• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

No to jesteśmy po...

1311 postów w tym temacie

Jenny, Napisałam, że zmyłam twarz po całej nocy i w sumie dniu bo makijaż miałam wykonywany ok godziny 10:) cienie, rzęsy trzymały się bez zarzutu więc tego nie ruszałam:) A na poprawiny nałożyłam podkład, puder, róż i byłam gotowa;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sama planuje wynieść z bloku do wybudowanego domu dla mnie blokowisko to masakra . Nie martwisz się o rynny itp za to wracasz z pracy zmęczona jak wół a sąsiad za ścianą ci cały dzień wierci w ścianach bo remontuje swój apartament 40m2 już od 8 miesięcy stara się tam umieścić chyba basen i palmy :lol: więc jeśli chodzi o mieszkanie czy dom wolnostojący to jak porównać Fiata 126P do lexusa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas też już po wesele. Teraz myślę na spokojnie o tym, aby założyć swoją własną firmę. Załatwiam właśnie sprawy związane z platformą internetową. Chyba zdecyduję się na https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-magento bo takie połączenie najbardziej mi się podoba. Macie może dla mnie jakieś wskazówki odnośnie takiego biznesu? Wiecie co na początek jest najważniejsze? Będę wdzięczna i może troszkę ten temat odświeżę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz