• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
mloda0802

Trablice 68E

67 posts in this topic

Będę ci bardzo wdzięczna za ewentualne zdjęcia czy też filmiki na prv :) czekam z niecierpliwością :) a Twoja a raczej Wasza opinia bardzo Nam pomogła :)

Sala jest bardzo ciekawa, jak Pan włączył światełka to było jeszcze fajniej.Duzo miejsca, salę taneczną widać z jadalnej.Jedyne co mi się nie podobało to sposób podania przystawek, bez żadnych dekoracji, te naczynia do połowy tylko zapełnione. Podobno wszystko da się zrobić ale bez żadnych konkretów.

Hejka,

My byliśmy oglądać salę tydzień temu. Ogólnie wszystko ładnie ale jak mówię, te przystawki mnie nie urzekły. Sałatka warzywna była podana w takiej malusiej miseczce, ogólnie przystawki nie były niczym udekorowane tylko jak dla mnie tak "rzucone" i były takie małe porcyjki. Byliśmy ok 14 więc może później to wyglądało trochę inaczej. Co mi się rzuciło w oczy to duże naczynia, które były zapełnione do połowy. Owoców było mało i też w takich wielkich miskach. Pokrowce z tego co pamiętam były.

Malina, być może to wszystko to kwestia dogadania . I z tego co mi wiadomo wszystko uzależnione w dużej mierze jest od budżetu :) W każdym razie dziękuję za info :)

Witam wszytskich. Nasze wesele juz mamy za soba :) Sala ktora wybralismy to wlasnie sala RETRO w Trablicach. Generalnie nie zostawiam zadnych opinii ale tym razem zrobie wyjatek dlatego ze wiem jaki my mielismy problem z wyborem sali, orkiestry etc. No wiec sala jest piekna, piekne stare zegary na scianach, wszedzie czysto, bardzo dobrym pomyslem bylo rozbudowanie sali. Teraz sala taneczna jest duzo wieksza. Fajny woz na stol wiejski :) Piekny ogrod, mostek i domek dla nowozencow, spory parking. W naszym przypadku tez swietna lokalizacja, do sali z kosciola bylo zaledwie 5min samochodem. Niestety jest tez wiele minusow. Przede wszystkim spisujecie pelna umowe! Kiedy ustalalismy warunki mowa byla jedynie o tym ze wstawiamy alkohol, tort i stol wiejski. Na 2 tygodnie przed okazalo sie ze jednak cista tez nie sa w cenie!!!! Musielismy na szybko szukac kogos kto upiecze ciasta. To i tak dobrze ze zapytalismy bo inaczej na weselu nie byloby ciast w ogole. Jedzonko bylo dobre, 6 dan goracych i dziesiec przystawek. Wydaje mi sie ze calkiem przyzwoicie. Jedynie co nas rozczarowalo to chlebek na barszcz bialy strasznie stary i suchy. Spodziewalam sie swiezej bulki, ktora tez bedzie mozna zjesc po skonczeniu barszczu. Kolejna sprawa to strasznie sliski parkiet, nie moglismy zatanczyc naszego pierwszego tanca. Fotograf skarzyl sie na ciemny sufit. Ciezko bylo robic dobre zdjecia bo swiatlo nie odbijalo sie od sufitu, dobrze ze mial swoje lampy. Kolejne wielkie rozczarownie to klimatyzacja ktorej tak na prawde nie bylo!!! Po co oglasac ze sala jest klimatyzowa skoro pozniej nikt nie chcial jej wlaczyc. Paranoja jakas! Problem rozwiazano otwieraniem wszytskich okien i drzwi. Mimo wszystko uwazam ze tak sie nie robi. Klimatyzacja od poczatku powinna byc wlaczona. Co dalej... kelnerzy. Bylo 3 kelerow na niecale 100 osob. Niby wystarczajaco ale w ogole nie bylo ich widac. Na stolach bylo brudno, nic nie bylo dokladane oprocz dan goracych. O czysty talerzyk trzeba bylo sie wrecz prosic. Nasze kwiaty przy stole zaczely sie sypac, nikt tego nie posprzatal, ja musialam je zbierac. Gdy poprosilam o to zeby tego pilnowali to raz pozbierali a potem znowu bylo to sam. Orkiestra skarzyla sie ze ciezko bylo ugadac dokladne godziny podawania cieplych dan. Kuchnia ciagle byla spozniona. Ja uwazam ze kelerzy powinni pilowac porzadku na calej sali w ciagu calego wesela 8-) bo wiadomo ze jak ludzie popija to i balagania. Jedynie kto staral sie to wszystko jakos ogarnac to byl pan kelner, nie pamietam imienia. Gdyby nie on to bylaby kompletna klapa, dziewczyny kelnerki strasznie leniwe. Zero organizacji, widac ze ekipa malo zgrana. Co mi sie podobalo to ten plastkiowy noz to krojenia tortu z goraca woda. Faktycznie latwiej bylo go pokroic. Kolejna sprawa to mily prezent dwoch lampionow chinskich dla pray mlodej od szefostwa sali. Nie bylo tez problemu z puszczaniem fajerwerek. Uwazam tez ze kelnerzy powinni pierwsze i drugie danie najpierw przyniesc parze mlodej a potem roznosic gosciom. My dostalismy na koncu. Musielismy sie spieszyc bo zaraz wolali nas na parkiet. Dania powinny byc tez wynoszone hurtowo na wozkach, byloby znacznie szybciej. Z dokladaniem napoji tez byl problem. Kilka razy prosilismy o dolozenie coca-coli bo najlepiej schodzila, dokladana byla jedynie fanta i sprite.

Co dalej? Poprawiny! Cena kosmiczna!!!!! Nie pamietam dokladnie ile Pani wlascicielka sobie zyczyla ale bylo to ok 100zl od osoby. Wynajelismy sama sale za 1500zl. Godziny imprezy byly wyznaczone od 14 do 20. W dniu poprawin okazalo sie ze do 20 to my mamy juz opuscic sale wysprzatana. Tak tez sie nie robi. Jak sie umawiamy na jedno to sie pozniej nie zmiania zdania tak po prostu. Ostatecznie skonczylismy impreze o 20 po kolejnych negocjacjach. Zabraklo papieru toaletowego, sami musielismy dokupic. Obrusy zostaly z wesela, brudne po barszczu czerwonym i kawie. Pani kucharka ktora z nami byla podczas poprawin (bardzo sympatyczna pani zreszta) zaproponowala ze moze polozymy serwetki na plamach. Zawsze jakis pomysl... hmm. Posciagalismy te obrosy, nie bylo innego wyjscia. Nie wiem czy my jako ludzie wynajmujacy sale popelnilismy jakies gafy ale staralismy sie wszytsko posprzatac. Na koniec dodam ze nie przyszlo ok 15 gosci chociaz za nich zaplacilismy, moj tata w dzien slubu zadzwnil i poprosil o dolozenie jednego krzesla dla pana fotografa do stolu orkiestry bo o nim zapomnielismy. Pani wlasncielka kazala dodatkowo zaplacic za ta osobe.

Nie wiem czy opinia pomocna czy nie. To sa nasze odczucia. Ogolnie sala piekna, elegancka ale obsluga i wlasciciele malo profesjonalni :)pozdrawiam

Byłam w te wakacje na weselu właśnie w tym lokalu, sala Retro. Zapowiedzi były bardzo obiecujące, ale niestety...Co prawda sala mi osobiście się podoba (choć nie wszyscy byli tego zdania) i otoczenie również. Jednak tak na prawdę o "jakości" wesela decyduje jedzenie, muzyka...O muzyce pisać tu nie będę gdyż to nie ten wątek :D Jedzenie na stołach: małe półmiski z sałatkami (zero przybrania) więc jak nasi panowie do alkoholu chcieli coś zjeść to niestety zabrakło i nikt ich nie uzupełnił o świeże porcje (mimo próśB). Niestety również obsługa nie zadbała o estetykę na stołach (pojemnik na zamknięcia od napoi był pełny i ani razu nie opróżniany), napoje obsługa doniosła na wyraźne ponoć już błaganie ze strony Państwa Młodych! :oops: Dania gorące jak się udało...2 smaczne, a reszta albo zimne albo nie doprawione. Klimatyzacja włączona po 3 godzinach!!! Kelnerzy: niestety spotkała naszych znajomych dośc przykra sytuacja, gdyż ich córeczce spadł talerzyk na ziemię, znajomy poprosił kelnerkę o pomoc. Niestety czekali 30 minut. Znajoma zaczęła sama zbierać szkło, gdyż wkoło były dzieci i bała się żeby nic złego się nie stało. WKOŃCU zjawiła się ze zniesmaczoną miną pani z obslugi i znajoma jej mówi że w sumie trzeba tylko zamieśc drobne szkło, gdyż zebrała większe kawałki. Z ironicznym spojrzeniem ( i wręcz politowaniem) ruszyła miotłą 2 razy! I niestety przypadkowe dziecka się skaleczyło, gdyż zrobiła to na odwal się!!! Moim zdaniem należałoby zastanowić się nad obsługą, gdyż takie postępowanie odpycha! Państwo Młodzi byli niezadowoleni z tego lokalu i mówili wprost, że właściciel przy wcześniejszych kontaktach wydawał się profesjonalistą i sprawiał bardzo miłe wrażenie, jednak lokal nie spełnił ich oczekiwań. To najważniejsze sprawy które ruszyły mnie i znajomych. Cena wysoka, bo płacili bodajże 220 zł za talerzyk a jakość marna... :/

Dla Mnie dziwne trochę te opinie negatywne jedna po 2 ,nie będę ich kwestionować . Dają mi tylko do myślenia i zaznaczają na co mam zwrócić uwagę przy okazji organizacji wesela w w/w lokalu.

w TEJ CHWILI ZGŁUPIAŁAM!!! Czy ,,mniej dziwne" byłoby gdyby komentarz jak to zostało określone negatywny został przepleciony pozytywnym??? To nie jest Allegro i to nie był komentarz negatywny. To była opinia na temat domu weselnego i moje spostrzeżenia. Tego typu fora służą wymianie informacji, opisywaniu swoich spostrzeżeń i wzajemnej pomocy. I ja tylko i wyłącznie dlatego zamieściłam taką opinię, żeby przestrzeć że pewne sprawy w tym lokalu są niedograne (zresztą w którym lokalu jest idealnie??)! Nie podchodźmy do siebie (do uczestników forum) jak to "tych złych", którzy napiszą jak jest! Nie zawsze jest idealnie i chodzi o to żeby sobie na wzajem pewne sprawy podpowiadać! Nie posądzajmy od razu o złe intencje! :| Teraz odnoszę wrażenie, że jeśli będę chciała wyrazić swoją szczerą opinię o pewnych innych sprawach to lepiej pozostać biernym użytkownikiem forum! Więcej wiary w ludzi i mniej niemiłych, podważających czyjąś wiarygodność komentarzy!