• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Budowa, remont, przeprowadzka :)

57 postów w tym temacie

proponuje pogaduchy o tym, co na chwile obecna robicie ze swoimi gniazdkami :)

nasz remoncik dobiega powoli konca. troche to trwalo, gdyz wiele robilismy sami- fachowiec przyszedł jedynie do gazu, do cyklinowania i płytek. no i nowe okna wstawiała ekipa ;P a reszte - drzwi, sciany, montaz biały itd robimy sami(z pomocą rodziców- rzecz jasna). wiadomo ze dzieki temu mozna zaoszczędzic sporo pieniędzy a i jaka przyjemnostka jak własnymi rękoma uwijamy gniazdko ;D na chwilę obecną jutro zaczynamy malowanie i mozemy wstawiac meble - juz w magazynie czeka na nas umeblowanie kuchni plus AGD, lozko przyjechalo kilka dni temu ale jeszcze nie spimy na nim bo nie mozemy go wstawic jeszcze do sypialni ;p stól do jadalni, biurko do pracy dla męża itd

to fantastyczne widziec jak powstaje nasze em, kazda zakupiona rzecz cieszy - dobieranie karniszy, zaslonek,. firanek, oswietlen mebli ... ah ;)) doskonale dogadujemy się z Mężem- mamy podobne oczekiwania, ale jednak czasem musimy szukac kompromisu, co tez scala związek :) mieszkamy w domku, wiec jeszcze przyjemniej nam sie remontuje - nie ma sąsiadów nad ani pod, nie trzeba się martwic ze sie kogos zaleje albo ze ktos nas :P no i Milka ochrzciła juz nowy parkiet ;D chwila nieuwagi i mialam szorowania na pół godziny ;p

kolory na jakie zdecydowalismy się w lazience to pomarancz i granat z przewaga pomaranczu, a ze mamy okna w lazience (dwa nieduze) to jest wyjątkowo ciepło wizualnie tam :) sypialnia jest wrzosowo-fioletowa (tzn będzie :D) - dwie sciany fioletowa reszta włącznie z sufitem na wrzos. przedpokój przybierze barwy cynamonu. zas kuchnia będzie kremowa. salon prawdopodobnie równiez cos w kremie, ale tu wlasnie nie wiem bo chcemy czerwone dodatki i moze jakas sciana zabarwi sie na czerwony kolor ;D

a jak idzie Wam ? remontujecie domki, a moze budujecie bądz macie w planach budowe ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my tez sobie remontujemy domek tzn.bedziemy miec salon z aneksem kuchennym sypialnie i łazienke a jak dojda dzieci to doonczymy 2-pokoje narazie sa okna wstawione i drzwi juz mamy wode gaz i prad takze bedziemy miec podgrzewana podloge w kuchni i w łazience juz sa wyrownane podlogi i ściany stoja tez scianki ale czeka nas przykrycie dachu i po malu robienie w srodku mi sie marzy sypialnia w kolorze turkusu(morskiego) salon i kichnia w kolorze kawy z mlekiem a nad łazienka sie zastanawiamy ale oczywiscie wyjdzie wszystko w praniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my narazie tez 2 pokoi nie robimy na poddaszu, kiedys dokonczymy je dla dzieci. a teraz nie potrzebna nam taka powierzchnia wielka.

kolor kawy z mlekiem jest swietny, sama nad nim myslalm ale mamy dosc ciemne meble w kuchni wiec musielismy scianami rozjasnic ;p fajnie ze juz przed slubem wzieliscie się za remont

Darci a bd mieszkac tu czy w wawie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My razem z narzeczonym będziemy po ślubie mieszkać w domku, ogólnie domek jest gotowy do przeprowadzki wiele rzeczy i mebli mamy już zakupionych jednak po ślubie czeka Nas reszta wykończenia domku min: musimy położyć płtyki w łazience juz mamy zakupione w kolorze pomarańczy i słonecznym dokupić musimy wannę, prysznic oraz jakieś fajne szafeczki, następnie należy położyć płytki (już zakupione) na podłodze w kuchni zrobić ściankę działową z karton gips między kuchnią a jadalnią panele w jadalni które już sa zakupione, po wszystkim pomalować wszystkie pokoiki w pięknych kolorkach jeszcze nie wybrane, następnie zakupić łóżko oraz szafeczki do sypialni. Hmm jak mnie się jeszcze coś przypomni dopiszę))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Darici powiedz mi a zadowoleni jesteście z tej ścianki??? nie pęka Wam itp bo my cały czas bijemy się z myślami czy zrobić ją z karton gipsu a wogóle jeszcze chcemy w niej zrobić mał a wnękę z półeczkami szklanymi podświatlanymi całośc zamykana przez mleczną szybę.. ))dziękuję za odp )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my z K/G mamy pułki w lazience zrobione, oczywiście mocowane na kontownikach. do tego zamocowane halogeny, wygląda to swietnie! osobiscie polecam, nadaje klimat, urok ... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my mamy zamiar sobie postawić domek :D Narzeczony mi obiecuje że za 5 lat wprowadzimy się do swoich własnych 4 ścian :) plany wybrałam te http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-orlikach/m438b1bdde9d03 , mój Narzeczony obiecał że spojrzy na nie okiem budowlańca dopiero jak będziemy mięli działkę, bo jeszcze nie mamy gdzie naszego domku postawić ( jak będziecie mialy jakieś informacje o jakiejś działce do sprzedania to dajcie znac :) ) rzuty parteru z małymi zmianami ( wrzucam w załącznikach).

K/G żeby nie pękał to nie zagipsowane ale trzeba położyć taką siatkę zabezpieczającą i szpachlę chyba :)

post-222-14782086393764_thumb.jpg

post-222-14782086393975_thumb.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasiek piekny uklad domku :) 3mam za Was kciuki zeby Wam udalo się :)

my skonczylismy malowanie juz, ściany pięknie wdzięczą się kolorami ... :))) i w tym tygodniu wprowadzamyyyyyyyyy się ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My również mieszkamy już na swoim;) Od razu po ślubie przeprowadziliśmy się do swojego mieszkania, które już wcześniej wykańczaliśmy, tzn. mój tato;) Przez pierwszy miesiąc mieszkaliśmy na kartonach, bez mebli itp, ale w chwili obecnej jest już wszystko co potrzebne do szczęścia;) Z każdą wolną chwilą kiedy tylko Mąż ma wolne coś jeszcze robimy, kupujemy, ale są tu już rzeczy typowo dekoracyjne.

Jest fajnie, chociaż nie ukrywam że marzy nam się duuuuuży dom, gdzieś pod lasem;) Marzenia;););)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Trzeba się dobrze czuć we własnym ciele to podstawa. O ile niedoskonałości można zatuszować makijażem albo dobrze dobranymi ubraniami, o tyle w naszej psychice zawsze będą tkwić kompleksy. Wydaje mi się, ze to od nich trzeba zacząć, żeby dobrze wyglądać dla samego siebie.
    • Oj Kraków ma też inne, nieznane i warte zobaczenia miejsca. Zwiedzanie centrum przede wszystkim, ale można zagłębić się dalej co osobiście polecam. Z takich dodatkowych atrakcji to np. Kopiec Krakusa w połączeniu z Krzemionkami. Sam kopiec jest przystosowany dla turystów i mieszkańców Krakowa, ale obok są zupełnie dzikie skałki, bardzo wysokie dlatego trzeba uważać chodząc po tamtym terenie. Przechodząc nieco dalej można wyjść na terenach byłego obozu Płaszów. Zostając jeszcze w temacie, można wybrać się do muzeum Fabryka Schindlera. Polecam również Zakrzówek na Ruczaju, zwłaszcza latem. Huta jest również, bardzo ciekawa i zaskakująca. Fajną atrakcją szczególnie gdyż zwiedza się Kraków z dziećmi jest Ogród Doświadczeń. Naprawdę w Krakowie nie da się nudzić i zobaczyć wszystkiego podczas jednej wycieczki. 
    • Moja siostra miała lampiony, zdecydowanie tańsze, a efekt też był bardzo fajny. Wszystko zależy od tego czy pogoda będzie sprzyjała takim atrakcją. Wydaje mi się, że lampiony lepiej wpisują się w tematykę, chociaż osobiście wolałabym zrezygnować z tego typu dodatkowych "pokazów".
    • Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk  Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.
    • To zależy od wielkości łazienki, tego czy wymieniasz wannę, umywalkę itp i tego jakie płytki chcesz założyć. Nie da się oszacować ogólnej ceny, bo to tak, jakbyś spytała ile kosztuje pomalowanie mieszkania.