• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

No to jesteśmy po...

1311 postów w tym temacie

Liziii wygladaliscie rewela ! :) piekne streszczenie ! Ja Wam zycze radości nawet z najbanalniejszych spraw, wytrwalości, wzajemnego szacunku ... Zeby Wam nigdy nikogo i niczego nie brakowało :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ojej przecudownie:))) wyglądaliście ślicznie, tacy szczęśliwi i zakochani:) wszystkiego co naj naj najlepsze, aby te uśmiechy gościły na Waszych ustach przez całe życie:)

ps czy ta koleżanka na zdj to nie jest Malenstfo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, to Malenstfo ;)

dziekuje Wam dziewczyny :) naprawde wybawilismy sie swietnie, szkoda ze to juz za nami.. no ale teraz kolej na kolejne panny młode wiec ja czekam na relacje renatki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Lizzi świetnie. gratulacje. I znów dochodzę do wniosku, że Ta noc jest wyjątkowo za krótka...!! tyle wyczekiwania, a tak szybko mija, ba podobno niektóre dziewczyny połowy nie pamiętają z przejęcia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z pewnością zdam Wam relacje ... :D! dzis mam tyle energii, ze moge góry przenosic ;D jak ktos chce zeby ogródek mu przekopac to dzis mam siłe i wene :D haha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochane zdjęcia wrzucę niedługo...bo jeszcze nie miałam pleneru :( Pogoda płata figla...ale na niedzielę wstępnie jesteśmy umówieni z fotografem!

Renaciu Kochana jutro TWÓJ DZIEŃ!!! :) Już wiem,że będziesz wyglądać bajkowo!!

Będę i osobiście Cię zobaczę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Liziii, czy mogłabyś zdradzić, gdzie odbyło się Wasze wesele? Ilu mieliście gości?

Wesele odbylo sie w Zajezdzie przydroznym (taka nazwa domu weselnego, z zajazdem nie ma chyba wiele wspolnego) przy ul. Perzanowskiej 15 :) Bylo 88 osob + 6 osob foto-wideo i zespol. Dom niby jest na150 osob ale przy usadzeniu na 130 osob moim zdaniem jest juz full..

Renatko - gratuluje! Wczoraj, wracajac z naszej podrozy poslubnej, okoli 1 w nocy mialam chec zajechac na momencik pod domek weselny i posluchac jak sie bawicie...ale bylismy z M padnieci :) Teraz czekam na relacje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.
    • Zwolnił się termin w sali Dworek Saski w Radomiu na 8.06.2019. Zapraszam do kontaktu. 
    • No własnie niekoniecznie.Jeśli bóle głowy sa bardzo częste i bardzo uporczywe to faktycznie dobrze jest z lekarzem porozmawiać.Jednak w wiekszości przypadków ból głowy nie jest zwiastunem niczego poważnego.... I o wiele mniej musimy się o niego martwić niż o ból brzucha.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:
      http://i-medycyna.pl/jak-zwalczyc-uporczywy-bol-glowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób mozna zwalczyc uporczywy ból głowy. Dobrze jest zastanowic sie na przykład nad masazem. Taki masaż może naprawde pomóc
    • Cześc. Od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa. Czy jest to coś bardzo groźnego?