• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
anecior

Bukieciarnia Aldona Chrząszcz

42 postów w tym temacie

Jestem na etapie szukania kwiaciarni która zrobi full opcje czyli kościół, wiązanki i samochód, ale kompletnie nie wiem w czyje ręce to wszystko powierzyć...ostatnio rozmawiałam ze znajomą i mówiła, że za 2 wiązanki dała 600zł.... :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Orientowałam się w Bukieciarni. Konkretnych cen nie dostałam, bo sama nie wiedziałam jakie kwiaty będę chciała. Ogólnie moim zdaniem ta kwiaciarnia jest jedną z tańszych w Radomiu, i wykonuje bardzo ładne kompozycje.

Wiązanka dla młodej - ok 180 zł wraz z butonierką

Dekoracja na auto - ok 150zł

Wiązanka na stół dla młodych - ok 150-200 zł

Ale wszystko zależy wiadomo od kwiatów i ich dostępności.

O dekorację kościoła w ogóle nie pytałam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem że dla młodej była ze storczyków...tez mnie ta cena trochę przeraziła...

w takim razie wybiorę się do Bukieciarni bo już mam wstępną wizję wiązanki:)

dziękuję Dziewczyny!:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

u mnie tak bylo ze wiazanka dla mnie kosztowała 180zl a dla swiadkowej 150zl

A do kosciola to mowili 600zl a do samochodu 150zl.. Stwierdziłam sama ze kupie kwiaty sztuczne do samochodu i chlopcy udekorowali samochod i zaplacilam tyllko okolo 10zl :) a co do kosciola to uwazam ze lepiej zamawiać w Hurtowni za 1 wiazankę(5 kwiatów) kosztuje 10zl to jest taniej i samemu ukladać kwiaty albo daje wiazankę ta osoba ulozy kwiaty w kosciele

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie....jak dekorowałyście samochód?były to żywe kwiaty czy sztuczne?tak patrzę, że całkiem fajne dekoracje samochodu można zamówić na allegro...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my mieliśmy żywe, ale sztuczne tez ładniew wyglądaja na samochodzie a są oo wiele tańsze. ostatnio siostra cioteczna miała sztuczne i w zasadzie nie rozpoznało by się że to sztuczne :) teraz sztuczne nie zawsze muszą być tandetne jak to kiedys mawiano :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum byłam w tej kwiaciarni. Nie chcę wypowiadać się na temat umiejętności Pani Aldony, bo po mojej wizycie wiem, że nie skorzystam z jej usług. W kwiaciarni przyjęła mnie starsza pani, która twierdziła, że to ona będzie robić moją wiązankę. Nie potrafiła mi nic powiedzieć poza tym, że dobrze wyglądają eustomy i róże (to chyba stały zestaw tam jest) i w sumie jakiekolwiek inne kwiaty mi padną, no ew. mogą być goździki. Gdy poprosiłam o jakieś wzorce, przykłady prac (bo w sumie nie jestem jeszcze zdecydowana w 100%) dostałam stos gazet i pani puściła mi na kompie prezentację. Problem polega na tym, że prezentacja dotyczyła wiązanek pogrzebowych. Pani nie potrafiła się wypowiedzieć co do ubrania samochodu, wiązanki starszej, ubrania kościoła itp. Jedyne "argumenty" polegały na powoływaniu się na to, że "inne dziewczyny czasem tak biorą". Faktem jest, że nie znam się na kwiatkach, ale miałam dosyć sprecyzowaną wizję co do koloru i kształtu wiązanki, ale jednocześnie nie wymagam cudów wianków :) Na zakończenie usłyszałam, że cena wiązanki ślubnej waha się między 200-250 zł a dla starszej 180-200 zł. Dodatkowo chciałam zamówić bukiet na imieniny ciotki i stwierdziłam, że to będzie dobry pretekst aby wypróbować możliwości kwiaciarni, ale jak się sami domyślacie dałam sobie spokój ze składaniem zamówienia. Z kwiaciarni wyszłam bardzo niemiło zaskoczona. Uprzedzając, byłam w kwiaciarni naprzeciwko kościoła, kolor elewacji jest fuksjowy (ew. w podobnym odcieniu), generalnie rzuca się w oczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwiaciarni byłam z polecenia. Czytając powyzszą opinię jestem zaskoczona, ponieważ pani Aldona przyjęła mnie bardzo miło (podobno wróciła z urlopu macierzyńskiego). To przemiła osoba, która myślę że profesjonalnie dobrała mi wiązankę do urody i sukienki

Zamówiłam również kwiaty dla starszej, dekorację samochodu, bukiet na salę weselną . Całość będzie mnie kosztować ok 650 zł. Odezwę się po ślubie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy moze mi ktoras z Was wyslac na maila zdjecia kosciola, sali itd ktore dekorowala Pani Aldona ? moj mail: iza16163@wp.pl , z gory dzieki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Według mnie do srebrnego łóżka można udekorować ściany jakimiś kontrastowymi kolorami, które ożywią nieco sypialnię. Mi bardzo podobają się fototapety z dużymi miestami - http://www.bajeczneobrazy.pl/pl/galeria/33,nowy-jork i poszłabym właśnie w takim kierunku, albo ewentualnie położyła jakiś relaksacyjny pejzaż. Dzięki temu sypialnia nie będzie tym najnudniejszym pomieszczeniem w domu i również będzie przykuwałą uwagę i wprawiała w zachwyt. 
    • W sumie to masz szczęście, że dopiero teraz pojawiają Ci się zmarszczki  Mi zaczęły wychodzić długo przed trzydziestką niestety. Ale słyszałam, że w Tesoro Clinic można zapisać się na laserowy lifting powiek - https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/. Jest to bardzo mało inwazyjny zabieg z tego co czytałam, a efekty naprawdę zadowalające. U mnie z pewnością już by się coś takiego przydało, bo widzę jak coraz bardziej opadają mi powieki i skóra wokół oczu wiotczeje...
    • Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
    • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.