• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Kwiaciarnia "Pod Katedrą"

20 posts in this topic

Znajoma korzystała z usług kwiaciarni "Pod Katedrą" i powiedziała mi że jest bardzo miło zaskoczona, ponieważ tak kwiaciarnia charakteryzuje się szybkościa wykonywanych zlecen, oraz miła obsługa

Ta kwiaciarnia to nie był mój faworyt jeśli chodzi o wiązankę ślubną, jednak okazała się jedynym miejscem gdzie panie słuchały co do nich mówiłam i wiedziały o co mi chodzi. Byłam w ok 5 kwiaciarniach w Radomiu i jedyne co mi proponowano to róże, róże, róże, różowe róże.

Spotkałam się z kiepskimi opiniami o kwiaciarni pod Katedrą więc byłam trochę niepewna, ale wiązanka wyszła piękna (dokładnie taka jak chciałam), wiązanka starszej również śliczna. Ślub był 27 czerwca, wiązanka stoi sobie nadal i nie widać po niej upływu czasu :)

Minusem są ceny, nadal nie rozumiem dlaczego to tyle kosztuje, ale w innych kwiaciarniach proponowano mi podobnie (260zł Młoda, 120zł Starsza).

To też był mój faworyt. Piekne bukiety zresztą znajoma mi poleciła, która tez u nich zamawiała, natomiast przeraziły mnie ceny i ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na ta kwiaciarne. Natomiast jeżeli ktos ma pieniążki i chce mieć piękny bukiet to polecam

zdecydowanym plusem tej kwiaciarni jest fakt ze czasami mają w ofercie kwiaty niedostępne w inne pory roku. Wybrałam sobie bukiet, odwiedziłam kwiaciarnie i dowiedziałam się .... 280 zł za sam bukiet dla mnie i 200zł dla swiadkowej.... Dekoracja kościoła - bo mają wyłączność na katedrę - 1600-2100zł.....

Ostatecznie wybrałam Baccarę - 180zl mój bukiet i 120zł dla swiadkowej