• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aleksandra2909

Villa Renard Trablice

132 posts in this topic

Czytając opinie dotyczące Villi Renard i organizowanych tam wesel jako współgospodarze jednego z nich (13.08.2011) chcielibyśmy wyrazić naszą opinię. Faktycznie okazały widok willi zasłoniła stojąca cysterna z mlekiem, która również uniemożliwiła wjazd autokaru z gośćmi. Przez to również wydłużył się odcinek do pokonania przez dosyć niewygodne kamienie do domu weselnego (Panie narzekały na zniszczone buty). Odczuwalny był też brak pokoi dla gości co trochę skomplikowało nam organizację wesela. Prawdą jest też, że był problem z prądem. Na naszym weselu mieliśmy własną obsługę, z której byliśmy bardzo zadowoleni, więc nie mamy do nikogo żadnych zastrzeżeń. Poza tym całość przedstawia się super i willa zrobiła pozytywne wrażenie na gościach. Uważamy, że z upływem czasu właściciel zadba o najdrobniejsze brakujące szczegóły (pokoje, brama wjazdowa, ławeczki na zewnątrz) i będzie to jedna z najlepszych sal w okolicach. Atutem tej sali jest również odległość jaka dzieli ją od Radomia. Jeśli organizowalibyśmy wesele po raz drugi wybralibyśmy wille ponownie. Polecamy!

Witam!

W ostatnim czasie miałam wesele w Willi Renard. Jestem baaaardzo zadowolona:)

Czytając niektóre wpisy na forum troszkę się bałam przed weselem ale wszystko wyszło naprawdę pieknie. Może to zasługa gości, że dopisali, swietnie się bawili, może zasługa orkiestry, że tak super grała ale napewno też i zasługa całej obsługi sali Willa Renard. Zaczynając od Pana Właściciela, poprzez Panie Kelnerki, az po wspaniałe Kucharki (a szczególnie jedną:) wszczyscy stanęli na wysokości zadania. Goście stwierdzili, że sala jest piekna, urządzona skromnie ale przez to pięknie.

Jeżeli chodzi o jedzenie- Pani kucharka trafiła ze smakami dokładnie w mój gust:) Goście też słyszałam, że zadowoleni- goloneczka palce lizać:)

Pan Właściciel bardzo fajny, konkretny i co ważne przychylny człowiek- nie robił żadnych problemów!

Jeden minus to niewykończone pokoje gościnne. Pewnie już w kolejnym sezonie będą gotowe!

Jeżeli mielibyśmy z męzem robić jeszcze raz wesele to tylko w Willi Renard:):)!!!!!!

Pozdrawiam i gorąco polecam!!!!

Witam,

jestem zainteresowana ta sala..jedynie nie mam żadnych konkretnych opinii na jej temat...

sala piękna...i bardzo mi na niej zależy..

Proszę o jakieś dodatkowe opinie..jakie jedzenie..obsługa..

Czekam na jakiś kontakt...

Pozdrawiam

Oglądałam tą sale. Sala bardzo ładna, jednak przeraziło mnie to że właściciel nie podaje konkretnej ceny, ponieważ może ona ulec zmianie do czasu wesela. Jak dla mnie jest to trochę dziwne. Ale ogólnie sala prezentuje się super

Witam serdecznie wszystkich!

Oglądałam Villę Renard w tym tygodniu, wrażenia mam naprawdę świetne. Sama sala jest super, raz, że bardzo, ale to bardzo ładna, elegancka, gustownie i z klasą urządzona. Mnie się bardzo podoba, jedna z nielicznych, która nie ma ścian łososiowych lub kanarkowych i tego samego koloru dodatków w wykończeniu. Nie jest że tak powiem wiejska i można naprawdę bez dużego wydatku ją ozdobić po siebie. Wystarczy wstawić ładne kwiaty i już :))) Oprócz samego wyglądu sali i tanecznej i tej do jedzenia dużym plusem jest pozostałość budynku, toalety, recepcja, całe pierwsze piętro z pokojami, do tego otoczenie budynku. Byłam tam teraz więc jest masa śniegu, ale i tak wygląda super, widziałam fotografie z okresu letniego gdzie są ławki i staw, wszystko wygląda naprawdę super. Pan Właściciel, moje wrażenie, o nim jest bardzo pozytywne. Przemiły starszy Pan, który już trochę wesel urządził i ma doświadczenie, którym chętnie się dzielił, opowiadał i opisywał wszystko. Bardzo serdeczny i otwarty człowiek, jasno nam powiedział wszystko. Mamy tylko jeden problem, wesele planujemy dość małe jak na tę salę, mamy ok 70/80 osób, sala jest niby na 200. Dlatego nie wiemy czy się zdecydować. Chciałabym też zapytać o jedzenie osób które miały już tam wesele??? My płacilibyśmy od talerzyka, wiec całość obsługi jest od właścicieli. Trochę też przeraziła nas cena tych pokoi na piętrze 250zł od pokoju 4 osobowego. Trochę sporo, ale przecież nie trzeba ich wynajmować, pokój dla Młodej Pary jest gratis. Proszę kogoś kto miał tam wesele o szczerą opinie co do jedzenia i ogólnego zadowolenia. Z góry bardzo dziękuję :)

ja również byłam zainteresowana ta sala. Prezentuje się naprawde pięknie. Niestety sLyszałam opinie pana z zespołu, który zamówiliśmy na nasze wesele, że odradzałby ten wybór ze względu na akustykę, ponoć robił tam wesele i ostro sie namęczył żeby ustawić odpowiednio głośność bo echo straszne niesie po tej sali i zagłusza muzykę. Poza tym stwierdził, że są sale które oferują za niższe pieniądze lepsze jedzenie, i że płaci się tam głównie chyba za wygląd sali... nie wiem czy był uprzedzony, czy radził szczerze, ale przekazuje co słyszałam...

Przeglądam co jakis czas posty, bo sama mam VILLI wesele co prawda w 2014, ale ciekawość mnie zżera 8-) byłam 2 krotnie na imprezach tam, raz jako świadkowa, potem na sylwestrze by sprawdzić jedzenie. I wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad jakością jedzenia, mówie stanowcze TAK. 6 dań goracych, chyba 9 czy 10 przystawek, nie mogliśmy tego spakowac po poprawinach , tyle zostalo :) własciciel przynosił pudełka zebysmy wszystko zabierali :)))) schab po warszawsku super :))) ja nie miałam sie do czego przyczepic, inaczej swojego wesela bym tam nie robiła.

Napoje : cola, fanta, sprite, woda z miętą i limonką - caly czas dostawiane, wędlina uzupełniana, sałatki również... duze porcje dań gorących. na I danie była zupa zbójnicka z kulkami mięsnymi, a na II chyba pieczone ziemniaki i taki ala zawijas z piersi nadziewanej szpinakiem z serem...

Aha i tu mam pytanie do mojej przedmówczyni KAIKA - otóż jestem po Szkole Muzycznej na Olbrachta w Warszawie, trochę Ci ten Twoj muzyk niepotrzebnie zrobił zamęt w głowie, nie znam żadnego domu weselnego a odwiedziłam i w warszawie i w radomiu chyba wszystkie szukajac z narzeczonym sali, i nie znalazłam zadnego domu weselnego, w ktorym byłaby profesjonalnie przeprowadzona akustyka, sala weselna to nie FILHARMONIA czy OPERA !! :)) nie chce obrazac muzyków, ale wiekszosc z nich nie ma przygotowania zadnego...nawet z nut nie potrafią grac, więc jak oni moga znac się na akustyce :))))) no proszę was :)))) wg mnie, a niestety znam się na muzyce to muzyka super niesie się po sali....

Wiecie, sal jest cała masa..tańszych, droższych.... wybór należy do was... ja tam jestem zadowolona ze swojego wyboru i już.

Z tego co wiem można również wynajmowac samą salę ... kuzynka narzeczonego orientowała się na 2014 - dla 200 osób cena ok 170 - zł ale mozna negocjować :)