• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
elizka835

Buty Ślubne

154 posts in this topic

ktoś tu pytał gdzie można zrobić buty na miare, więc wczoraj byłam na żeromskiego i na żeromskiego 16 z bramie jest takie miejsce gdzie robią na zamówienie buty ślubne wizystow ei do tańca :)

jak dam rade to zaraz pokaze a jak nie to jutro :)

juz pokazuje :)

Buciki sa w kolorze mocnego rozu , tak jak mowilam 8 cm obcas, moze troszke za niski ale bardzo wygodny. I jestem bardzo zadowolona.

ja juz miałam momenty ze chciałam sie wycofać ale... nie po to marzę o tym od zawsze żeby potem żałować jak odpuszczę :)

moja mama na przykład najpierw mnie w tym wspierała teraz jest troszkę przerażona "ze jak to, różowe buty?!"

Ma chyba nadzieje ze nie bedą pasowaly do sukienki :) kurcze, mam nadzieje ze będą.

klaud_88, bo mamy to straszne panikary!! O jak ja sobie przypomnę jak moja mama panikowała na wszystko przed moim weselem...Nawet panikowała, że my się nie stresujemy :mrgreen:

ja_ot_tak, te moje sa ze skory ekologicznej. Wiem , ze je zaloze i niech sobie wszyscy gadaja co chca :)paulinkaa00, ładne buciki - tez jestem ciekawa jaki obcas??

klaud_88, zawsze sie znajdzie jakis maruder któremu sie nic nie podoba, mnie tam komentowali welon dwumetrowy :D nie ma sie co przejmować ;)

dziewczynki obcas ma mieć 5,5-6 cm, bo mój Ł jest tylko 10 cm wyższy ode mnie i nie mogłam pozwolić sobie na zbytnie szaleństwo, a przy okazji mam nadzieję wytrzymac w nich całą noc;)