• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ania_babe1

dekorator/ka RADOM

42 posts in this topic

ja będę miała dekoracje kosciola ze Skaryszewa, wejdż na stronę dekoracje.skarbyogrodu.pl może coś Ci się spodoba :)

podobno kwiaciarnia Glorioza na Chrobrego 42/12 , specializuje się w strojeniu sal i kosciołów. słyszałam kilka dobrych opinii ale niestety nie widziałam efektów.

(tel.48) 364-71-98

Witam

Ja również potrzebuję(póki co robie research:)) kogoś do udekorowania kościoła i sali weselnej. Jeżeli macie sprawdzone kwiaciarnie bądź osoby zajmujące się tym to proszę bardzo o namiar.

Proszę również o szacunkowy koszt takiej usługi, bo nie orientuję się w temacie wogóle.

ja osobiscie polecam pania Marię Osińską stroiła mi kościół na mój ślub za wystrój wzięła 800zl poniżej załączam zdjęcie jeżeli ktoś będzie chciał namiary to podam:))

post-662-14782086391029_thumb.jpg

jak już pisałam wcześniej polecam Skarby ogrodu ze Skaryszewa, jestem już po slubie i jestem z nich bardzo zadowolona. Wiązanki piękne, kosze dla rodziców również, dekoracja sali też ok, a dekoracją kościoła wszyscy moi goście byli zachwyceni. Własciciel bardzo przyjemny, można się spokojnie dogadać, ja np. tydzień przed weselem zminiałam jeszcze kolor dodatków do kościoła :) A i ceny też są bardzo przystępne. Podsumowując naprawdę godni polecenia :D

jak już pisałam wcześniej polecam Skarby ogrodu ze Skaryszewa, jestem już po slubie i jestem z nich bardzo zadowolona. Wiązanki piękne, kosze dla rodziców również, dekoracja sali też ok, a dekoracją kościoła wszyscy moi goście byli zachwyceni. Własciciel bardzo przyjemny, można się spokojnie dogadać, ja np. tydzień przed weselem zminiałam jeszcze kolor dodatków do kościoła :) A i ceny też są bardzo przystępne. Podsumowując naprawdę godni polecenia :D

czy mozesz napisac ile zapłacilas za calosc?

Polecam Panią Marzenę Gajewską z Jastrzębi. Niedaleko od Radomia, a naprawdę warto :) Moze zrobić wszystko, co chcecie, np. ze zdjęcia z Internetu lub też sama proponuje fajne rzeczy, potrafi świetnie doradzić. Widziałam wiele jej dekoracji w kościele będąc na niedzielnej mszy, a we wrześniu byłam świadkową koleżanki, więc brałam udział w dyskusjach nt. kwiatów. Zainteresowanym mogę dać nr tel. do p. Marzeny i może uda mi się znaleźc jakieś zdjęcia dekoracji.

Znalazłam - widać wiązankę z fajnym fioletowym "drucikiem" przeplecionym wokół kwiatków i wazon przy ławce - są rozstawione wzdłuż nawy.

Polecam Panią Marzenę Gajewską z Jastrzębi. Niedaleko od Radomia, a naprawdę warto :) Moze zrobić wszystko, co chcecie, np. ze zdjęcia z Internetu lub też sama proponuje fajne rzeczy, potrafi świetnie doradzić. Widziałam wiele jej dekoracji w kościele będąc na niedzielnej mszy, a we wrześniu byłam świadkową koleżanki, więc brałam udział w dyskusjach nt. kwiatów. Zainteresowanym mogę dać nr tel. do p. Marzeny i może uda mi się znaleźc jakieś zdjęcia dekoracji.

Znalazłam - widać wiązankę z fajnym fioletowym "drucikiem" przeplecionym wokół kwiatków i wazon przy ławce - są rozstawione wzdłuż nawy.

a mozesz podać cena? ceny mnie interesuja:)

Zapytam koleżankę, bo dokładnie nie pamiętam, i napiszę wkrótce :)

Już mam - cena zależy od rodzaju kwiatów - koleżanka miała storczyki i kantadeski głównie, a podobno to drogie kwiaty:

Kościół - 1000zł - 2 duże bukiety na ołtarze, wysokie wazony wzdłuż ławek, biały tiul itd. - na 2 pary, czyli każda po 500zł

2 wiązanki, 2 duże kosze kwiatów dla rodziców, dekoracja auta - 600zł

Chyba niedrogo? A efekt świetny :) Nie chcą mi się ładować zdjęcia, może jutro się uda :)

To ja w taki razie polecam kwiaciarnię "Stokrotka" z Orońska...

Za wystrój kościoła 4 bukiety (2 wielkie na ołtarz główny, 1 mały na ołtarz maryjny i 1 mały z boku ołtarza) - 400zł,

tiul wzdłuż ławek, tiul na ławki dla młodych i starszych + szarfy, świeczniki wzdłuż ławek (chyba 12) + świece - 300zł (świece kolorowe, u nas były bordo + 50 zł)

myślę, że jakby nie było świeczników tylko jakieś kwiaty przy ławkach to pewnie cena by była mniejsza, ale nie jestem pewna bo ja miałam właśnie świeczniki...

Jak znajdę jakieś foty to wkleję

U koleżanki też był bukiet na ołtarzu maryjnym i mały bukiet na ołtarzu (stole) ;) i przy tabernakulum.

Te świeczniki były kupowane specjalnie dla Ciebie czy wielokrotnie używane? Bo jeśli nienowe, to pewnie kwiaty w wazonach są droższe ;)

niestety nie mam zdjęć gdzie idealnie widać jak wyglądał wystrój, ale postaram się conieco pokazać...

ja_ot_tak, trudno żeby pani kupowała specjalnie dla mnie a później ich nie używała... ;) Jak byłam koło kwietnia rozmawiać na temat wystroju to chciałam właśnie świeczniki, pani wtedy nie miała, ale mówiła (wtedy), że ma w planach i jak powiedziała tak zrobiła. A nie wiem co masz na myśli o tych kwiatach w wazonach... :( (ja podałam ceny jakie ja miałam o innych się nie wypowiadam, bo mogę w błąd wprowadzić...)

U Nas płaciliśmy 1000 zł, jesli chodzi o kwiaty to były jakies delikatn zielone nie pamiętam nazwy, gerber kremowy i mieczyk biały. Był przed ołtarzem duży bukiet plus pod nim podłużny, dwa bukity po bokach, przy tabernakulum i przy mównicy, plus świeczniki, oraz po grberze przy ławce.

Musiały być takie kolory, ponieważ Ja miałam w bukiecie pomarańcz, a dziewczyna która brała ślub przed Nami miała róż i postanowiłyśmy aby były kolory neutralne.

Nasz wystrój był skromny ale każdemu się podobał ))