• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
elizka835

Buty Ślubne

154 postów w tym temacie

Potrzebuję butów na dość wysokim obcasie około 9-10 cm, jestem dość niską osoba ale muszę takie mieć z tego powodu, iż mój narzeczony jest bardzo wysoki !!! a przy nim będę wyglądać jak mały krasnal :mrgreen: Co możecie polecić? czy któraś z Was miała na sobie tak wysokie buty? nie wiem jakbym wytrzymała w tak wysokich obcasach całą noc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wejdz na stronę internetową radomskiego sklepu fleq. Tam mają bardzo ładnie buciki (z tego co pamiętam to Renatka miała od nich buty) ina wysokim obcasie. Choć nie mają takich typowo ślubnych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam buty z tego sklepu www.fleq.pl na 10cm obcasie i były bardzo wygodne wbrew pozorom. Wytrzymałam w nich do 3.00 potem zamieniłam na niższe. Teraz ich kolekcja się poszerzyła o różne modele ślubnych butów. Polecam tam zajrzeć. Zakładka "Buty Ślubne"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja posiadam kilka par butow z tego sklepu - co prawda nie slubnych :)

wszystkie na 10 cm obcasie i musze powiedziec ze sa naprawde bardzo wygodne.

obcas jest dobrze wyprofilowany co przy takich wysokich bucikach jest chyba dosc znaczace :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też miałam problem ze znalezieniem fajnych butów ślubnych, bo potrzebowałam wysokich a te typowe to takie kaczki z paskami na kostkę, dobrze że trafiłam na fleqa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno szyją w Radomiu buty na miarę, ale takie do tańca. Gdzie to w tym momencie nie wiem, spróbuje się dowiedzieć i odezwać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, dziewczyny, można wytrzymać, owszem, w największych obcasach na świecie, ale czy ma to jakikolwiek sens?!?!?! Przeecież To ma być najpiękniejszy wieczór i noc ;) w naszym życiu, a z opuchniętymi bolącymi, stopami to chyba nie będzie, a już na pewno popsuje trochę urok śłubu. Też mam ochotę na wysokie buty, ale ponieważ na co dzień chodzę raczej w niskich, to nie wiem, czy się zdecyduję, nie jestem przyzwyczajona d o wysokich obcasów. Ale wysokie obcasy wysmuklają sylwetkę, co mi akurat by się przydało;). Owszem można kupić odpowiednio wygodne itd., ale pewnie odpowiednia byłaby i kasa, a tu same ślubne wydatki, duuuże wydatki i jeszcze z butami szaleć? Co myślicie? Znacie może jakieś dobre sklepy, z dobrymi butami i dobrymi cenami? Piszcie, bo suknia najważniejsza dla wyglądu ale buty dla wygody ;)pozdrawiam wszystkie panny młode i czekam na jakieś wieści , lub tez pomoc w zdecydowaniu się czy niskie czy wysokie te buty mam kupić, bo niewiele czasu mi zostało na zastanawianie się !:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam na płaskim. Raz że małżonek mojego wzrostu a dwa nigdy nie wytrzymuje w szpilkach dłużej niż 3 godziny. Mojemu M nie przeszkadza co prawda jak jestem wyższa ale przy ołtarzu to bedzie głupio wyglądało. Chociaż kupiłam je z bólem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem przyzwyczajona do wysokich obcasów, ale na wesele zakupiłam buty na niskim, 5cm, obcasie. Jako gość, czasem zabierałam buty na zmianę. Jako Panna Młoda- raczej nie bardzo :) Dlatego wybrałam buty na niższym obcasie, niż noszę zazwyczaj. Przynajmniej wytrzymam w nich całą noc i sa wygodne.

Ja swoje kupowałam na Witolda w sklepie Kribut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja na swoje wesele zamierzam kupić buty max 6-7cm, gdyż na co dzień chodzę na obcasach i głupio bym się czuła na całkowicie płaskich. poza tym spotkałam się z tym, ze panie młode biorą sobie właśnie buty na zmianę i ja też mam taki zamiar, kupić delikatne białe balerinki i w razie zmęczenia nóg koło godziny 1, jak już i tak nikt nie patrzy na to jakie mamy buty założyć i czuć się wygodnie i swobodnie;) uważam, że to nic złego;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Nie jestem przeciwna.Poza tym zabiegi medycyny estetycznej są bardzo rożne. Od mniej do bardziej skomplikowanych: http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/jakie-zabiegi-oferuje-chirurgia-plastyczna/ hmm.. jeśli ktoś czuję taką potrzebę ... albo gdy operacja jest konieczna ze względów estetycznych .. myślę że dobrze że mamy obecnie taką możliwośc.. Sama  Sama poddałam się dwóm zabiegom: botoksowi i mezoterapii  Jak na razie na tym poprzestanę
    • Stres potrafi wszystko popsuć,ale jest i na niego pewien sposób.Warto skorzystać z dobrego masażysty,oferującego masaż przy użyciu świec do masażu o różnych zapachach.Może to być zapach dojrzewających brzoskwiń,lilii,cydru czy gałki muszkatołowej.Takie świece dostaniemy  też w sklepie https://sofri.pl/kategoria-produktu/swiece-do-masazu/ Stanowią one fantastyczne dopełnienie masażu,sprawiają,że nasze ciało i dusza odpoczywa,odpręża się i nabiera sił, a stres znika i długo nie wraca.
    • Ja zawsze byłam przeciwna, ale kurcze jak teraz patrzę na moją koleżankę, która ma problem po urodzeniu dzieci z piersiami i brzuchem i naprawdę zmieniam zdanie... Coraz częściej myśli o operacji... Ja w sumie kiedyś miałam korekcję nosa (krzywa przegroda), ale to nie był zabieg estetyczny...
    • Według mnie jeśli nie macie wystarczających środków to można pomyśleć o kredycie. Wcale nie będziecie go potrzebowali tak dużo, mimo iż organizacja wesela jest dość kosztowna. Pieniądze głównie będą Wam potrzebne na zespół oraz stroje czy alkohol. Za salę w większości wypadków płaci się po ceremonii z pieniędzy, które otrzymacie z kopert. Obecnie goście zdają sobie sprawę jak kosztowne są wesela i dają w kopertę chociaż tyle, ile będzie kosztowało za nich miejsce oraz nocleg. Więc pewnie po opłaceniu sali jeszcze sporo zostanie pieniędzy, z których będziecie mogli spłacić cały bądź część kredytu.
    • Szczerze? Nie zastanwiałam sie nad taka opcją... Znam jedna wypożyczalnie, dam Ci tutaj do niej kontakt: http://wypozyczinstrument.pl Jednakże musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań Czy cena wynajmu sprzetu nie bedzie wyższa od dja? WYpozyczalnia powinna zrobic Ci wycenę.  Czy masz znajomych którzy się znają na obsłudze takiego sprzetu? I czy ufasz ich gustowi muzycznemu?