• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Nasze Pupile :)

68 postów w tym temacie

My niestety niemamy miejsca na zwierzątko typu kot czy pies, gdyż z dzieckiem mieszkamy w kawalerce.

Mieliśmy do niedawna myszki, były cudowne. Umarły w kwietniu :( .

W Radomiu u rodziców została moja kochana kanarkowa, lata sobie po pokoju, daje się swobodnie wziąć w rękę i siedząc na ręku daje dziubkiem buziaka. Jest cudowna :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Milka rośnie jak szalona ;p jak ją kopiliśmy ważyła 1,40 kg a teraz prawie 10 kg :D! psoci co nie miara, ale już nie wyobrażamy sobie bez niej domu. ogarnęła sprawy czystości, choć czasem zdarza jej się mała awaria. jest w okresie około pierwszej cieczki a wiec z racji na wiek mamy nadzór ;p - ażeby nie zaszła jeszcze ;) wymaga bardzo i dużo zabaw, pieszczot i zainteresowania swoją osobą, aczkolwiek to szalenie miłe. Milka jest psem bardzo rodzinnym, nawet jak zabieramy ją w trasę gdzieś to nie chce jechać w bagażniku tylko albo u mnie albo u męża na kolanach siedzi (zawsze jedno z nas prowadzi a drugie ma lokatora na kolanach :D ) - a nadmienię ze bagażnik otwiera się tak, że my widzimy ją, ona nas, dzielą nas raptem oparcia od tylnych foteli :P ale dla małej cholery to nie wystarcza :PP osobiście bardzo polecam beagle tym osobom, które chcą mieć psa rodzinnego, którzy chcą poświęcać dużo czasu stworzeniu. te psy nie nadają się do bloków ( chyba ze kilka razy dziennie dluuugi spacer połączony z bieganiem) ani na samotne siedzenie w domu podczas stałej nieobecności właściciela. u as jest db bo mamy domek i ja jestem w domu, mąż całe popołudnia tez jest.

Na razie Milka strasznie pyskuje - jak dostanie w pupkę gazetą za coś, chowa sie pod stół i szczeka, odszczekuje na każde słowo, ale jesteśmy na etapie oduczania jej tego :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o jazdę samochodem to powinniście przekonać Milkę do jazdy w bagażniku (zdejmijcie wtedy półkę żeby miała z wami kontakt). Jest to forma bezpieczniejsza dla pieska a przede wszystkim dla was w razie w...!! Wielu behawiorystów proponuje nawet przewozić psa w takich specjalnych "klatkach" bądź uprzężach właśnie ze względów bezpieczeństwa.

Oj jak mi się marzy mój dog, ale mąż jest trochę sceptyczny do tego pomysłu (szczególnie teraz jak z mieszkaniem nie wyszło), przerażają go gabaryty tej rasy... :cry:

Renatko mogłabyś mi coś napisać o dogu waszej koleżanki? z chęcią bym o nim poczytała ;)

Anecior również bym chciała bez rodowodu psa (nie zamierzam brać udziału w wystawach ani zakładać hodowli) jednak trochę obawiam się że taki piesek bez rodowodu pochodzi z pseudo hodowli, które często są :producentami" psiej rozpaczy. Zresztą nawet nie wiem gdzie szukać takiego pieska bez rodowodu...

Planuję zabrać męża do hodowli w Chronówku. Mioty planują dopiero na początku roku, ale ja chcę żeby mąż zobaczył dorosłe "okazy", może poczuje do nich to co ja czuję..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

narazie jeździmy z nią w krótkie trasy, jak jechaliśmy w góry to jechała w bagażniku ( pierwszą godz skowyczała, aż się zmęczyła i poszła spać. pies jest fantastycznym towarzyszem, ale właśnie to tez obowiązek - choć słodki - to jednak obowiązek, tym bardziej przy takich gabarytach jak ten którego Ty Kasiu chcesz mieć. a może wybierzecie jakąś inną alternatywę - inna rasa o innych gabarytach ? ja zawsze chcialam miec albo bernardyna albo golden retrivera albo labladora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renatko jeżeli pies to tylko dog...nie dogo podobny, nie w podobnych gabarytach, tylko dog. Mnie nie kręci wielkość, tylko rasa sama w sobie, charakter, uspodobienie, elegancja, dostojność, spokój jakim emanują, przywiązanie jakim darzą swojego ukochanego pana itd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem, my mimo marzeń musieliśmy zmienić opcję - jak sie okazało - decyzja była rewelacyjna :D

3mam za Was kciuki, mam nadz ze kiedyś osiągniecie ten cel i spełnicie marzenie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oooo to aż tak sie polubiły hi hi hi, nie no żartuję Ja też lubię zwierzaczki a zwłaszcza psiaki,wie pewnie i Ja piłabym z nią z jednej szklanki )))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nooo strasznie kochana jest :D wmedlowała się Ani na kolana, nie patrząc czy ją tam chcą czy nie :D a jak Ania wyszlas, wrócila z Michałem z dworu i Cię szukała. usiadła na Twoim krzesle i popiskiwała! :) nie masz wyjścia, musisz być częstrzym gościem! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To się bardzo cieszę :) Że mam nową przyjaciółkę :lol: A na moich kolanach to by mogła siedzieć i siedzieć jak było jej dobrze :)

Kochana pisz kiedy masz czas to z chęcią wpadnę na pogaduchy i na zabawy z Milką :> :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz