• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
mloda0802

Trablice 68E

67 posts in this topic

1. Adres: Trablice 68E k/Radomia

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: około 200

3. Cena- a) Sama sala: ja płaciłam 5000 + opłata za gaz (właściciel niechętnie wynajął samą sale, i nie było możliwości targowania się)

B) Z obsługą: chyba 160zł

4. Parking: duży

5. Dane kontaktowe- Marek Przemyski

a) Telefon: 0 602 409 939

B) Mail: -

6. Dodatkowe informacje-

a) Dodatkowe pokoje: Drewniany domek dla Nowożeńców, w środku kominek i łazienka. Mają powstać pokoiki dla gości.

B) Kuchnia wyposażenie:

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: tak widać poprzez dwa przejścia(łuki)

d) Inne:

Nowy Dom Weselny, obecnie w trakcie wykańczania, pierwsze wesele odbędzie się w lipcu tego roku(2010). Na Dom trafiliśmy przypadkiem, gospodarz nie był gotowy na prezentacje, gdyż dom jeszcze nie jest gotowy. Właściciel ma firmę produkującą obuwie, dlatego też wewnątrz budynku znajdują się pudła i różne rzeczy porozkładane na podłodze(wszystko oczywiście tymczasowo - do pierwszego wesela).

W cenie wliczone są wynajem lokalu z sala gościnna, taneczna, szatnia, kuchnia, magazynki, wyposażanie w zastawę stołowa, klimatyzacja, ogrzewanie.

Z boku domu weselnego znajduje się drewniany domek dla Młodej Pary, ogródek, gdzie znajduje się palenisko na ognisko, ławeczki, drewniana huśtawka, piękna altana do której prowadzi drewniany mostek. Altana znajduje się na wysepce a wokół jest woda - jeziorko. Powstają również dwa drewniane parasole, które będą pokryte strzechą.

7. Ocena: 5. Ładna nowoczesna duża sala, ma potencjał.

8. Strona WWW:

Rozmawiałam dzisiaj z właścicielem - nie ma już możliwości wynajęcia samej sali... :(

W grę wchodzi tylko płacenie od talerzyka - ok. 180 - 200 zł.

Miałaś szczęście, że udało Ci się wynająć samą salę :)

Hej :) Ja dopiero zaczynam poszukiwania ... Wczoraj byliśmy w Trablicach, sala owszem, fajna, Pan Właściciel miły, dużo obiecuje - jeśli rzeczywiści zrobi wszystko, o czym mówi, miejsce na wesele będzie super, jest tylko jeden wyjątek - Właściciel podał nam na przyszły rok tzn. 2011 -cenę od 180 do 260 :shock: !!!! Chyba upadł na głowę - ta górna granica to nie wiem za co ??? A i jeszcze do tańczenia raczej mało miejsca i taka malutki podeścik dla grajków - chyba ze dwóch się zmieści :mrgreen: - ale będą się łokciami trącać :mrgreen: Ale ogólne wrażenie - pozytywne.

Na litość boską!!! Taka rozpiętość cenowa???? No bez przesady. Przecież cena żywności i prądu nie rośnie o 100%. Tym salom weselnym to sie naprawde w głowie poprzewracało. Ja rozumiem że inflacja i w ogóle ale troche zdrowego rozsądku.

Byliśmy niedawno na tej sali, żeby sprawdzić jak się wszystko rozwija. Właściciel cały czas wprowadza nowe dekoracje jest otwarty na propozycje. Sala otrzymała już swoją nazwę - "RETRO". Na sali jadalnej jest kominek, wóz drewniany ze strzechą na którym ma być wiejski stół, jest bardzo ładna stara ponoć 200-letnia komoda, są stare zegary, wszystko już teraz wygląda bardzo stylowo :D

Powodem naszej wizyty u właściciela była zmiana daty wesela, chcieliśmy przesunąć o tydzień później. Właściciel nie miał z tym żadnego problemu, dodaliśmy wzmiankę do umowy i już :lol:

ja już mam tam termin zarezerwowany na 2012 rok 170 za osobę wszystko w cenie 6 dan gorących prócz tortu i alkoholu. sala super właściciel bardzo uprzejmy i z tego co się dowiadywałam od osób które miały tam wesele nie robi żadnych problemów wręcz przeciwnie jest otwarty na nowe propozycje, i dostosowuję się do nas i naszych potrzeb. najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyło ten domek z bali z wielkim łóżkiem w środku dla młodych na górze mają być dwa pokoje dla gości w razie jakby ktoś zaniemógł na weselu. cały plac do dyspozycji dla nas i zastanawiam się nad sesją w plenerze właśnie przy sali bo te stawiki i mosty z altanami miedzy nimi są po prostu piękne. Właściciel do konkretny człowiek nie wyzyskuje ludzi a wręcz przeciwnie zachęca do siebie sam opowiadał o wszystkim i pozwolił zajrzeć w każdy kąt i był bardzo cierpliwy. polecam

Przepraszam, a czy może wiecie czy właściciel ma wolne terminy na 2011 - to znaczy na ten rok? Interesuje mnie konkretnie 2 połowa roku. Czy myslicie, że dokończy wszystko?

Przepraszam, a czy może wiecie czy właściciel ma wolne terminy na 2011 - to znaczy na ten rok? Interesuje mnie konkretnie 2 połowa roku. Czy myslicie, że dokończy wszystko?

Sala już jest dokończona a o terminy trzeba przedzwonić do właściciela ale to nowo powstała sala i jeszcze mało rozreklamowana wiec trzeba próbować:)

Muszę Wam powiedzieć, że byłam w Retro na Sylwestra i szczerze mówiąc zostałam miło zaskoczona. Wiem że to forum ślubne mimo tego chcę Wam powiedzieć, że było super. Przede wszystkim było bardzo dobre i smaczne jedzenie i super orkiestra-PRELUDIUM. Wszyscy bawili się do białego rana, a właściciel naprawdę bardzo uprzejmy, widać że zależy mu na kliencie. Wystrój ze zdjęć nie odzwierciedla tego co jest w rzeczywistości, naprawdę jest bardzo sympatycznie. Wokół lokalu jest dużo zieleni, miłe otoczenie, cały teren zamknięty. Super miejsce jak na wesele. Ja jestem mężatką, ale gdybym miała teraz wybierać salę to na pewno zainteresowałby mnie ten lokal. Najważniejsza jest na imprezie orkiestra i dobre jedzenie, a to było SUPER!!!. Jeśli któraś z Was się zastanawia czy to dobry wybór, to weźcie pod uwagę moje słowa. :) Właściciel mówił że organizuje tam również Komunie i Chrzciny. Moja córka w przyszłym roku idzie do Komunii , gdy tylko dowiem się w którą niedzielę to na pewno zarezerwuję tam lokal, bo smaku potraw z sylwestra mój mąż nie może zapomnieć do dziś.

Bylismy niedawno na tej sali, na 2012 koszt to ok 200zl od talerzyka bez alkoholu tortu i ciast, niestety juz nie ma mozliwosci rezerwacji sali. Otoczenie bardzo ladnie zagospodarowane, jest staw altana oraz maly domek dla pary mlodej niestety kolor tynku zewnetrznego.. zielony psuje efekt tego obiektu.

DLa zainteresowanych - ta sala jest super i ją właśnie wybraliśmy na nasze wesele w Sylwestra 2011 tj. 31.12.2011. Własciciel bardzo spoko - nie popedza i jest w stanie z wieloma rzeczami pomoc i doradzic. A do tego cena jak dla nas bardzo przystepna - 170/os. Jezeli ktokolwiek ma pytania - prosze zadawac i mam nadzieje, ze bede mogla pomoc.

W cenie jest wszystko oprocz alkoholu, stolu wiejskiego i tortu. A minimalna liczba osob to 100 - 120. - od takiej liczby gosci wlascicielowi oplaca sie wesele robic. Oczywiscie w naszy wypadku dodatkowo tez placimy za pokaz fajerwerkow. A sala jest na maksymalnie 150-160 osob - przynajmniej ja tak uwazam, a u nas bedzie okolo 130-140.