• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

Czym się zajmujemy?

50 postów w tym temacie

iskierka077, o widze ze mamy dużo wspólnego:P ja kończe włąsnie studia zwiazane z Turystyka, a mąz jest w wojsku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja juz po studiach jestem, pedagogike mass mediow skonczylam. Pracuje przy kontroli jakosci w angielskiej firmie odziezowej i dorabiam w polskiej firmie jako redaktor naukowy. Takze studia, ktore kochalam nie pokrywaja sie z tym co robie, chociaz daly mi duzo wiedzy, jaka wykjorzystuje skrzetnie przy drugim zajeciu ;) A moj narzeczony jest po zarzadzaniu produkcja i troche z tym wspolnego ma, chociaz produkacja, ktora on zarzadza to tzw. food production, a w jego przypadku konkretnie cukiernia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z wykształcenia jestem żywieniowcem, pracowałam przez długi czas jako windykator, a teraz będąc za granicą, pracuję w online marketingu, a mój narzeczony jest programistą w korporacji i pracuje na uczelni jako młody naukowiec :) do Polski wracamy za 10 lat :) o ile jeszcze wrócimy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz