• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aleksandra2909

Villa Renard Trablice

132 posts in this topic

My mamy tam wesele w listopadzie. Niestety nie mielismy nigdy okazji bawic sie na tej sali, ale osoby z mojej rodziny tam byly i zachwalaly. My po obejzeniu innej sali pojechlismy spontanicznie do Villi Renard i od razu nam sie bardzo spodobalo. Teraz jak czytam niektore opinie o jedzeniu to sie troche martwie, ale na zmiany juz za pozno :> pozostaje tylko odczekac i mam nadzieje, dac sie pozytywnie zaskoczyc :mrgreen:

No właśnie słyszałam w rodzinie pozytywne opinie na temat tego miejsca. Ogólnie wygląd sali podoba mi się i myślę nad nią:) Jak będziecie już po możecie opisać wrażenia, szczególnie na temat tego jedzenia, będę wdzięczna:) Życzę żeby wszystko się udało!!

Jakieś nowe opinie o willi Renard? Ktoś się bawił w tym roku u nich?

byliśmy tam na weselu rok temu

jedzenie obsługa na najwyższym poziomie

bardzo polecam

to było najlepsze wesele w życiu,drugie było w OSTOJI koło WIENIAWY,też było super ale gotował tam mistrz CZESŁAW SZYDŁO

dwa najlepsze wesela

Mieliśmy przyjemnosc organizować tam swoje wesele w tym miesiącu :) polecam w 100%! Gdybym miała wybierać jeszcze raz nawet bym się nie zawahała. Jedzenie pyszne i świeże, obsługa na najwyższym poziomie. Na stołach niczego nie brakowało i my nie musieliśmy się niczym denerwować :)

Byłam na weselu w październiku, niestety nie wszystko było ok. Obsługa nawaliła na całej linii przy naszym stole. Osoby siedzące naprzeciwko mnie nie dostały wybranej zupy-rosół, dopytywały sie ze trzy razy. To samo było z drugim daniem. Dopiero po pierwszym tańcu dostarczono im posiłki.Tak jakby kelnerzy zapomnieli o istnieniu tych osób (było ich 6). Sytuacja powtórzyła się jeszcze przy barszczu czerwonym. Jedzenie było nawet ok, nic odkrywczego ale zjeść można było. Każde mięsko czy to kurczak czy karkówka było podane z tym samym sosem-przynajmniej tak to wyglądało i smakowało. Najlepsze były ciasta, po prostu pycha.!

Sala moze ok ale jedzenie male porcje poza tym nie spotkalam sie na zadnej sali ze wlasciciele zmieniaja cene za talerzyk skoro podpisuje umowe na kwote 190 zl to taka ma byc a tu wlasciciel wskazuje ze cena wzrosnie o 10 proc i na ogol wzrasta...to jest niepowazne jak o tym mowilismy innym to byli zniesmaczeni

My mielismy wesele na tej sali 2 tygodnie temu i jestesmy meeega zadowoleni. Juz nawet zaplacilismy za sylwestra w Villi bo bedzie tez gral ten zespol, ktory byl u nas na weselu i nawet sie nie zastanawialaismy.

Jedzenie bardzo dobre, swieze, cieple, porcje w sam raz. Nie wydawalo mi sie, zeby byly bardzo male, tym bardziej, ze dan cieplych bylo 5 czy 6 (dokladnie nie pamietam). Wiec kto by to wszystko pomiescil. Szefowa kuchni jest bardzo sympatyczna i wszystko mozna z nia super uzgodnic. Stolem wiejskim zachwycali sie inni, bo ja nie przepadam za kielbasami/wedlinami i tak dalej. Ale nawet moja mama zachwalala, mimo, ze jest wybredna. Stoly przepelnione przystawkami, bardzo duzo zostalo - wszystko mozna wziac po zakonczeniu imprezy.

Co warto jeszcze wspomniec: w cenie sa ciasta. Wlasciciel mowil, ze sa sciagane az z pod Warszawy i sie nie dziwie, bo sa przepyszne!

Obsluga zajmuja sie tylko panowie i musze przyznac, ze takiej kultury i prezencji na weselu ze strony kelnerow jeszcze nie widzialam. I kazdy z kim rozmawialam po slubie zawsze wspominal obsluge i to to pozytywnie. Sa na prawde bardzo sympatyczni i pomocni.

Z czystym sumieniem mozemy polecic te sale kazemu kto jeszcze szuka lub sie zastanawia.

Co do cen - u nas nic sie nie zmienilo, podpisywalismy umowe w pazdzierniku 2014 i przy placeniu w listopadzie 20145 nie bylo zadnych zmian. Co prawda jest w umowie punkt o mozliwosci zmiany cen, ale tylko do 3 % a nie 10%...

Pokoj, ktory jest w cenie, jest ok, posiada wlasna lazienke, reczniki. To tez nie zawsze sie spotyka...

Co do dekoracji - mozna udekorowac jak sie chce, pokrowce na krzesla sa w cenie.

Takze kto juz zarezerwowal i czeka na swoj termin - mozecie spac spokojnie ;) przynajmniej w kwestii sali. :mrgreen:

Okropne jedzenie! Wyszlam z wesela glodna. Jedzenie na stolach w zaden sposob nie bylo udekorowarowane a sposob jego podania smiechu warty. Obsluga nawalila po calej lini.  Stol z owocami nawet nie powinien sie tak nazywac gdyz byla to jedna patera owocow w zaden sposob nie przystrojona ani nie pokrojona tylko tak o wyjete I polozone. Talerzyki nie zmieniane a w lazience brudno. Sala sama w sobie ladna I duza.