowane przez te panie (ceny ich od 3000 zł do 4000 zł). Sukienki z tego co się dowiedziałam sprowadzane są z zagranicy, dlatego trzeba je zamawiać 4-6 miesięcy przed ślubem. Ewentualne poprawki już w salonie.

Jedna z nich nawet wpadła mi w oko, z kolekcji 2014.

Zastanawiam się tylko czy te sukienki są warte takiej ceny?? czy jakość idzie w parze z ceną??

i tu pytanie do dziewczyn które tam kupowały, czy na pierwszej przymiarce zaraz po sprowadzeniu do salonu trzeba było dużo przerabiać czy była ona w sam raz?? pytam bo obawiam się, że ja zamówię, oni sprowadzą i będzie nie taka jak trzeba...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mówiły Pani w salonie, to suknie sprowadzane ze stanów są tylko w 3 rozmiarach, a potem odpowiednio dopasowywane już w salonie.

Z tego co zauważyłam materiały rzeczywiście są bardzo dobrej jakości, są lżejsze niż tiule z salonów które mają polskie sukienki. Ceny rzeczywiście wysokie, ale jakość + brak koła (jak dla mnie to jeden z ważniejszych plusów) + obsługa chyba warte są takiej ceny.

Suknie przymierzałam wczoraj i prawdopodobnie zdecyduje się na suknie na którą w ogóle bym nie spojrzała, gdyby nie Panie, które potrafią dopasować suknie do figury

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wyczytalam w temacie sukienki rzeczywiscie sa wysokiej jakosci. Macie moze jakies zdjecia jak wygladaja w rzeczywistosci? Moja kuzynka w przyszlym miesiacu idzie do slubu i zaczynamy cos powoli dla niej szukac. Orientujecie sie moze czy da rade znalezc cos rownie ladnego w cenie do 1200 zloty? Druga kwestia to czy maja tam tez do kupienia podwiazki. W sumie to juz upatrzylam jedna tutaj https://www.gatta.pl/pl/podwiazka.html i chyba sie na nia zdecyduje. Jeszcze bede musiala znalezc cos dla siebie, to dla mnie wazna okazja wiec musze wygladac najlepiej jak tylko moge.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz