• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

Stroje Naszych Panów

59 postów w tym temacie

Dziewczyny, orientujecie się może gdzie można kupić koszulę w stylu, jaką ma na sobie M. Zień na tym zdjęciu?? Chodzi mi o krój typu slim i taki lekki połysk materiału. Wiem, że są firmy szyjące koszule slim, ale widziałam same matowe.

post-795-14782086672303_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak, w wólczance takie kiedyś widziałam i w willsoorze.. z połyskiem była w bardzo podobnym kolorze :) wystarczy spytać o slimy i obejrzeć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za pomoc :)

Gdzie warto kupić garnitur ślubny? Mój kolega kupił w Vistuli garnitur za 1500zł i po podróży z domu młodej do kościoła był bardziej wymięty niż garnitur mojego K. (był świadkiem) kupiony w KM za 600zł... Nie warto więc patrzeć tylko na markę... Ale gdzie są garnitury naprawdę dobrej jakości?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

marka tu raczej nie miała niewiele do czynienia....

Podejrzewam, że w przypadku mięcia chodzi o skład...z tego co wiem to wełniane garnitury się straszliwie gniotą a myślę, że za tą cenę to wełny miał ok.60% wzwyż...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak troche z innej beczki... wiecie gdzie mozna uszyc kamizelke slubna?? tylko tak na cito :!: ewentualnie kupic jakas fajna w rozmiarze plus plus ;)

objezdzilismy wczoraj wszystkie KMy, ale niestety, nic nie udalo nam sie kupic w "slusznym rozmiarze".

a czas nagli nas troszke...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W M1 może tez zapytaj bo jak byliśmy tam z N to powiedzieli że jak nie znajdzie dla siebie garnituru to oni moga uszyć , a w KM to nam powiedzieli że z marynarką nic się nie da zrobić.....więc może uszyja kamizelkę z tego co nam tam pani mowila to w niedziele krawcowa jest to może wszystko powiedziec co i jak....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

weronika, a w M1 to o ktorym sklepie myslisz??

na korei bylismy juz i niestety bezowocnie.

od poniedzialku obydwoje mamy juz wolne wiec chyba intensywnie bedziemy szukac...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W M1 jest Sunset Suits i podobno można tam przy zakupie dokonać poprawek-zwęzić, skrócić itd. ale nie uszyć od podstaw... Chyba innego sklepu tam nie ma.. A nie, jest! Taki ekskluzywny, nie pamiętam nazwy, ale pewnie ceny powalają...

A galeria słoneczna? Teraz są wyprzedaże, może jest coś fajnego? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajne kamizelki to widzieliśmy tylko z rozmiarami już gorzej...

w KMie nam sie podobała jedna, nawet plecy miała z takiego eleganckiego materiału, a nie z podszewki jak większość. tylko była ciut przymała...

patrzyłam też na allegro, może cos by sie udało znaleźć, tylko chyba jednak troche bym się bała kupić tak bez przymierzania...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie pytałaś w salonie slubnym na zeromskiego? chyba mariaż czy miriam hmm tam szyja sukienki ale mają tez garnitury, to moze też je szyją? i wtedy by uszyli kamizelke na wymiar?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz