• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Kwiaciarnia "Azalia"

40 postów w tym temacie

widziałam taki bukiet ślubny 'na żywo', moja koleżanka taki miała. Bardzo fajnie się prezentuje :) do tego miała jednego kwiatka wpiętego we włosy i na ślubie zamiast biżuterii miała na wstążce jeszcze jednego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak, bylam, pytalam, jednak Pani nie raczyla poswiecic mi zbyt wiele uwagi.

moze jestem zbyt niezdecydowana, bo do tej pory nie wiem z jakich kwiatow chce wiazanke, ale liczylam na jakies sugestie czy podpowiedzi. widzialam tez gotowe wiazanki, co prawda ladne i wydawaly sie byc dopracowane, ale troche ceny mnie powalily... ze storczykow takich "pierzastych", mala kuleczka, na przyklad 250zl...

no i mam problem-co z tymi bukietami... :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my mamy zamówione kwiaty w azalii, z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolona. I cena i to jak nas obsłużono (i to nie raz bo ciągle mam nowe pomysły) mnie satysfakcjonują :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noemii piękna wiązanka. Też zamawiam w tej kwiaciarni i nie słucham negatywnych opinii, bo widziałam wiązanki stąd na żywo i zawsze były cudne. A to były storczyki i co? gozdziki? Właśnie ostatnio zaczęły mi się podobać gozdziki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamówiłam w Azalii wiązanki i wyszło tak:

- moja : 180-200 zł, 2 kwiatki do włosów- 30 zł, butonierka - 20 zł;

- świadkowej : 100 zł, 2 kwiatki do włosów - 20 zł, butonierka - 10 zł.

Na samochód wybrałam po 2 kwiatki tylko na klamki - 80 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też brałam z azalii i jestem baardzo zadowolona. Bukiet mój, świadkowej i dziewczynki idącej przed nami, kaskada na stół, róża z przybrabniem do włosów i dekoracja samochodu wyniosła nas 580 zl. Dodam że wszystko było z róż i naprawdę bukiety i kaskada trzymały się baaaardzo długo :)

post-1398-14782086886018_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi pani dzisiaj powiedziala za bukiet dla mnie z 30 roz ok 200-250 zl, dla starszej mniejszy bukiet z gozdzikow 100 zl, butonierki do duzych bukietow gratis a do mniejszych ok 15 zl. dekoracja samochodu 100-150 zl w zaleznosci co chcemy a o kwiatek we wlosy zapomnialam zapytac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za kwiaty we wlosy dla mojej siostry pani powiedziala Ok 25 zl. Za moj bukiet z szafirkow, hiacyntow, jaskrow Ok 200 zl, za swiadkowej z gozdzikow 120 zl, za butonierki odpowiednio 30 zl i 10 zl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W koncu mój bukiet wyniósł ok 170 zł. BYły w nim fioletowe hiacynty, szafirki, białe jaskry i jasnoróżowe stokrotki. Wyglądał przepięknie i stał jeszcze jakies 10 dni po slubie. Swiadkowa miala miec z bialych gozdzikow i faktycznie taki byl tyle, ze pani dodala od siebie takie malutkie, ciemnorozowe kwiatuszki od hiacyntów (ja mialam z calych kolb) na szczescie pasowalo to do sukienki. Ten bukiet stał jeszcze dluzej, niz moj :) Butonierki byly ok, barddzo ladnie sie trzymaly. Mąż swoją rzucal przy oczepinach i tez jej sie nic nie stalo. Jedynie roze, ktore moja siostra miala we wlosach nad ranem byly dosyc zwiędnięte. Wystroj sali tez mielismy z tej kwiaciarni. Byly wysokie bukiety z bialych roz i do kazdego bukietu jeden fioletowy hiacynt. Przed naszym stolem stal ogromny bukiet, ktory pieknie wygladal. Te kwiaty zabralismy potem z sali i tez staly bardzo dlugo. ogolnie bardzo polecam ta kwiaciarnie. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kala, ja zamawialam ok 3 mies wczesniej, ale 3 tyg przed jeszcze zmienialam z czego ma byc bukiet :) poczatkowo mialy byc biale cantadeski, ale ostatecznie zdecydowalam sie na bardziej wiosenny bukiet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Cześć dziewczyny!

Moja przyjaciółka niedługo bierze ślub (jestem druhną) i chciałabym pomóc jej znaleźć najlepszą biżuterię, dopasowaną do sukni, którą wybrała. Niestety wybór jest tak ogromny, że kompletnie nie wiem, co wybrać! Chodzi mi oczywiście o cały zestaw biżuterii - łańcuszek, bransoletka i kolczyki. Sukienka, którą wybrała moja przyjaciółka wygląda tak:
        Dzięki za radę!
    • Tak ale wyłącznie jeśli taka pożyczka jest uzyskana z innego miejsca niż bank: https://pozyczkot.pl/pozyczki-konsolidacyjne-bez-zdolnosci-kredytowej -  co jest opisane na tej stronie. Pożyczki konsolidacyjne są proponowane przez większość banków, które sprawdzają historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej i poddają starannej analizie zdolność kredytową wnioskodawcy. Dlatego coraz większą popularność zyskują pożyczki konsolidacyjne pozabankowe, ale musisz liczyć się z tym, że pożyczki konsolidacyjne bez BIK kosztują więcej. Dlatego też dobrze będzie skorzystać z pomocy doradcy, który przejrzy dla Ciebie takie oferty i pomoże Ci się zdecydować na konkretną. 
    • Zastanawiam sie czy jest możliwe otrzymanie pożyczki konsolidacyjnej na pokrycie długów jeśli nie ma się zdolności kredytowej? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe???? 
    • W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu a bank finansuje zarówno auta nowe jak i używane.
    • Pamiętajmy o tym, żeby unikać stresu za wszelką cenę, ponieważ jego następstwa mogą zrujnować nasze życie. Wszystkim nadmiernie zestresowanym polecam od siebie lekturę w postaci artykułu: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/negatywne-skutki-przewleklego-stresu-jak-stres-wplywa-na,4926218,art,t,id,tm.html