• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Stres

46 postów w tym temacie

o ja już czuję mega stres, ślub w kwietniu, jeszcze tyle rzeczy do załatwienia atu do tego wszystkiego jeszcze ksiądz nam robi problemy natury formalnej. Ja zwariuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja znajoma powiedziała, ze przed ślubem chciałabym zrobić kilka rzeczy własnie by się odstresować i zaproponowała mi także skok ze spadochronu :) Na poczatku byłam bardzo sceptycznie nastawiona, jednak potem jak znalazłam http://skokiwarszawa.pl/skoki-spadochronowe/ zaczynam sie przekonywać, ze moze to być dobry sposób na pozbycie się stresu i chwilę relaksu przed ślubem! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na stres najlepiej jest pooglądać sobie wcześniej coś naprawdę śmiesznego, co was bardzo rozbawi (np. śmieszne koty na YT :D ). Niestety nie ma takiego złotego środka na stres, który by go eliminował w 100%, ale gdy się wychodzi gdzieś w dobrym humorze, to zawsze to lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łatwo można tak wpaść w zakupoholizm ;), mnie wszystie przygotowania na maksa stresują, a już najgorsze są telefony że coś tam się zmieniło, ostatnio mi zespół zadzwonił że się rozeszli i w sumie to nie wiem która częśc zespołu będzie u  mnie grała :( chyba w ogóle z nich zrezygnuję, jak przetrwać te ostatnie przygotowania?? bo już ze stresu to chyba mam wrzody :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stres to rzecz normalna, każdy się z nim zmaga w którymś momencie życie, trzeba jakoś sobie z nim radzić i szukać na to sposobów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie mam sprawdzonego sposobu na odstresowanie się. Z resztą są dwa rodzaje stresu jak nie więcej. Jest stres przed czym taki chwilowy. Najczęściej przed jakimś występem. Jest tez stres przed egzaminem. Tych to ja nie umiem pokonać. A jeśli jest jakiś dłuższy stres na przykład w pracy, to raczej nie pokazuje, że jestem zestresowana, uśmiecham się i pracuję. A po powrocie do domu czuje się wypompowana z sił i chyba tylko się wygadam w domu i idę spać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie