• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

Czym się zajmujemy?

50 postów w tym temacie

Ja aktualnie również siedzę w rachunkowości :)

Szczerze mówiąc jest to moja kolejna z rzędu praca. Wcześniej miałam bardzo duże problemy ze znalezieniem pracy pomimo studiów ( pedagogika - wiem,ze niby mało przyszłościowe ale kiedy ja zaczynałam studiować miały dawać dobre perspektywy...).

Jakiś czas temu zrobiłam sobie policealną z rachunkowości ( dla zainteresowanych własnie w Radomiu, tutaj: http://sukcesedukacja.pl ) i w zasadzie jedynie dzięki temu udało mi się znaleźć dobre zatrudnienie.

Sama szkoła bardzo fajna, nauczyciele wyrozumiali. Niemniej uczyli wyłącznie praktycznych rzeczy ( zauważyłam,ze bardzo wiele osób dokształcało się właśnie po studiach, niektórzy nawet po rachunkowości).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My do czasu ukończenia studiów na AGH mieszkamy w Krakowie. Ja jestem na III roku mechaniki i budowy maszyn, a mój Narzeczony na IV roku automatyki i robotyki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja to różnie, bo z pracą bywa przeróżnie niestety. Najchętniej byłbym dziennikarzem sportowym, ale z tego nie wyżyje się...

Jeżeli masz etat, to się da. Siostra pracuje w redakcji jednej z gazet i jej znajomi, dziennikarze sportowi, całkiem sobie radzą. Ja jestem asystentką stomatologiczną, teraz trochę w stanie spoczynku, bo się przeprowadziłam i szukam pracy, ale wcześniej pracowałam w gabinet stomatologiczny bielsko-biała i też zarabiałam całkiem nieźle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja obecnie prowadzę biuro dla jednej z firm międzynarodowych, poza administracją zajmuję się również coachingiem i szkoleniem w sprzedaży bezpośredniej. Mój szanowny Mężczyzna zarządza szczeblem średnim i wyższym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz