• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
elizka835

Buty Ślubne

154 postów w tym temacie

ja kupilam w szykbucie, ale ostatecznie nie poszłamw nich do slubu. zbyt klasyczne i dalece odbiegały od butów jakie chciałam.

białe buty / ecru na jedną noc kosztuja tam 90-110 zł, a ja kupiłam srebrne w Fleq za ok 90, z czego nosze je do dziś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja słyszałam, że gdzieś na Żeromskiego -niewiem dokładnie, ale między fontannami a Reja - w tych kamienicach w podwórku jest sklepik z butami ślubnymi, podobno są w nim całkiem ładne i tanie buty ślubne. Koleżanka zamawiała sobie w pewnym salonie suknię ślubną i sprzedawczyni jej mówiła że wiele dziewczyn właśnie w tym sklepie kupuje sobie buty, lecz jak jest w rzeczywistości to niewiem, bo niebyłam, ale myślę, że będąc w pobliżu mozna przy okazji wstapić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja widziałam sklepik z butami ślubnymi w bramie na zeromskiegoi zamierzam tam pojsc bo jak byłam to sprzedawca wyszedł na chwile a ja nie miałam czasu czekac, w tej bramie jest salon fryzjerski. poza tym to nie wiem gdzie są jeszcze buty ślubne,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno na targu na śląskiej mozna zamowić buty, robili tam na zamówienie mojej szwagierce tylko nie wiem dokładnie w której budce no ale trzeba by sie tam pytac i z tego co pamiętam to coś ok 60 zl zaplacila a i buciki ładne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, oprócz tych miejsc przejdę się jeszcze na halę targową na Korei podobno tam też można kupić buty ślubne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziewczyny kupilam na allegro buty :) ciekwa jestem jak beda wygladac jak przyjda :) maja 8 cm obcas, sa z ekologocznej skory i sa w mocnym rozu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem szczerze ze nie sa to moje wymarzone buciki ale szkoda mi bylo placic 400 zl za te podobne do wymarzonych :)

jak przyjda to pokaze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz