• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

Czym się zajmujemy?

51 posts in this topic

może załóżmy taką luźną rozmowę, co robimy w życiu, czym się zajmujemy na co dzień.

To ja zacznę, skończyłam studia na kierunku Technologia i wzornictwo obuwia (jeszcze tylko obronić tytuł) i poszukuję pracy jakiejkolwiek na razie, bo mój kierunek może oryginalny ale mało przyszłościowy u nas w Radomiu.

Mój Narzeczony jest na 3 roku studiów zaocznych na kierunku Budownictwo ogóle (śmiejemy się że na starość zachciało mu się studiować, rozpoczął chyba z 5 lat po maturze) i próbuje stworzyć firmę budowlaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc teraz ja :)

Skończyłam studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i integracyjna i pracuję w szkole jako pani nauczyciel klas 0-III :lol: Takie małe szkraby :)

Mój mąż też zapracowany w firmie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja pracuję w sklepie z ubrankami dla dzidziusiów oraz przyszłych mam, poza tym w lutym kończę studia inż. w Radomiu, a moje szczęście jest na SUMI-e z administracji i pracuje tam gdzie mieszka

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam ja teraz obecnie mieszkam w warszawie ze swoim narzeczonym pracuje jako niania tzn.pilnuje dziewczynki o imieniu zosia jest slodka choc czasem daje w kosc jak zaczynalam prace miala 7m-cy teraz obecnie ma 1,5 roku:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja studiuje na PR na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w Ochronie środowiska w przyszłym roku bronie inzyniera, mam wakacje do wrzesnia hehe a mój narzeczony w czerwcu obronił na tej uczelni magistra i jest technologiem chemicznym kosmetyków i produktów chemii gospodarczej i pracuje w laboratorium na uczelni:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, ja z narzeczonym mieszkamy w radomiu, pracuje i studiuje zaocznie administracje publiczna w przyszłym roku bronie dopiero licencjata a mój narzeczony jest inżynierem sieci i systemów komputerowych i pracuje w zawodzie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

rzeczywiście w tym samym dniu ;) ja już się nie moge doczekać czas leci strasznie szybko a wydaje mi się że z przygotowaniami jesteśmy w lesie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam :) ja skonczylam fizjoterapie, a teraz dodatkowo robie kosmetyke z fizykoterapią- narazie pracuje nie w zawodzie aczkolwiek licze, ze uda mi sie otworzyc własny biznesik :) .

Mój M jest informatykiem, pracującym w zawodzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej, w takim razie Ja również napiszę co porabiamy z narzeczonym oprócz przygotowań do ślubu )))). Mój narzeczony jest magistrem elekrtroenergetyki pracuje jako kierownik serwisu w prywatnej firmie, choć po ślubie zakłada własną firmę z dziedziny studiów. Ja natomiast w przyszłym roku bronię magistra na kierunku Administracja, natomiast pracuję w Banku w Radomiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :)

Ja jestem pielęgniarką,pracuję w Carritasie. Mój mąż jest adwokatem. Mieszkamy w Warszawie.

Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim. Do pracy wracam w listopadzie :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zajmuję się dietetyką i prowadzę bloga.

Jestem także tłumaczką języka hiszpanskiego i norweskiego.

Toteż właściwie jedynie praca intelektualna.

ale zmienię to już wkrótce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My mieszkamy w Krakowie ;) nie pracujemy jeszcze na stałe, jesteśmy na ostatnim roku studiów. Więc właściwie pierwsze poszukiwanie stałej pracy czeka nas tuż po ślubie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Orietnujecie sie gdzie na dniach jest możliwość wykonania badania słuchu w Radomiu? 
  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie? 
  • Jest to jedynie tradycja. Nie jest to obowiązek. Moim zdaniem jednak jest to bardzo piękny zwyczaj. Rodzice kupują młodym obraz, który potem jest poświęcony i który można powiesić na ścianie w domu. Treść obrazu jest kwestią wyboru. Może być to na przykład obraz Jezusa.  Albo świętej rodziny , ostatniej wieczerzy, czy matki boskiej. Zorientuje się tutaj https://www.meritohurt.pl/ Jest to sklep z dewocjonaliami, w ktorym znajdziesz wiele świętych obrazów.