• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
elizka835

Buty Ślubne

154 postów w tym temacie

ktoś tu pytał gdzie można zrobić buty na miare, więc wczoraj byłam na żeromskiego i na żeromskiego 16 z bramie jest takie miejsce gdzie robią na zamówienie buty ślubne wizystow ei do tańca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dam rade to zaraz pokaze a jak nie to jutro :)

juz pokazuje :)

Buciki sa w kolorze mocnego rozu , tak jak mowilam 8 cm obcas, moze troszke za niski ale bardzo wygodny. I jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja juz miałam momenty ze chciałam sie wycofać ale... nie po to marzę o tym od zawsze żeby potem żałować jak odpuszczę :)

moja mama na przykład najpierw mnie w tym wspierała teraz jest troszkę przerażona "ze jak to, różowe buty?!"

Ma chyba nadzieje ze nie bedą pasowaly do sukienki :) kurcze, mam nadzieje ze będą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klaud_88, bo mamy to straszne panikary!! O jak ja sobie przypomnę jak moja mama panikowała na wszystko przed moim weselem...Nawet panikowała, że my się nie stresujemy :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak, te moje sa ze skory ekologicznej. Wiem , ze je zaloze i niech sobie wszyscy gadaja co chca :)paulinkaa00, ładne buciki - tez jestem ciekawa jaki obcas??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klaud_88, zawsze sie znajdzie jakis maruder któremu sie nic nie podoba, mnie tam komentowali welon dwumetrowy :D nie ma sie co przejmować ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziewczynki obcas ma mieć 5,5-6 cm, bo mój Ł jest tylko 10 cm wyższy ode mnie i nie mogłam pozwolić sobie na zbytnie szaleństwo, a przy okazji mam nadzieję wytrzymac w nich całą noc;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz