• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ella

Nocleg dla gości

16 posts in this topic

hej, wynajmowaliście pokoje dla swoich przyjezdnych gości? szukam niedrogiego noclegu, jak to jest płacimy my czy goście za nocleg?

powiem tak: jeśli jade na jakieś wesele poza Radom to oczekuje noclegu.

W zeszłym roku bylam za Warszawą - dojazd na koszt włąsny ale nocleg byl (ze śniadaniem). A ostatnio byłam w okolicach Jasła (około 6 godzin jazdy) był i autokar i nocleg dla wszystkich. Wiele sal weselnych ma zaplecze hotelowe. Ja szukając sali kierowałam sie między innymi tym aby posiadała pokoje bo też bede miala przyjezdnych gości. Płace 60 zl od osoby za nocleg (bez śniadania).

ja tez zamawiam pokoje dla gości przyjezdnych, my jak jezdzilismy w gory na wesela hotel zawsze był. Płacimy za jedna dobę 110 zl za dwojke, 70 za jedynke

powiedzcie zatem dziewczynki czy orientujecie się gdzie można wynająć w miarę sensownej cenie pokoje dla gości, a konkretniej mi chodzi o miejsce najlepiej nie w samym Radomiu tylko okolice Skaryszewa ??? jak ktoś ma coś do zaproponowania to czekam na podpowiedź :)

ja mam sale w kosowie=zloty karpik 30zl od osoby pokoj.mozna tez wynajac same pokoje,wiec moze sprobuj sie dowiedziec czy w Twoim terminie maja wolne pokoje.Maja rowniez domek do wynajecia.

ja dlas dwoch Par wynajmowalam nockeg w hotelu, zalezalo mi na miejscu blisko kosciola i zdecydowalam sie na Hotel Gryf na Dzierzkowie. nie mialam mozliwosci nocowac gosci w domu, a wiec zostal hotel :)

hotel Karina na al.Wojska Polskiego, bo najblizej sali. Moi znajomi wynajmowali pokoje w schronisku młodzieżowym na Limanowskiego całkiem ładne i niedrogo. Popatrz w internecie może coś znajdziesz ciekawego i niedrogo.

Ania25, masz wylaczone PW :P , wiec nie moge Ci odpowiedziec, ale moge napisac ze u nas sprawa wyglada podobnie jak u Was :mrgreen: ale planujemy ich gdzies posluchac.

powiem wam, ze jak dla mnie jest oczywiste to ze zapraszajac przyjezdnych na wesele - trzeba im zapewnic nocleg, czy to w domu a jak nie ma sie takiej mozliwosci lub tych gosci jest wiecej , znajdujac im nocleg.

my bedziemy miec troche takich osob dlatego od razu szukalismy sali z miejscami do spania

ale co mnie ostatnio zaskoczylo- jak moi rodzice jechali na wesele do naszej dalszej rodziny w piotrkowie, byli przekonani ze nocleg bedzie zapewniony , w koncu zostali zaproszeni takze na poprawiny. A tu dwa dni przed weselem dzwoni matka mlodej i mowi ze informuje wszystkich gosci weselnych ktorzy maja zamiar sie zatrzymac tam na noc, ze hotel jest zarezerwowany tylko musza sami za niego zaplacic po 200 zl. juz nie wazne po ile, ale to jest dla mnie karygodne zeby tak stawiac sprawe!

a ja się spotkałam z tym, że samemu trzeba sobie zorganizować nocleg, zależy od regionu gdzie jest wesele, ale wydaje mi się że trzeba uprzedzić gości, że gospodarze nie zapewniają noclegu. ja dla gości polecam pokoje w akademikach. Najtańsza opcja w Radomiu.

Racja. ja mialam kiedys wesele na mazurach. rodzice młodego zapewniali ze bedzie noleg zapewniony, a na miejscu okazalo sie ze wszytsko kazdy na własna rękę szuka i opłaca/. zenada tak sie nie robi ;/ po pierwsze ktos mógł byc nie przygotowany na taki wydatek (pojechalo nas 4 osoby), po 2 juz sam wyjazd na mazury nas szarpnął a jeszcze do tego nocleg na 3 noce który miał byc zapewniony. po 3 nalezy uprzedzac tak jak mowi Lusia gosci o tym co bedzie a nie tak wystawic do wiatru