• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

No to jesteśmy po...

1,311 posts in this topic

w sobote obudziłam się o czwartej rano z niesamowitym uczuciem... bylo mi na przemian zimno i goraco i bardzo, bardzo niedobrze. serce waliło jakby miało zamiar wyskoczyc mi z piersi i uciec daleko... pomyslałam że dopadł mnie taki konkretny stresior w końcu, na kilka godzin przed Ślubem. a przecież całe przygotowania przebiegały w zasadzie bezstresowo... ale ma szczęście udało mi sie przysnąć jeszcze i okolo ósmej na dobre zaczął się Ten Dzień, chociaż ciągle towarzyszył mi wewnętrzny niepokój. jak się potem okazało przeczucia i tym razem mnie nie zawiodły...

na 10.30 przyszla do mnie fryzjerka polecona przez kolezanke, ujarzmila moje niestworne wlosy. fryzura przetrwała w ogólnym kształcie prawie do poniedziałku :D

potem na 13 makijaż, pani Kasia z salonu BeautyZone pastwiła sie nade mną prawie póltorej godziny, ale efekt przerósł moje oczekiwania.

po powrocie do domu nie pozostało mi nic innego jak tylko poczekać na moją Starszą, a potem na Panów: Młodego i Starszego, którzy mieli przyjechać na 16 z wiązankami.

przy ubieraniu mnie w sukienkę było śmiechu co nie miara, bo Starszej ze zdenerwowania troche ręce się trzęsły i nie mogła mnie biedna pozapinać, a miałam sukienkę na guziczki.

gdy już wyszykowane czekałysmy na naszych Panow, dostalam telefon od Narzeczonego "Kochanie będziemy pózniej, tylko sie nie denerwuj". okazało się że nie ma naszych wiązanek :shock: Pani która przyjmowała nasze zamowienie zmarł ktoś bliski i rzekomo nie przekazała informacji. co z tego że wszystko było zapisane w kalendarzu, widziałam przecież notatki i jak domawiałam bukiet dla Starszej wpis ciągle tam był. a jak Narzeczony zarządał pokazania kalendarza z zamówieniami to w ogóle nie było naszej strony... Babka zrobiła coś na wzór wiązanek, ale mój Ślubny wyrwał stamtąd jeszcze po róży dla nas w alternatywie, bo jemu średnio się podobały.

kwiaciarnia Clivia- nie polecam w całości zero kompetencji

szczerze mówiac zdenerwowałam sie bardzo, mało się nie popłakałam. na szczęście Mama, Starsza i Brat dzielnie mnie wspierali.

Chłopcy oczywiście przyjechali spóznieni, Teściowie już byli. Blogosławieństwo odbyło się w tempie ekspresowym, nawet za bardzo go nie pamiętam. Mama się wzruszyla, Teściowa wyglosila jakaś przemowę, a Teść powiedział tylko "wszystkiego najlepszego". potem szybki wymarsz do Kościola, byliśmy wyprowadzeni przez orkiestrę. poszliśmy w końcu na piechotke, żeby mój przyszly Mąż ochłonął bo nieziemsko był wkurzony.

za to w Kościele czekała na nas bardzo przyjemna niespodzianka-piekny wystroj. Panie Kwiaciarki spisały sie rewelacyjnie, najchętniej zabrałabym te kwiaty ze sobą...

Mszę Ślubną odprawiało czterech znajomych księży mojego Męża, niesamowite to bylo, takie tylko nasze, dla nas i o nas. kazanie wzruszające i śmieszne za razem. nie zamieniłabym tych wrażeń za nic...

życzenia, całusy, kolejne wzruszenia i w końcu znaleźlismy sie na sali

widzę że prawie każdej młodej parze cos się po drodzę przytrafia ;) pewnie to dobrze wróży :)) Wiatraczek, gratuluję i opisz jak przyjęcie weselne.

a co do tej Kwiaciarni- to jest ta przy katedrze kolo sklepu z farbami? jelsi tak, to słyszałam nie zbyt dobre opinie o niej od znajomej!

o matko, ta kwiaciarnia to jakas PORAZKA!! jak tak mozna! chyba bym ... nie wiem co bym zrobila gdyby mi sie prytrafila taka sytuacja

poprosimy wiecej :)

no to u nas najpierw padało niemalże do 17 :( a i tak od godziny 12 aż do 16.30 nie było światła zarówno w mojej miejscowości, i tam gdzie był nasz domek weselny :) dobrze ze agregaty sie spisały ale w domku fryzjerka która robiła fryzurkę mamie miała nie lada wyzwanie by na sucho wyczynić jej coś na głowie :)))

Wiatraczek przejście z kwiaciarnią masakra! Byłam tam raz zapytać o cenę wystroju kościoła i mnie zwaliło z nóg.

Teraz czekamy na relację z wesela ;)

No cóz...co do kwiaciarni to wystarczy przekazac opinie dalej i to bedzie dla nich najwieksza kara za brak kompetencji...Wiadomo nie od dzis ze poczt a pnatoflowa jest najskuteczniejsza reklama...a w tm przypadku ANTY! brak slow. Ludzie, ktorzy nie znaja sie na handlu i obsludze klienta nie powinni sie wogole za takie sprawy brac.

Wiatraczek- dobrze, ze wszystko dobrze sie skonczylo :D

Czekamy na zdjecia :>

jeszcze zdjęć nie mamy, ale jak tylko coś sie ruszy to pewnie że wstawie.

jak będę miała dłuższą chwilkę to przysiądę i podzielę sie z Wami wrażeniami z wesela. na razie remoncik się rozkręca u nas i dostęp do kompa mam ograniczony

Rany, ale bym się wystraszyła jakbym dostała takiego smsa od narzeczonego tym bardziej, że nie było wiadomo o co chodzi. To jak to, nagle zamówienie zniknęło? Musiały te wiązanki zrobić w ekspresowym tempie. Ważne, że wszystko dobrze się skończyło :)

Agagwiazdeczka masz rację, ktoś kiedyś pisał o przebitej oponie w samochodzie albo, że autokar nie przyjechał;)

no mnie nie przyjechał... myślalam że rozszarpie gościa przez telefon. takiego potoku przekleństw to nie zdarzyło mi sie użyc nigdy.

no to u nas najpierw padało niemalże do 17 :( a i tak od godziny 12 aż do 16.30 nie było światła zarówno w mojej miejscowości, i tam gdzie był nasz domek weselny :) dobrze ze agregaty sie spisały ale w domku fryzjerka która robiła fryzurkę mamie miała nie lada wyzwanie by na sucho wyczynić jej coś na głowie :)))

... ale scenariusz bardzo ładnie się ułożył i wszystko odbyło się bez problemów a wesele było świetne!

pozdrawiam Jacek

ps

niebawem podeślę Ci Aniu kilka zdjęć abyś mogła się na forum pochwalić :)