• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

No to jesteśmy po...

1,311 posts in this topic

Asminko bardzo ładnie wyglądaliście:) Fryzurke miałas ekstra!! i w ogóle. wszystkiego Naj Naj na nowej drodze zycia, czekamy na wiecej zdjec.

Więc opisuję Mój Najszczęśliwszy dzień :)

Wesele się udało,goście byli zadowoleni,orkiestra super grała! :) Ja miałam w sobie taką adrenalinę,że w ogóle nie siedziałam za stołem :lol: Tylko jak podawali pierwsze gorące danie no i przy toastach :) Ale tak to szybko zleciało,że nawet nie wiem kiedy... tak jak pisała wcześniej asmina - nocy zabrakło aby z każdym porozmawiać :)

Z Kościoła niewiele pamiętam,bo tam stresior dopadł mnie najbardziej.Myślałam,że będę płakać na przysiędze,ale trzymałam się :) Nie pomyliliśmy się i ładnie powiedzieliśmy przysięgę :mrgreen: Po przysiędze,jak wróciliśmy na swoje miejsca pani organistka zaczęła śpiewać taką ładną pieśń...no i wtedy wszystkie stresy mnie opuściły i łzy poleciały mi po policzkach :> leciały i leciały chyba z 10 minut...myślałam,że rozmarzę sobie make up,ale makijaż po wszystkim był jak nie naruszony! :) Wzruszyłam się też przy pierwszym tańcu,jak zobaczyłam Naszych gości,którzy patrzą się na Nas z radością i uśmiechem.Zrobiło mi się tak miło,że łezki stanęły mi w oczach.

Ogólnie wszystko się udało tak jak zaplanowaliśmy! :mrgreen: Fotki dodam jak tylko będe miała.

Trzymam za Was Kochane kciuki :)

malaczarna5, asmina_s, gratulacje kobietki, wszystkiego NAJ NAJ NAJ na nowej wspólnej drodze, nie mogę doczekać się swojego, a tu jeszcze trzy miesiące

Dziękuję dziewczynki :* Dziś Liziii będzie wreszcie ŻONKĄ! :) Kochana Wszystkiego co NAJ...NAJlepsze na Nowej Drodze Życia!Samych pogodnych i radosnych dni i aby Wasze szczęście trwało wiecznie! :* :)

Co by nie było będę pierwsza... Liziii wyglądała rewelacyjnie, weselicho było superaśne, a ja tylko żałuję, że nie wzięłam butów na zmianę, bo mi nogi odpadły....

Wszystkiego najlepszego jeszcze raz Liziii ! :)

spiesze z relacją zgodnie z zapowiedzia Malenstfa :)

Poki co kilka zdjęc a dalej opis..

Wychodzimy z USC tuz po slubie...

Powiem Wam ze gdybym mogla to usmiechalabym sie tak szeroko ze widac by mi bylo ósemki :P

DSCN6308a.jpg

Pod USC - w bańkach mydlanych :)

DSCN6314a.jpg

Obiad - zupka :) Zjedlismy pycha krem z pieczarek..

DSCN6353a.jpg

Na parkiecie..

DSCN6363a.jpg

Gorzka wódka, gorzka wódka... ;) Tu Pani Młoda całuje Mężusia!

DSCN6358a.jpg

Tak sie bawilismy! Z nami na zdjęciu przyjaciółka, która wychodzi za maż za 3 miesiące - oraz jej narzeczony :) To od nich mamy te zdjecia za co serdecznie dziękujemy! :cmok:

DSCN6385a.jpg

Oto nasz torcik :) a na samej górze nasza piekna figurka ktorą dostaliśmy jako niespodzianke od Kiewki - kochana dziękujemy przeslicznie! :*

DSCN6396a.jpg

I toast - za naszych gosci oczywiście!

DSCN6408a.jpg

Zatem.. stresu nie bylo zupelnie. Ani u mnie ani u M. Z radoscia wypowiedzielismy prysiege choc troche zalamala mi sie ze wzruszenia glos w pewnym moemencie. Slub, jak to cywilny, krotki. ale wspomnienia cudowne!

Pozniej zbieranie grosikow, duzo zyczen od gosci - dostalismy duzo przepysznych zapewni win, za co dziekujemy. Otrzymalismy tez komplet kieliszkow, posciel, filizanki...i troche słodkosci. Dla kazdego z gosci mielismy przygotowane woreczki z 3 kuleczkami a'la rafaello ktore wreczano po zlozeniu zyczen :)

Nastepnie udalismy sie do domu weselnego - z calego zamieszania M nie przeniosl mnie przez prog, ale nadrobilismy na mini sesji ;) Ucalowalismy chlebek, wypilismy szampana i brawurowo roztrzaskalismy kieliszki.. Na obiad był rosól oraz krem z pieczarek - krem pychota! NA drugie danie przesmaczny devollaile z serkiem topionym i masełkiem, ziemniakami i bukietem surówek. Wszyscy sie chyba zajadali, my napewno.. Pierwszy taniec - Rękawiczki Joanny Zagdańskiej - przecudne chwile! moglabym tak trwac w ramionach mojego męża bezustannie.. ale co dobre szybko sie konczy :P

A dalej jak to na weselu - szybkie i wolne podrygi na p[arkiecie, gorzka wódka etc..

po 21 lub 22 rozpoczelismy podziekowania dla rodziców. Naszykowalismy kosze, weszłam na scene... i zaspiewalam dla moich obecnych i nowych rodziców piosenke Podziekowania dla rodzicó zespołu Cliver. Tata sie wzruszyl, tesciowa również.. wiec i ja sie rozkleilam ae mimo ze głos sie łamał dotrwalam :) Pozniej masa usciskow... a dalej tort :) Zadnych rac nie bylo, to nie moj styl - za to swieczuszki, szkielka i platki rozy to jest to! Tort bl truskawkowy w 2 pietrach i jedno pietro brzoskwiniowo-ananasowe. Karmilismy sie z mezem do ostatniego kawałka :) Pyszny, z bitej smietany, lekki, nie mdły. ale to nasza opinia - Malenstwo - jak sądzisz?? ;)

O polnocy tradycyjne oczepiny - test zgodnosci dla nas - w kilku miejscach byla rozbieznosc - np moj mąz twierdzi ze bardziej zboczona jestem ja (skad on to wymyslil?? :P) i ze to on bedzie gotowke trzymał :P

Goscie nie wszyscy dopisali z niewiadomych przyczyn, 2 osoby sie rozchorowaly.. ale reszta nap[rawde szlalała z nami długo długo.. Impreze skonczylismy o 6 nad ranem :) Ostatnie podrygi na parkiecie trwały jeszcze o wpół do szóstej :) Ja od 4.30 mniej wiecej tancowalam bez butow bo nawet płaskie baleriny jakie mialam na zmiane nie dawaly rady..

Welon złapała dziewczyna swiadka, a musznik...swiadek :D Wiec moze kroi sie kolejna impreza...? ;)

Ogolnie rzecz biorac chcetnie bym te noc powtorzyla. Czulam sie swietnie, usmiech nie znikał mi z twarzy..

A co do nocy poslubnej to moj komplecik wciaz ma metki i jest niewykorzystany bo mój mąz był zbyt lubieżny by poczekac na przebranie :P Ale nadrobimy to ;) Grunt ze skonsumowane.

Jej Lizii aż się wzruszyłam..... Matko - jesteście piękni, i życzę Wam żebyście przez całe życie szli razem, przez złe i dobre - zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi;*

Skończyła się "tura" majowa, teraz pora na czerwcowe Panny Młode;) Stres - hmmm, powoli....;;)