• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aleksandra2909

Villa Renard Trablice

132 posts in this topic

marti najlepiej umówcie się z właścicielem i wszystkie ustalenia spiszcie w aneksie do umowy. To dziwny człowiek, i lepiej wszystko mieć zapisane żeby potem nie wypierał i w dniu wesela albo zaraz po humorów Wam nie popsuł...

macie rację - uzgodnijcie wszystko szczegółowo bo macie bardzo duże rozbierznosći a gwarantem bedzie aneks, żeby później w trakcie wesela nie być niemile zaskoczonym.

Kurczę jak tak czytam wasze wpisy to jeszcze bardziej się nakręcam :) mi powiedział 190zł od talerzyka więc jestem zaskoczona że padają kwoty za sale i obsługę. Pan powinien się chyba zdecydować na jeden system bo można się pogubić.

no jest opcja od talerzyka i jak widac opcja, ze wynajmuje sie sale i kucharki tego pana a samemu wstawia się tylko produkty. i ja uważam, ze to fajny pomysł

Ja też czekam na relację... tez poważnie myślę o wynajęciu tej sali na 2012 rok, czy ktoś może orientuje się w terminach, czy są bardzo już pozajmowane?

co do terminów to jak ja byłam tam jakieś 1,5 miesiąca temu to było jeszcze sporo wolnych terminów więc myślę, że coś byście sobie wybrali :) my chcieliśmy w czerwcu to mieliśmy 3 weekendy do wyboru :)

Witam, no to może ja sie wtrącę gdyz w miare na bieżąco wiem co nieco o tej sali. Z tego co ja wiem to na 2012 właściciel mówił że juz wszystko zajęte, no ale może się cos pozmieniało. Wygląd sali zapowiada się naprawdę przepięknie, mnie ona juz z zewnątrz urzekła i wiedziałam od razu że jeszcze lepiej będzie w środku. Sale widzieliśmy jakies 2 tygodnie temu. Początkowo chcieliśmy wynająć samą salę z obsługa tego Pana jednak szczerze powiedziawszy na rok 2013 (bo wtedy własnie ma sie odbyc ślub) nie opłaca się. Koszt na ten właśnie rok wynosi 12000zł + oczywiście produkty i wszelkiego rodzaju preparaty potrzebne jak przy wynajmowaniu samej sali. Zaliczka to ok. 3000 + 1000zł kaucji na ewentualne szkody (typu lustra, bo jest tego trochę na ścianach). Z czego w umowie jest klauzula która mówi o tym że te koszta mogą wzrosnąć o ok. 5-10%. No i prawie byśmy zdecydowali sie na catering, jednak znowu troszkę dziwnie by to wyszło ponieważ gdy spytaliśmy Pana jak jest z rzeczami po weselu powiedziała że jeżeli chodzi o sprzątanie itd to oni sie tym zajmują także wsyztsko jest opłacone, a gdy spytaliśmy jak z jedzeniem powiedział ze zabieramy tylko to co ze stołów bo tak naprawde to przeciecz duzo tego nie zostanie, a jednak wg mnie wielu gości nie jje już późniejszych dań i jednak zostają. Tak czy tak sala przecudowna i cały czas sie wahamy co zrobić żeby poźniej nie żałować zarówno jak jej nie wybierzemy jak i wtedy gdy sie na nią zdecydujemy:/

Ja się interesowałam tą salą już z zeszłe wakacje, ale po rozmowie z właścicielem od razu dałam spokój, nie dało się z nim dogadać, za każdym razem mówił co innego, a za śmieci powiedział 80 zł od pojemnika, a jest ich po weselu trochę.

Byłam wczoraj na sali żeby zobaczyć jak teraz wygląda i dogadać szczegóły umowy iiii muszę powiedzieć (napisać) że jestem bardzo zadowolona :D

Jak tylko weszłam na salę mordka mi się uśmiechnęła! Sala jest naprawdę bardzo, bardzo ładna! Wszystko jest już wykończone, kolory neutralne, każdy kolor kwiatów i i dekoracji będzie pasował, swiatła odbijające się w lustrach wyglądają rewelacyjnie! Jest też miejsce dla barmana tzn. nie ma baru ale barman ze swoim stołem ma gdzie stanąć.

Są (chyba) rattanowe stoliki z parasolami i krzesełkami które stoją na zewnątrz.

Na wyposażeniu kuchni się nie znam ale wyglądało to bardzo nowocześnie.

Jedyne co zostało właścicielom do zrobienia to pokoje dla gości (pokój Nowożeńców wraz z łazienką jest już gotowy) i zabezpieczenie stawu.

Jedyne czego mi brakowało to jakiegoś miejsca na zewnątrz gdzie dzieciaczki znudzone zabawą mogłyby poszaleć, jakaś huśtawka czy coś w tym stylu...

Co do wszystkich rozbieżności w umowie o których pisałam wcześniej to już zostały wyjaśnione :)

Uff ale się rozpisałam :)

miałam opisać tu swoją opinie o tej sali później, bo teraz nie mam czasu (ale w skrócie napisze). miałam swoje wesele na tej sali w opcji od talerzyka.wesele było bardzo udane, każdy zachwalał sale i się nią zachwycał. butów nikt nie zniczszcył bo takswóki podjeżdzały pod sam dom wiec wysiadało sie na kostke. z prysznica korzystałam i nic sie nie działo, poza tym byl i ręcznik i mydło. łazienkami goscie sie zachwycali. jedzenie było pyszne i dużo, tylko po weselu sie dowiedziałam, ze obsługa troche momentami gdzie niegdzie zawodziła ale to tylko opinia jednej osoby. Prądu nie zabrakło choć wszystko chodziło jak nalezy i klima też. stoliki były dwa ratanowe i u mnie wystarczyło tyle. po prostu wszystko super. pokrowców nie miałam bo krzesła fajnie sie prezentowały i z tego co widziałam 13-tego nie było pokrowcow. podczas pierwszego tańca miałam tuby i nawet nie wiem kiedy zostaly te serduszka dokładnie posprzątane przez obsługe i tu trzeba zaznaczyć, że 13-tego była wynajeta sama sala bez obsługi i widocznie wynajeta tam obsługa sie nie domyśliła by to sprzątnąć. ta pani, która sprzątała na weselu 13-tego nie jest kucharką.owszem właściciel jest podstępny w umowie bo ciasta na stoł miałam wstawiać sama a w końcu były w cenie bez dopłat :). moje wesele było super udane i wciaż słysze opinie ze było naprawde super :)a stawu nawet nikt nie zauważył :)