• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Kwiaciarnia "Azalia"

40 postów w tym temacie

Z czystym sumieniem mogę polecić tę kwiaciarnię, w zeszłym roku ta Pani stroiła kościół na wesele mojego brata, akurat byly 4 śluby w tym dniu więc koszty się rozłożyły na 4 pary, cena może nie jest niska, ale za tą jakość usług naprawdę się opłaca, kwiaty świeże, to samo z dekoracją samochodu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam Azalię:) Duży wybór kwiatów, mnóstwo pomysłów i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona z dekoracji kościoła, samochodu, wiązanek. Nawet kwiatek do włosów był idealny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam starszą w sobote i miałyśmy od nich kwiaty i niestety ale nie pochwale. Owszem wiązanki łądne ale wykonanie liche. Tuż przed kościołem z bukietu panny młodej wyleciały 3 orchidee (a wcale nie wymachiwała bukietem), kwiaty były nieświeże i zdechły już w niedziele. Moja wiązanka z kantadesek nie nadawała sie do sesji w poniedziałek. Może miałysmy pecha ale jestem rozczarowana tą kwiaciarnią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje dopiero we wtorek zrobiły się oklapnięte ale to tylko frezje bo eustomy były nadal ładne. A co do tej kwiaciarni to słyszałam troche negatywów m.in. moja kuzynka tam zamawiała i i była rozczarowana bo zarówna wiązanki jak i bukiety dla rodziców były zupełnie inne niż zamawiali a jak przy odbiorze zwrócili uwage to pani kwiaciarka zarzuciła że są niezdecydowani i była niemiła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie oczekuje stanu idealnego ale od kwiatów za 350 zł oczekuje że jakoś będzie wyglądał za dwa dni. Po za tym wypadanie kwiatów w wiązanki to już przesada - nie slyszałam aby jakiejś mojej koleżance to sie przydarzyło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze mi się podobały bukiety z tej kwiaciarni i myślałam, że kobietki, które tam pracują to profesjonalistki. Trochę mnie zmartwiłyście, bo wypadanie kwiatów z bukietu ślubnego :shock: to nie powinno mieć miejsca. Chociaż moja bratowa w zeszłym miesiącu zamówiła u nich wiązankę ślubną i miała przepiękną :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja dobra koleżanka tydzien temu miała wesle i zamawiała kwiaty w tej kwiaciarni. Ja byłam świadkową - powiem tak wiązanki ładne ale żadna rewelacja, moja co prawda się trzymała ale nie było to, to na co się z paniami umawiałam. Co do panny młodej to jej wiązanka juz na slubie była zwiędnięta ( była z eustomy i kantadesek), wcześniej były zdjęcia. Powiem szczerze że tez miałam zamair zamówić tam kwiaty na swoj ślub ale chyba zrezygnuje z tego pomysłu :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tej kwiaciarni i poleciłam ją swojej koleżance, która w marcu wychodziła za mąż i strasznie tego żałuję!!!! Jej wiązanka po paru godzinach zwiędła, a 2 róże w bukiecie dla rodziców były złamane i trzymały się na szpilkach... SZOK :x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Cześć dziewczyny!

Moja przyjaciółka niedługo bierze ślub (jestem druhną) i chciałabym pomóc jej znaleźć najlepszą biżuterię, dopasowaną do sukni, którą wybrała. Niestety wybór jest tak ogromny, że kompletnie nie wiem, co wybrać! Chodzi mi oczywiście o cały zestaw biżuterii - łańcuszek, bransoletka i kolczyki. Sukienka, którą wybrała moja przyjaciółka wygląda tak:
        Dzięki za radę!
    • Tak ale wyłącznie jeśli taka pożyczka jest uzyskana z innego miejsca niż bank: https://pozyczkot.pl/pozyczki-konsolidacyjne-bez-zdolnosci-kredytowej -  co jest opisane na tej stronie. Pożyczki konsolidacyjne są proponowane przez większość banków, które sprawdzają historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej i poddają starannej analizie zdolność kredytową wnioskodawcy. Dlatego coraz większą popularność zyskują pożyczki konsolidacyjne pozabankowe, ale musisz liczyć się z tym, że pożyczki konsolidacyjne bez BIK kosztują więcej. Dlatego też dobrze będzie skorzystać z pomocy doradcy, który przejrzy dla Ciebie takie oferty i pomoże Ci się zdecydować na konkretną. 
    • Zastanawiam sie czy jest możliwe otrzymanie pożyczki konsolidacyjnej na pokrycie długów jeśli nie ma się zdolności kredytowej? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe???? 
    • W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu a bank finansuje zarówno auta nowe jak i używane.
    • Pamiętajmy o tym, żeby unikać stresu za wszelką cenę, ponieważ jego następstwa mogą zrujnować nasze życie. Wszystkim nadmiernie zestresowanym polecam od siebie lekturę w postaci artykułu: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/negatywne-skutki-przewleklego-stresu-jak-stres-wplywa-na,4926218,art,t,id,tm.html